• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky tak Moňa naše maminka se mi tedka ozvala :slight_smile:
Tak že se prý mají už lépe a jestli se zadaří, tak jí malého dneska nechají na pokoji. Víc nevím.
A víte co jsem právě zjistila? :sweat_smile: Že má dnes naše beruška svátek, to jsem , ale hrozná co? :grinning:
Dáme jí jméno a ani jsem se nekoukala kdy má svátek. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
moni a fotecku neposlala?moc jipozdravuj od nas vsech..a nenapsala ete neco?
2. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Markét já nevím jak často se hcodí už ted na kontrolu. :wink: uvidíme co mi řekne. já se ted o sebe hrozně bojím až to hezký není no já vím.

Mony jasný Nelinka já už psala kamošce má taky nelinku, nebo budete mít Hromnici??? :grinning:
2. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Suny juj Hromnice :grinning: :grinning: :grinning: To né. :grinning:
Car už jsem jí pozdravovala a o fotečku psala, tak uvidíme zda pošle. Taky mi psala, že její mamča má na facebooku nějaké fotky, ale nic tam nevidím :sweat_smile: Tak uvidíme.
2. únor 2010 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
No mony ta má dneska taky svátek. tak ji dej do bříška něco dobrýho. :wink: a že jí přejeme vše nej. :grinning:

holky ten fb je tak bezvadnej? a na co to je??
2. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
sun..tak ted uz mit takovy strach nemusis..dyt kubik je v poradku a uz ikdyby se narodil tak neni problem

moni..jdu to ojuknout :grinning:
2. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
car, chci si uhackovat prehoz na postel, hrozne se mi to libi :grinning:
suny, myslim, ze uz bys mela pomalu chodit na ko kazdej tyden, ted jsi byla po 2 tydnech ne? ja tak jdu ted taky jeste po 2 a pak uz kazdej do porodky..to pak teprve zacne honicka :grinning:
moni, diky za zpravy, to se ma, ze uz budou spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
car to jo ale když jsem doma sama a omdlela bych tak to se bojím víš že mě tu manža jako najde až večer a to už budu tuháč. ted to nedávám fakt.
2. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
maji jojo ted jsem chodila po 14 dnech no a ted se chodí od 36tt fakt každej týden? mě ještě dr neřekl, že budu chodit už do nemocnice to mi asi řekne ve čtvrtek.

maji přehoz na postel uháčkovat?????? tak to jsi měla už začít v léte to je plocha.
2. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Tak Mona píše, že prý měla nějaké komplikace při porodu prý masakr a že nějaké foto pošle.
A Car vidíš u její mamči nějaké fotečky malýho, nebo jsem slepá? Prý je tam musí mít :sweat_smile:
Suny jinak děkuji, už jsem pohladila bříško a po tom dnešním rozčílení ráno jí popřála a ted jí dopřeju klid :slight_smile:
Jinak ten fb je podle mě fajn, najdeš tam samé přátelé, které si třeba dlouho neviděla a taky ty tvé fotky vidí jen přátelé co je máš uložené, nikdo jiný, pokud si to tak nastavíš, že to máš tak trochu v soukromí. :wink:
2. únor 2010 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
suny, no to vis, prece nebudu zacinat necim malym :grinning: :grinning: to neni muj styl :grinning: :grinning: :grinning:
no a spravne by to tak s kontrolama melo byt, akorat me to posunula, protoze budu muset vstavat nekdy ve 4 rano abych se tam dostala, takze jdu ted jeste do Olomnouce po 2 tydnech a pak do porodky az od 38tt, ale ke stejne dr., tak akorat o jeden monitor prijdu :wink:
2. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
jak se jmenuje jeji mamca?
a zalezi jestli nema monitor tvuj dr. v ordinaci, nektery holky do porodnice neposilaj a nataci si to sami.. :wink:
Holky mám fotečku, juj ten je krásný, najdu kabel a dám do alba. :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
moni, deeej, honem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
sun..ja uz chodim po tydnu taky a uz vickrat..a jinak se chodi vetsinou od 36tt nebo nak tak..a dost casto do porodky ale naky dr si nechavaj az dokonce u sebe
2. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
MOny ježiši teda, fuj komplikace jen to slovo už zní hnusně.

Aha ale komunikovat se přes něj nedá????

co se ti stalo ráno že jsi se naštvala???
2. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
jééé šup sem s fotečkou,
2. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
moni..nevidim tam ani jednu fotecku..

jee,tak sup sem s ni :grinning: a jaky komplikace,nevis?
2. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
v unorovkach se jen za dnesek narodily tri miminka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
maji fakt?a cekane nebo necekane?
2. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Tak máme Jakoubka v albu :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
car, to nevim, koukala jsem jen na album...na to, ze je 2.unora uz maji 11 miminek :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Maji fakt??? ty jo to je mazec teda. babyboom.
2. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
jeee, rozkosneeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Tak mi psal její přítel, že mají byl jaksik špatně otočený s hlavičkou a že hodinu jí vytahovali, ale naštěstí, že to pak bylo v pořádku a jsou hlavně oba v pořádku :slight_smile:
Suny, ale ten můj mě dost nasr...
2. únor 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
jé uplně náááááááááááááááááááááádherný miminko, fakt krásnej klučina. :grinning:
2. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
malý teda :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
MOny jak to? co ti udělal??? jako ten velkej????

jejda to sou teda komplikace a ten přítel byl u porodu ju???
2. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
holky koukám na tu fotku on má tak krásnej kukuč takovej chytrej. :grinning:
2. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.