• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahojki ani vás nejde dočíst,Market neboj brouček bude v pořádku.
Já mám dnes za sebou echo srdíčko mimíska a vše je ok,a uklidnil mě taky ,že vypadá i velikost hlavičky a nožiček tak jak má na 20 týden ,takže bude asi v pořádku i amniocentéza,a že čím později výsledky příjdou tím lepší jsou,že jinak opravdu volají,tak jsem klidnější. :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
jezis,ten se jim ale povedl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chudinka mona
2. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
kasi vidíš koukni na naše miminko jakoubka je u monči v albíčku. :wink:
2. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Suny, moc se k tomu nechci vracet :wink:
Jo jo byl u porodu a je pyšný táta :dizzy_face: Jak koukám na tu fotečku a představuju si Monu jak tu seděla stím bruškem, tak je neuvěřitelné, že tam měla miminko-Jakoubka, je to takové zvláštní, že tam máme miminka, které už vypadají normálně, jen přibírají v těchto tt. Je to mazéc :grinning:
2. únor 2010 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj koceny, tak jsem doma. Dneska jsem se prihlasila na prohlidku porodnice. Sice uz vim, kde budu rodit, ale jeste jsem to nevidela. Je to zadarmo v ramci toho myho sdruzeni a jeste jsem se prihlasila na kurz pece o dite - 4 lekce. za chvilklu jdu s manzou na basket. nechce se me byt doma. boli me trosku v krizi, ale to preziju.
2. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
mabe..tak si to uzijte..a mas pro nas naky rady z kurziku?
2. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Jé ten je nádherný,už tu bulím. :slight_smile: Tak hlavně ať je hodně zdravý.
2. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Holkýýý, ten je rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moni, jsi zlatá, že jsi fotečku hodila do alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kasi, gratulka ke kontrole :wink: :slight_smile: A pohlaví mimčo ukázat nechce? :wink:

Holky, tak máme vymalováno...musíme počkat, až to uschne...když tak se to zítra přemaluje...a ani binec manža neudělal :slight_smile: šikula :grinning:
Až to bude všechno připravené, tak nafotím :wink:
2. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak ten se jim poved :grinning: , je to až neskutečný že te´d tady bude každou chvíli nějaký miminko :slight_smile: . prostě nám to všem nějak uteklo, hlavně že to zvládla, asi byl blbě narotovanej :unamused: .
luci,jsem moc zvedava :slight_smile:
luci já se taky moc těším na fotečky.
2. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
hooolky ,budu muset jit umyt nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
car já ho mám umytý ale ještě utřít ted jsem snědla rohlík se šunko a pomazánku a už mě je zase blbě.
2. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
sun..nebuj za chvili budem mit mimisky u sebe a bude nam krasne a bez tehu neduhu
2. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
no to doufám, protože to je fakt hrozný do druhýho nejdu kdybych měla mít těhu jak tohle. :grinning: ty jo nádobí blbý. kdo to vymyslel??? kde jsou všechny holky???
2. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
sun..asi utekly..snad nerodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
car no to snad néééééééééééééééééééééééé. pěkně popořadě já mám ted bolesti jak na ms a jsou teda fakt ohromny. se tu kroutím teda jeslti porodní budou daleko horší tak se poseru. (pardon za ten výraz). :grinning:
2. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
sun me miule chytaly poslicci ze jsem se nemohla otocit ani sednou proste ani pohnout a rikala jsem si totez..to byl fakt zatim nejvetsi humel z tecch poslicku a tak
2. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Holkýýý, já teda nerodím :grinning: Jen večeřím :wink:
2. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
car no to jo to fakt nevíš co dělat a nic nepomáhá žádná poloha fuj.

luci tak to jo to si dej. :grinning: já si dám těhu lízátko je mi fakt šoufl
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
luci co mas dobryho?

holky za chvili nse vratim
2. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Car, dělala jsem hermelín v troubě...a upekla jsem k tomu chleba, takzže mňamka :wink:

Suny, já jsem si brala těhu lízátko předevčírem...a pomohlo :wink:
2. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
No Luci zítra jdeme sice na velký ultrazvuk,ale prý se u toho doktora za určení pohlaví platí 300,-tak asi počkáme až příjdou ty výsledky z té plodovky ,protože tam to bývá napsané vždycky přesně. :slight_smile:,ale podle předchozích ultrazvuku to vypadá na Vojtíška.
2. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
luci no zatím pomáhá anebo žvýkačka včra jsem těhu lízátkovala o půl noci. :grinning:

jinak jupííí mám nádobí hotový. je tu čistoučko.

kasi to je krásný jméno :grinning:
2. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Kasi, fakt jo? Tak to si počkejte a budete to mít tutovku :wink: Že by další chlapeček :grinning:
2. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
luci jako těch kluků je tady fakt hodně jen dvě holčičky to je síla teda.
2. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Suny, jdu pověsit prádlo...příjdu :wink:
2. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
luci teda ty mě štveš tou aktivitou teda. :grinning: myslím to jako v dobrým. zítra musím něco dělat taky. jinak si budu připadat jak magor.
2. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Suny 3 holčičky :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem dala rybu do trouby na zitra..jedem do pryhy tak na vecir...chtela jsem ji delat na dnesek ale manzilek ze nema hlad tak jsem ji nedelala :grinning: ..ted dat pradlo do pracky a pak to nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale do toho se mi nechce
2. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.