• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Market, já jsem teď poobědvala a chystám se na nějakou dobrotu :wink:vždycky mám po obědě chuť na sladké....
A ja Ty dneska? Je líp?
Jaký děláš džus?
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Holky dělam normálně pomerančovej ale je super a vyjde na pár korun :grinning: . jen dávam míň cukru takže si vždycky dam taky trošku :wink: . Dneska je mě líp, tak se asi tělo potřebovalo vyčistit :grinning: . Zítra mam poradnu tak jsem zvědavá co se zase dozvim a v pátek manželovi přijede kamarád tak nějak netušim kdy mam balit tu tašku do porodky :wink:
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Market, a to už budeš zítra vědět přesné datum porodu?
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Markét tak ot jsem zvědavá jaký datum ti zítra řeknou. :grinning: už se to tu začíná rozjíždět.

kde je monča se zprávama od monči????

jako markét to máte nějaký odstavnovač? holky já ho hctěla koupit taky ale neívm jakej
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Market, a ředíš to vodou? Já tam třeba cukr nedávám vůbec a snažím se ho vypít, i když je kyselý...Máš nějaký speciální recept?
Suny, my odšťavňovač máme, ale používám ho jen občas a v zimě :wink: V létě mi dělá jen ledovou drť :wink:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Lucko jdu jen ke svýmu, monitor a poradna. Ale z nemocnice mam ve zprávě něco co nevim co je tak chci info :slight_smile: a datum nástupu až v ponělí v porodce ale mam nějaký tušení že bude hned nástup příští týden.

Sunny to je džus co se vaří :grinning: , žádnej odštavnovač nepotřebuješ, to by ten džus asi moc levně nevyšel. takhle mam ze 2-3 pomerančů 4,5l džusu :grinning:
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
luci a tak se dělá jak????

jak to děláš???
2. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Holky je to recept z MMB a dělam ho už cca půl roku a chutná všem jen má pokaždé trošku jinou chu´t:slight_smile:)). asi záleží na kyselosti pomerančů.

2-3 pomeranče nakrájíme i se šlupkou na kostky, k tomu 1 citron a taky nakrájíme. dáme do kastrolu, přidáme lžičku kyseliny citronové a 750ml vody. Zakrýt a necháme 2 dny na lince. Já si pak den před tim než dělam samotný džus svařim 4l vody a 200gr cukru. necháme vychladnout, mezitím cca 20-30 minut vaříme rozkrájené ovoce a pak rozmixujeme a nalijeme do převařené vody s cukrem. Cca 3-4x přecedim přes cedník analiju do pet lahví a do ledničky. Můžeme přidat i mrkev ale u nás jen takhle pomerančový. Cukru má být 300gr ale já dávam 200gr, mám radši míň sladkej. je tor ychlý a dobrý :wink:
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
a to napřed musíš pořádne umýt ne?????
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
ale vypadá to dobře že bych teda něco takovýho udělala??? já nemám ale mixér na rozmixování.
2. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
No holky,tak já jsem byla asi 45 minut ve vaně,3x jsem si dopustila teplou vodu a je to furt stejný.Ani dobrý ani špatný,tak já nevím.Nemám nic pravidelného a hlavně ani nepoznám kontrakci,vždycky mi přijde,že jí mám a pak zjistím,že se mimi hýbe a mě z toho tvrdne břicho :frowning2:

Počkám do večera,kdyby se to nějak rozjelo ty bolesti,tak pojedu,ale teď mi to přijde zbytečný...by si o mě mysleli,že plaším :confounded: :confounded:
2. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jo normálně umýt :grinning: , ymslim že furt zdravější než ty co si koupíme v krabicích. Já to dělam ponornym a je to za chvilku hotový. jen se k tomu dokopat, akorát jsem vyžehlila a už jsem si musela dát puazu :wink:
2. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
markét no já mám jen ten tyčový to by mohlo stačit že???
no určo je to lepší než krabicový
já teda občas koupím ten relax premium s dužinou ale to je pálka no.
2. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoooooj..jdu docist...jooo jinak jsem pridala zbytek profi fotek :grinning:
2. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Market, taky vyzkouším :wink: A jak dlouho se může skladovat?

Cipísku, tak uvidíš, jak Ti bude dál...no, při nejhorším sjedete do porodky, vždyť od toho tam jsou, ne? :wink:
2. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj Carcul...kam si přidala zbytek fotek?
2. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
cipis..pisnu ti do ip...

holky chtela jsem docist ale nejak jsem znavena..pred chvili jsem dovalila a vstavala brzy a noc na prd...tak jsem to zabalila :sweat_smile:

luci..jen jsem cetla co na ten porod-ja nic,pocitam ze mi daj..a kosilky beru az na sestinedeli az nebudu tolik krvacet
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Car...OK,čekám :wink:
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Sunny no tyčový je ok, ten mam taky. I na dort jsem musela ponornym dělat šlehačku a ok, jen přemýšlim až malej bude chtít bábovku jestli to vše půjde dělat taky ponornym, el šlehač je rozbitej akupovat nový se mě nechce, když jinak na vše mam ten tyčový. Ty kvalitní džusy jsou docela drahý a manžel ho vypije během chvilky.

Lucko my ho máme v lednici a měli jsme ho tam i skoro týden, ona ta kyselina to konzervuje, ale musí být fakt v lednici.

Car tak co kdy se chystáš rodit:slight_smile:))). pak musíš podat info sms :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky, tak jsme po spinkani. musim se podivat, co jste napsaly.
2. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahojky mabe

market..to ja nevim-jen vim ze tenhle tyden ete ne jelikoz v pryze jsme az od nedele,takze az paak..at to nemame slozity :grinning:
2. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojky, jinak z nedele objednavka na kojenecke obleceni by mela dorazit zitra. :slight_smile: ted me psaly smsku, tak pak uz jenom ten kocarek, postylku, fusak a hotove. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: no tak porodíš na dálnici ne :slight_smile: . Mě by se líbil datum 10.2. :slight_smile: , otázka je kdy to bude doopravdy :wink:

Holky já jsem fakt zvědavá kdy se dokopu zbalit tu tašku. Chtěla sjem dneska ale už se mě nechce, musim dodělat ten džus a víc nedělam :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
holky, mate odsavacky na mliko?
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jeste monitor dechu bych zapomela.
2. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak jenom co ja prijdu, tak tady nikdo neni!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
2. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
mabe..monitor nam pujci jak jsme kupovali kocarek a odsavacku mam
2. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
carcu, no tak :grinning: . ty si ho zaplatis jenom na nejakou tu dobu? videla jsem 900 na pul roku...odsavacku mas jakou? muzes hodit odkaz?
2. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Mabe jsem tu :grinning: . Odsávačku budu řešit kdyžtak po porodu, navíc já tam asi budu dýl tak si mylsim že domů už půjdu bu´d že budu kojit nebo s lahvičkou :slight_smile: . Monitor už máme doma, bez něj ani ránu :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
marki, dekuju :slight_smile:

a mate holky jakej babysense nebo jeste nejakej jinaci?
2. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.