• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já ted vůbec nevím ve 20tt jdu na ten velkej utz. a na kontrolu. a vůbec nevím kam se mám objednat na to 3D a v kolikátým jsem fakt v řiti. byla jsem u toho nového 10 minut a nic me nenapadlo se ho zeptat no.
18. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Suny hlavně klid :slight_smile: . Na 3D UTz se musíš objednat sama, u nás berou mezi 20-24tt. Zadej si město kde bydlíš a 3D UTz a vyjde tě kde to dělají :wink: . Já jdu 29 na genetiku a tam dělají 3d aD UTz tak se rovnou objednam na 4D UTz a prý i při genetickym UTz to na chvilku přepmou na 3D UTZ :wink: a s tim doktorem to neřeš, když tě řek že tě běží dál tak to tak je. Já tohle neřešila a lístek na peníze se nosí na konci každého měsíce :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ty jsi taky přecházela? no asi objednací lhůty jsou dlouhý na to 3D že???

A to se mám objednat až teda po velkým utz??? v tom 20tt??? jo?
18. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
já nikam nepřecházela, te´d jsem ještě na RD :wink: . jak kde, ale nečekej na 20tt a objednej se co nejdřív, sice se to platí ale i tak je o to obrovský zájem. Já tim že tam jdu 29 a to budu 18tt tak se objednam rovnou tam. prostě si jen zavolej a že chceš jít na 3D UTZ a oni se Tě zeptají kolikátý týden jsi a je nejlepší říct tt a i dny, třeba 15+6tt a oni Tě podle toho objednají. když bude volat po 20tt tak je riziko že prostě místo mít nebudou a čím dýl se jde na UTz tím je horší obraz, už je dítě moc veliký. tak si tam zavolej hned v pondělí a uvidíš kdy tě vezmou :wink:
18. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Markétko, dík moc brnknu si tam v pondělí a uvidíme no. :wink: :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem po celodenním courání dorazila domů a jsem utahaná, jako kotě :sweat_smile: Byla jsem na alergologii a už můžu normálně užívat léky, tak by mě to nemělo tolik trápit :wink:

Mona, tepláky nemám :frowning2: a pěkně mě to nasupělo!!! Ta frajerka tam dnes byla jen do 12 hod. a já tam dorazila až o hodinu později...Nemám na ni telefon, tak se tam stavím jindy...no, snad mi zase neřekne, že je nemá...by mě piclo :rolling_eyes:

Suny, a dělal Ti Utz? A jaký byl? Jsi spokojená? :wink:
18. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj luci , jo udělal utz aby věděl jen, no ze začátku takovej neosobní a pak až uviděl utz tak se smál takže snad v poho no., jsem z toho taková nesvá ale určo nic nezanedbá snad.
18. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
tak tady byl servisní technik a prý je špatný modem a proto blbne net a i telka, ta teď běží ale jak dlouho :unamused: . Takže zítra manžel až pojede z práce tak to odveze do prodejny a já buud dopoledne bez netu :frowning2: , snad dají hned náhradní protože bez telky a netu :wink:
18. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky pridala jsem bruch :grinning:
18. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Ahoj carcul do rajčete???
18. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: koukala jsem :dizzy_face:
18. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
carcul fajne :slight_smile:

Luci vklidu já ještě na to tak nespěchám, když budou tak budou, když ne tak ne se nezblázním:grinning:...Bych si taky měla vyfotit bruško, abych viděla jestli mi trošku porostlo, i když se mi nezdá :unamused:
18. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Moni, ok :wink: Já se taky chci vyfotit, dneska mi sestřička na alergologii říkala, že mám malinkaté bříško a že podle pleti vypadám, že čekám kluka :grinning: Už abych to vědela :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
luci z toho si nic nedělej já pořád od někoho slyším, že na začátku 5 měsíce mám malé bříško, ale nedokážu jim prostě vysvětlit, že to je o člověku, že jinak jim....no taky jsem už na vás zvědavá:slight_smile:Nechci v tom zůstat sama :grinning:
18. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Holky taky jsem ted hiodila jednu fotečku pro porovnání:slight_smile:

