• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market,oni ti napisou urco neco co muzou tehulky a nemas na to alergii ..od toho je vic druhu atb
2. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
jinak mas dobry ze jen na lochotin..ja dnes jela ke svy dr..jen kuli blbymu papiru
2. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Já se těšila že ke svýmu jdu až na 10.50 a takhle budu muset ject dřív abych napřed vyřídila Lochotín a pak ke svýmu. Papír do porodky :wink: , to je taky blbý že máš doktorku takhle z ruky vi´d :unamused:
2. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
market nene papiry s vysledky a celkovou zpravu..jinak papiry do porodky mi dali v ty praze..a musim to vzit zitra do prahy na poradnu..no a od nedele uz tam budem..
me to neva,ja si to vzdy s necim spojim a jsem zvykla dost jezdit..
2. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
jsem tu jdu vás dočíst trošku jsem spala
2. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
suny ahuuj
2. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
car ahojky. :grinning:
kurna člověk na chvili usne a vy tolik popíšete??? kdo to má dočítat.?

jinak mabe my máme nanny. s těma bohunicema jsem ti říkala že je zbytečný brát věci pro malýho. :grinning:

luci jako ted maluje? to je ale šikovnej a ty taky že jste to zvládli.

ostatní jsem trochu přelítla. markét dík za typ já ted dzusík udělám u nás to pojede ve velkým.
2. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Car tak to jo, já to asi zítra vezmu taxíkem, a asi pojedu po 9 h a kdyžtak ke svýmu dorazim dřív :wink: . Ale lochotín chci vyřídit jako první a´t můžu i svýmu pak říct co budu brát za atb a co a jak. jen aby mě neřekli abych ještě přišla do rizikovky ve čtvrtek :grinning:

Sun ahoj, já se ještě nedokopala dodělat ten džus :grinning:
2. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
market..tak budu drzet paluchy :grinning:
2. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahojte holky. Tak Moňa mi stále nepíše. :frowning2: Psala jsem jí včera asi 3 zprávy, dneska další a žádná odpověd, tak buď nemá kredit, nebo nemá čas :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
markét ty ho ještě nemáš? no nemám co mluvit já dneska krom uvaření špaget neudělala vůbec nic. :grinning:
markét kam jedeš taxikem??????
2. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
moni myslim ze toho ma dost a ete i malo casu..ale snad se do zitra ozve,jsem hrozne zvedava
2. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Mony ahojky nebo spíš spí a má toho moc jestli ji dal zabrat tak je ráda že je ráda. snad jsou ok. :wink:
a jak je tobě????
2. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
car díky, to budu mít zase zítra výlet :grinning:

sunny ještě ne ale už na něj musim jít než dorazí manžel aby neřek že zase celej den sedim na konovi- on tomu teda říká jinak a na MMB :grinning: . Volali z diabetologie že zítra musim přijít pro recept na ATB, mam prý zánět močáku a ani o tom nevim :unamused:

Moni je možný že ani nemá kredit a má asi co dělat se sebou a malym :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
markét a jak ti to zjistili?? to fakt nechápu když to necíctíš sama.)

jak tomu manžel říká????
2. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
no mabe tak dojdu sem já a taky tu nikdo není. :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
ja tu jsem..
2. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jéé to jsem ráda, já tu zase budu sama tak do 22h je to hrozný, nemám to ráda byt takhle sama doma ale dneska fakt spím.

car 38tt to je síla. tak to tu máme dalšího človíčka za chvilinku
2. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
sun..no uvidime..ale snad nebudu prenaset..pristi tyden by se mi to libilo :grinning: ..a o vikendu budes mit manzilka doma?
2. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
jdu si chvilu odpocinout za vama :unamused:
ty jo, to je fakt, ted uz to bude co tyden to novy miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
maji..a kde budes mit vlastne tobika az budes pryc
2. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
car nene ted je doma jen ve čtv to valíme k dr. a pak je až do neděle v práci a příští týden mávolno taky jen myslím čt z celýho týdna a pak jde po a ut a pak má dovču. takžeho uvidím doma celej den tak dva dny tedka.

ahoj maji no jo to už bude co týden to jedno miminko i víc no.
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
car, zalezi kdy to bude...pri porodu samotnym bude u nektere babicky a potom tam bud tech par dni zustane, nebo bude s Martinem u myho tatky, ale to jen pokud porodim do konce unora :confounded:
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
maji tak to budes muset prcka vyhanet aby vam to vyslo :grinning:

sun..no dneska to neni jednoduchy a hlavne ani prace neni moc
2. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
maji a ty hodláš malýho porodit na termín???? že neeeeeeeee hodně tady bude únoráčků i když já se chystám taky na 1. března. :grinning:
2. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
car to ne no ale víš jak dkyby třeba každej den došel v těch 7 ale on zmizí ráno v 8 a dojde o půl 11 tak to je na mě dlouho no celej den tu být a ani nedju sama ven.
2. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
car, no asi jo, tak mam posledni tri tydny a dame se do toho :grinning:
suny, ja jsem dostala porod prikazem mezi 20.2. a 28.2. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
suny, a proc nejdes sama? :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
maji tak to jo já to mám stejný bud 1. nebo 3 nebo 5.3. takže si má vybrat malej no. stgejně si to udělá po svým.

nejdu sama páč je tady taková ledovka že bych hodila hubu ani jeden chodník tady není suchej. hrůza fakt a rodit se sádrou se mi nechce. :grinning:
2. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
no tak ale kvuli ledovce sedet celej den doma? to bych asi nedala :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.