• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já mam nanny jko u Vikína. Oni všechny ty monitory si mylsim budou stejný :wink:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
mabe..babysense budeme mit..je lepsi v tom ze ma dve ty desky a muzes jednu dat treba do kocarku kdyz budes mit prcka na zahrade...jinak je to stejny..jen vyhoda ze ma ty desky dve ..a nam ho pujci zadarmo vis...dostanem bodovou knizku za kocarek a za to si ho muzem pujcit na rok a ete bodiky zbydou..jen musime slozit kauci kterou pak vrati..a odsavacku mam elektrickou avent
2. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
carcu, teda vy to mate vychytany zdarma pujceni monitoru. taky asi koupime babysense.
2. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
holky, je to mozny, aby me furt bolelo v krizi? i kdyz sedim. po spani jsem si semka sedla za PC a uz me zase poboliva. :confounded:
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
mabe je..jsou tehulky ktery nemuzou vstat ani z postele cely tehu kuli zadum
2. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
takze co bych chtela uz v techto tt. :grinning: je videt, ze uz me to pekne pribyva, uz to citim kazdej den. pri delsi chuzi zada, bricho, tlaci me vsude vevnitr, nemuzu se poradne najest, .....
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
ale zase nemam nejaky krece a obrovsky bolesti, tuk, tuk.
Holky, tak manžel se teďka pustil do vymalování koutku v ložnici pro prcka :confused: nevím, co ho to popadlo :sweat_smile:

Ahoj Car :slight_smile: už jsi nafotila pokojíček?
luci, ten je teda sikovnej :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Lucko tak to bude mít malej hezký vi´d. my malovali, teda manžel před vánoci takže je pokoj víceméně už připravený, jen nějaký drobnosti ale to chci dělat na poslední chvíli :wink:

Mabe mylsim že v těhu je normální vše a já na záda nejvíc trpěla od 16-20tt a teď než vylezu hlavně v noci z postele tak fakt lahůdka :unamused: , ale už to mam za pár :wink:
2. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Holky, je hodný...ale...máme uklizeno...prach, vysáto, vytřeno a on se do toho pustí teď :grinning: Ale zase když udělá binec, tak si to uklidí :wink:
2. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
suny, neco o bohunicich:

V porodnici mají ženy zdarma k dispozici základní oblečení pro dítě (košilka, dupačky, zavinovačka, apod.) a dětské jednorázové pleny - 6 ks na první den, po té je nutné mít vlastní.

takze sebou beru pro malou jenom ubrousky, pleny, latkovou plenu a Bepanthen.

marki, vsak ja si nemam na co stezovat, ne? ze zada boli je jasny a tot vse. ty ruce jeste po ranu a vecer mam napuchly a boli me klouby celej den. ale rano je to nejhorsi, ze nemuzu poradne zatnout pest.
luci, tak at si to uklidi :grinning:
luci je to tam..album pokojik-zbytek znas :grinning: akorat koukam ze je tam videt flek na zdi od lepidla jak jsme prelepovali obrazky,tak to ete zamalujem :grinning: joo a ete se doladi naky veci,jako box na hracky a taaak..a dalsi kravovinky casem-co bude dle maly..jo a na ty velky posteli chybi prosteradlo-dnes jsem koupila :grinning:
ete chcem koupit prehoz na postel a peknej malej koberek se zviratky :grinning:
2. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Holky tak mě volali z diabetologie že z posledních testů moči je tam zánět :frowning2: , takže zítra jdu sice do poradny ale ještě na diabetologii pro recept na nějaký ATB, takže fakt super. To se budu cpát AB do porodu ne :unamused: .

Mabe tak já otoky ani nemam, u mě je spíš problém že se kolikrát ani nemůžu zvednout z postele :wink: ale jinak to celkem jde :wink:
2. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
market..tak at je to brzy dobry,drzim palecky...ale pry ke konci to skodi nejmin
2. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
No do telefonu řekla že bych z toho mohla mít zánět ledvin nebo by to šlo do porodních cest a mohlo by dojít k předčasnýmu porodu. mě spíš vadí další cesta po doktorech :unamused: a jestli budu na ATB tak nevim jak se bude moct ukončovat těhu. Ale napřed chci jít tam a pak ke svýmu abych mu mohla říct co a jak :wink:
2. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
market..urco bude vse dobry :wink:
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojte zlaticka moje
stale musim mysliet na moncu ze ma svojho uzlicka uz u seba je to nadheeeeeera :grinning:
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
tak jdu holky na kurz, papa
2. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
ahoj mona..

mabe..papa a uzij si to a pekne to vse prodrbejte
2. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
carcul-ako ??? :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Market, to bude dobrý...já měla taky nález v moči a brala jsem atb., určitě to nebude nic vážného...

Car, já se do toho pokojíku nemůžu dostat :confused:
2. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
luci..uz by to melo jit ,ja vynechala v hesle pismeno
2. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
lucko já vím, spíš mě štve že zase po doktorech al jdu tam hned zítra když jdu stejně ke svýmu tak a´t to beru co nejdřív. Akorát si říkam kdy budou ukončovat těhu když budu brát ATB :unamused:
2. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
market myslim ze tehu ukonci normalne..dyt kdyz ma nekdo streptokoka tak je taky bere
2. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Car, krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty obrázky a barvičky jsou moc příjemné :wink:
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Car to je fakt vi´d. Tak zítra začnu s léky a uvidim co pak bude v pondělí.většinou jsou atb na 5 dní tak to by i nějak vyšlo. naštěstí žádný problémy nemam a je fajn že už jsem na konci těhu tak by ani předčasný porod tolik nevadil :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
market..dyt ted uz by byl prcek v poradku :wink:

luci..dekujeeeem :grinning:
2. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
No právě :slight_smile: , proto si říkam že by to ani nevadilo. jen nevim jestli až půjdu z diabetologie jestli nemam zajít do rizikovky jestli mě nebudou chtít vidět :unamused: ,a le když pak jdu ke svýmu tak snad ne ale asi se zeptam na recepci :wink: . Stejně počítam že možná už příští týden bude malej venku tak to moc neřešim, spíš mě vadí že zase musim na Lochotín do fakultky a ty ATB, jen aby mě nenapsali penicilín :slight_smile: , na ten mam alergii :grinning:
2. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.