• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No tak dneska spím a jsem grogy včeera jsem toho udělala poměrně dost ale zítra to nedám a jak dojde manžel večer z práce tak ho znásilním a půjdeme ven aspon na půl hodky. :grinning:
2. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Sunny tak džus hotovej :grinning: a dneska už nedělam nic. Zjistili to tim že mě víc hlídaj a na diabetologii většinou po 6tt mě dělají rozbory moče a teď jim tam vyskočil zánět tak aby se to co nejdřív zaléčilo :wink: . naštěstí už jsem ve vyššim stupni těhu tak i kdyby byl předčasný porod tak to nevadí, jen se musim zeptat jestli mam jít i do rizikovky nebo se to bude řešit až pak v pondělí.

Manžel koníkovi říká zelená kráva :grinning:
2. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
a nejses uz prespana? jestli dost spis a ses stejne furt hotova, tak jestli uz toho spanku neni moc :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Markét ajo to je dobrý zelená kráva. :grinning:

ten džusík musím zkusit akorát nemám kys citronovou stačí tekutou nebo tu v těch krystalkách???? a je to fakt dobrý i s kůrou??

Maji já jsem tak měsíc spala 2 hodiny denně jako za noc no takže ted si to vybírám mám taikový období.
a to už jsem padala na hubu no. nejsem přespaná já prostě přespaná mít nemůžu. když nechci spát tak neusnu takže tak. no.
ale doma už mě to fakt nebaví je to hrozny.
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
sun..no v tomhle jsem treba jina..nema cas tak si udelam vlastni program..a celkove si vsude dojedu a taak a udelm po svym :grinning:
2. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
car já jsem to měla taky tak nemám ráda když jsem na někom závislá ale ted je to na prd v aute jezdit už nemůžu a stím mým tlakem a slabostí si mhd netroufnu, a venku taky jsem radši s někým prostě to slabo a omdlívání mě omezuje no.
2. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Suny musíš dát tu sypkou. mylsim že bez kůry ten džus prostě neuděláš :unamused: . tak zkus z půloviční dávky, nám chutná. Původní recept je na 8l vody ale to nemam kde uvařit :slight_smile: . určitě je lepší než kdejaký krabicák a když to rozpočteš tak vyjde na málo. I jsem někdy zkusila dát jablíčko a víc druhů ovoce ale nám nejvíc chutná ten pomerančový,. někdo dává i mrkev.
2. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
markét já to nějak udělám takže sypkou já jen co mám koupit víš??? :grinning: ale jako dobrý to být musí. to by jinak nešlo tolik síly na to dáš to byb ylo aby to nebylo.

holky já jdu ve čtv k dr a už mám zase strach to je mazec fakt.
2. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
to už jdeš na monitor vi´d :slight_smile: . hlavně klid a žádný stres, já jdu zítra, navíc musim i do fakultky a zjistit jestli mam jít i do rizikovky když mam nález v tý moči nebo stačí až v to pomdělí co mam už domluvený.
2. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
markét no napřed jdu na monitory a pak k dr no. ale bojim bojim.

no však víš jaká jsem při těch kontrolách se bojím i když zatím nemám čeho no.

a na tom monitoru může být manžel se mnou???
2. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
suny a uz jsi nekdy omdlela? nebo ti je jenom slabo a bojis se, ze bys mohla? :wink:
2. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Maji no to druhý a strašně se bojím je mi slabo mžitky a kolikrát se mi klepou kolena a já to nemůžu nijak ovlivnit. prostě se bojím i tjako doma že když jsem sama a tohle se mi stane že omndlím a už se nevzbudím.
2. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
suny, ja myslim, ze to jen moc prozivas...taky mi neni vzdycky do zpevu a treba musim aj vyhodit kopyta do vzduchu, protoze fakt omdlivam, ale abych kvuli tomu sedela celej tyden doma... :sweat_smile: no ale kazda jsme jina.. :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
sun..a proc nemuzes jezdit autem?
2. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
maji já vím tím ýe se tak bojím mi bude ještě hůř i manža mi to říká já to prostě vím no. ale ty stavy nesnáším a fakt se bojím že sebou břinknu, není totak dlouho se mi to stalo v hypernově a pak v noci v sobotu to se fakt bojjím že sebou seknu hrozný. víš o čem mluvím????
2. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
ja teda zjistila ze kdybych byla doma cely tehu a nevytahla paty tak bych se citila hur,jelikoz dyz clovek ma fofr hromadu veci si nepripousti
2. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
suny, vim, to tu zname asi kazda tyhle stavy... :slight_smile: ale vetsinou staci si sednout, napit se, jit na vzduch...a aj kdyby nahodou jsi fakt omdlela, tak snad ti nekdo pomuze, ne? :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
car, jj, clovek pak nema cas se nad vsim tak zamyslet a nervovat se tim :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
maji..jojo presne taaak :grinning:

sun myslim ze trebaaspon dve hodky denne by ti prospeli-venku na prochazce,na kafi s kamoskou a taak..to neni zatez ale relax
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
ha a ted se sun bud urazila nebo vyrazila ven za dobrodruzstvim :grinning:
2. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
maji..taky jsem na to myslela...

suuuuun,kdeeee jsiii??ty se na nas zlobiiiis?
2. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
car tak to je svatá pravda no ale kvůli té slabosti jsems e bála no.
2. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
nééé já jsem mluvila s mamkou a babičkou dědu nám odvezli z mozkovou příhodou do nemocnice. a druhej děda spadl a má zlomenou ruku v ramenu hned jdu z aváma.
2. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
a nezlobím já vím že máte pravdu jsem sračka a hrozně se bojím ak dy semin ěco stane tak se pak bojím cokoli no. jsem naštvanaá ale sama na sebe.
2. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
holky, jak se mam rachle naucit vysivat a hackovat? :grinning: ja to chci umet :grinning:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
pojdte sem já se fakt nezlobím :grinning:
sun..to je mi lito dedy..a pujdes ho navstivit?
maji..to je lehky:slight_smile:hihi ja to umim:slight_smile:teda umela uz jsem to leta nezkousela :grinning:
a na co to chces taaak umet?
2. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Suny za pár týdnů nám to vše zkončí. každá z nás se bojíme a mylsim že je to normální, jen někdo si to moc nepřipouští. Já si taky radši moc problémy nepřipouštim, jinak bych se asi zbláznila :unamused: . Já si te´d říkam že za týden už třeba budu v porodce a tam to teprv bude psycho ale taky to nějak budu muset zvládnout. Ve čtvrtek budš zase víc v klidu a teď už budeš chodit taky častějji na ko viď :wink:
2. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
maji tak teda to nevím to mě nikdy nebavilo já sotva zašiju ponožky. :grinning:

car nevím no. mamka moc nechce abych tam chodila je tam prý hodně lidí i nemocných tak nevím no. uvidíme dneska ho převezou snad z jipky.
2. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.