Jinak holky víte jak jsem vám psala o té skříní, že stojí 10tis a že možná budeme mít slevu, ale sleva nakonec nebyla. No a včera se drahý ze srandy na ní díval na netu a normálně ji z ničeho nic slevili na 7tis. jsme čuměli jako puci, tak už ji máme doma, jen se musí poskládat Huráá:slight_smile:
18. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Moni, jsi na začátku 6. měsíce, ne? :grinning: :wink: A bříško máš teda parádní :dizzy_face: Já tam změnu vidím :dizzy_face:
Jsem se teď dozvěděla, že kamarádka, která rodí na konci listpadu se začala otvírat, chudák :frowning2: Jsem s ní byla minulý týden a říkala mi, že ještě vůbec nic nemá nakoupeno...a teď musí ležet, takže to musí dohnat přes net :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Moni, s tou skříní to byl super kup :slight_smile: Aspoň budeš mít kam ukládat oblečky :slight_smile: Já musím manžu taky zpracovat, abychom už koupili tu komodu...až se dovíme, co čekáme, tak se rozjedu s nakupováním a neměla bych to kam dávat :sweat_smile: :wink:
18. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Luci kurnik ted jsem z toho zmatená, nevím jestli teda 5tého nebo 6tého..jsi mě ted uplně dostala:grinning:

Lucii no já už nemohla zavírat skříně s našima věcma natož ještě abych tam dala někam mimi, zatím jsem si na oblečky koupila takovou krabici, tak jsem to měla v tom, ale zítra nebo prý možná ještě dneska(to jsem zvědavá:grinning:) si to všechno hezky uložím:slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
http://www.mojetehotenstvi.cz/tabulka-tydnu-mesicu-tehotenstvi

ty brdoo fakt, toto letí :confused: ...a já všem říkám, že začítek 5tého:grinning: a oni jo?? vždyt nemáš žádné břicho, tak to ted budou tím tuplem říkat :angry: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
od zítřka bych totiž měla už být 21tt a to opravdu vychází na začátek 6tého, no normálně jsem v šoku:grinning:
18. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Moni, letí to :grinning: Bříško máš krásné...nechápu, co pořád mají :angry: :wink: Jak se tak dívám, tak už bych možná nějakou tu komodku využila i teď...Mamka mi koupila španělskou deku a takovou tu patchvorkovou z Ikea, takže se to pěkně rozrůstá :confused: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Moni, já jsem právě koukala, že píšeš v 5. měs. a já bych měla příští týden začít 5. měsíc, tak mi to nějak nevycházelo :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Luci děkuji, alespon někdo si to myslí:slight_smile:..... Jinak já vůbec nevím co to jsou za deky co mi píšeš, no jo neznalost neomlouvá :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Moni, já jsem vůbec netušila, co je to španělská deka...mamka s tím přišla, jinak bych vůbec nevěděla..je to taková jemná hrubá deka a moc pěkná...Tu Ikeáckou ti najdu na netu a hodím odkaz :wink:
18. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Moni, tak to je ona, akorát nic moc fotka, ale je fakt super :wink:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60124045
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Luci díky:slight_smile:...ted si vybírám pizzu, protože už mám na ní dlouho chut a nemůžu si vybrat:slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
luci a to je taková nějaká hrubá deka co se třeba dává na zem??
18. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Moni, je to taková prošitá deka...klidně může být i na zem...až budete někdy v Ikea, tak na ni mrkni, mají ji tam roztaženou na ukázku :wink:
Uz jste si pochutnali? Já už ležím a koukám na Krause :wink:
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hezké dopolko všem :slight_smile:
Jak se dnes máte? A kdepak všechny jste? :wink:
Já jsem měla hnusnou noc...probudila jsem se v 5 s bolestí v krku a hnusnou rýmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže od rána se prolívám čajem s citrónem a medem a snad to aspoň trochu zabere :frowning2:
Navíc k nám dnes dorazí tchán z Prahy a bude u nás víc, jak týden, takže musím uklízet a vařit, ale raději bych si lehla výlečila se :frowning2: Ach jo....
19. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady na skok. Miláčci oba mi spí, a já dotedka uklízela, ještě nemám hotovo :frowning2:
Taky bych si šla nejraději lehnout, jsem hrozně unavená, ale za hodku jedeme k mamce, tak bych byla zbytečně ještě víc unavenější než ted. Odpol. si jedem koupit ještě pračku a rychr.konvici a snad bude klid. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.