• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, ja si nejak nechcu stezovat. oni pro nas delaji prvni posledni a jsou vyborni. ale oni nechodi k dr., prechazi nemoci atd. takze si rikaji, ze kdyz me nic neni a prekonala jsem prvni trimestr, tak proc nejit do prace a asi jim pripada, ze vyuzivam manzu - vysavani, nadobi atd. manza si to samozrejme nemysli a rad to udela. a ani se s nim o tom bavit nemuzu. jenom me mrzi, ze maji takovy reci. oni si neuvedomuji, cim jsem si prosla? vzdyt to sakra vsechno vi. tak proc maji takovy kecy, jako ze tehu neni nemoc a to by sis mohla sama napustit - treba hrnickama. ...covina. :angry:

a co to obleceni? ja dneska byla nastvana, ze sem se tam nemohla vyznat a nic nekoupila. pujdu do CA a HM ve meste, tam maji tehu oddeleni.
6. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Mabe v c a a i v hm to maj v olympii označený ale chvíli musíš hledat
já jsem zjistila že si stejně musím ještě koupit nějaký na zimu páč ty co jsem si pořídila jsou podzimní.
No aspon pro vás dělají hodně pro nás ani rana kdybych neměla našejsem víš kde.

No ale těhu sice není nemoc ale ted je to prostě všechno jiným, je hodně potratů hodně komplikací to za nich prostě nebývalo no, oni porodily skoro v práci.
ale ty řeči tě naštvou, já poslouchám to samý od mé babičky a ž ejsem tlustá a tak no.
6. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
suny, tak to jsem nezvladla. :slight_smile: hlavne se me aji nechtelo. kolik jsi pribrala? ja zatim tak 0,5kg nejvys,ale bricho mam pekne velky a ty kozy. :grinning: me to mrzi a pak premyslim, jestli opravdu nejsem moc uzkostliva a na nic. :unamused:
6. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Mabe já mám pocit že snad 3 kila tak nevím no.
Ale bojím se stoupnout na váhu, taky jsem prostě citlivá a halvně nesnáším ty blbý kecy no. kdyby si prožili to co ty tak budou mluvit fakt jinak no.
Já jsem to taky vzdala a le manža to oddělení nakonec našel, se mi do města nechce tak to řeším olympii ale nev šechno
mikiny kupuju u tamanů a kašlu na to.
Břicho a kozy mám taky no.

Ve čtv jdu na tripple testy čeče takovej divnej pocit
6. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
suny, na triplle testy v 16tt?

tak to ja si taky koupim ty tuniky a tak u tamanu, ale ty gate asi v tom obchode. vsak pribirat se ma. :wink:
6. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
No gatě určo v obchodě ale i trička mám z olympie. ale mikiny za to bych se nedoplatila to fakt povalím na olomouckou a koupím od tamiků. stejně je budu mít na chvilu nevím jaký budu mít banděro.
Já vím že se má přibírat ale nevím jak moc no.

JJ v 16tt bojím se docela dost no. aby bylo všechno v pořádku.
6. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
suny, urco to bude ok. :wink: to ja pujdu k tamanum na josefskou. a skaknu do CA a HM. musim jit neco snist a je tam superstar. ve ctvrtek bude pro nas dulezitej den, tak si budem drzet palecky. :wink:
6. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
jj budeme to je jasný.
Tebe baví superstar???
6. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
suny, aji celkem jo. tebe ne?
6. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
nee mě to nebaví, nemám moc ráda mareše tak nevím na co budu koukat je teda fakt že tam nic jinýho není a navíc příjde manža kolem 11.
mabe co si mám dát ještě na papu????
Myslíš že můžu brambůrky občas si je dám půl pytlíku
6. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Suny neřeš jídlo a dej si co chceš :grinning:
Nebo se holky zblázníte a nebudete jíst nic :wink:
6. zář 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj car
Mony asi si trochu dám no.
kurna ten habera v té superstar je masakr teda ale i tak mě to nebaví.
6. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahooojky
Jj je drsný a všichni tam jdu se natáhnout a koukat, papa zítra :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
mony papa
6. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
papa moni

ahoj sun..tovis ze si dej,bramburky jsem nedavno mela taky a to je normalne moc nejim a mela jsem hroznou chut
6. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
No já se snažím se držet abych nebyla jak sud no. ale i tak prostě se tomu nevyhnu když mimi chce tak dostane. jen nevím jestli to chce mimi nebo já
6. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
sun,tak neprejidej se ale zas to s omezovanim neprehanej :wink:
6. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
no já se spíš omezuju než přejídám to ještě nedělám anikdy jsem to nedělala.
6. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
sun normálně jsi ty bramburky dej, to je zas já nemužu ani vidět, sice jsem je nikdy moc nejedla, ale když jsem si dala jednu tak nešlo přestat:grinning:

car ahoj:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
no jo no já je mohla dycky ale nejedla jsem je skoro nikdy. no
ted mám taky jiný chutě ale ne moc halvně nejím maso
6. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
sun,ja maso nejim temer vubec,nanejvys ryby,ostatni nemohu ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ulitavam na sladkym ete vic nez driv a to fakt...

ahooh monco
6. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
tak já zatím nemám pocit, že bych vyloženě jedla jen jedno jídlo. nikdy jsem moc nemusela sladke, teda občas jsem si dala, ale bolely mě zuby a ted mám strašnou chut na sladké :slight_smile:...to budu vypadat:grinning:

No Moni tu myslím psala, že maso se má stejně v těhu jen 12%:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
no tak sladký zatím dobrý to se držím, ale nevím jak dlouho no.
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
mona,to ja ted asi ani tech 12pr.nemam..fakt se mi z nej dela zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ze mne urcite bude prasatko
6. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
car neboj nebude já prostě maso tak jednou za měsíc a dost no
6. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
sun no to jsi na tom podobne jak ja,proste od zacatku tehu mi dela zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
No jednak ho připravovat. když vidím syrové maso tak bliju. a
pak když to už teda někdo uvaří tak to už fakt musí být ulítávám na zeleninovým rizotu.
6. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
sun :grinning: :grinning: :grinning: to ja ulitavam na tom sladkym :grinning: a teply jidlo,varim,ale uz pak nejim,jelikoz jak se toho nacicham uz nemam vubec chut..takze miluju kdyz vari nekdo jinej a nebo nekam jdem-abych taky bastila teply jidlo :grinning:
6. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
ale asi si udelam chleba ve vajicku,mam chut :grinning:
6. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.