• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..zitra nevim...nevim v kolik prijedem a taaak..ale jinak do prahy e presouvame az v nedeli..takze ve ctvrtek tu budu urco :grinning:
2. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
dobroooooou :wink:
2. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu první. :grinning: manžel odjel do práce a mě se nechce už spát. venku zase sněží a už mi to leze na nervy, měla přijít kamoška s malou a prd protože je hnusně. to počasí je fakt strašný.

jinka dneska noc na prd, byla jsem co chvíla na záchodě hrozný. takže jsem furt vstávala a nemohla znova usnout. je mi slabo dneska nevím zas coto je, začíná mi hafo velká rýma a v krku ale to je snad jen tím ránem.
3. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

Tak já noc taky na houby...pořád se to opakuje, už mě ani nebaví chodit spát :angry: Nejdřív čůrání, pak nemůžu usnout a když usnu, tak jen na chvíli a pak jdu zase čůrat :angry:
Dneska budu vařit a pokud se hecnu, tak i vyžehlím....

Všem holkám, které dneska mají kontroly držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj luci, a co budeš vařit dobrýho???? inspiruj mě vůbec nevím já dneska dám zase asi špagety. neívm. :grinning:
3. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Suny, já upeču rizoto :wink:
U nás je šílený vítr...sousedům, co staví za náma barák to srolovalo a zničilo plechovou buňku s nářadím :confused:

Jsem volala na výsledky kultivace moči, dávala jsem kontrolní po těch atb., a mám vše v pořádku :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Luci tak to je super že jste v pořádku mě žádnou kultivaci vůbec nedělali tak nevím.

ty jo tak to ten vítr dojde i k nám fuj zima hnusná teda.

rizoto???? tonení špatný nápad. já dneska zase špagety a zítra budu mít maso s hranolkama a buud vařit tu mrkev s brokolicí. ale to až hzítra. manža bude doma a jdeme k dr a pro postýlku cestovní tak uvidíme.

já bych dneska měla taky vyžehlidt copak se mi hcce? ale uvidíme no
3. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Suny, no manža bude doma na oběd, tak ho musím mít nachystaný na 12 hod. a pak zase pojede. Takže se do toho musím pustit, co nejdřív...

Mám tady kupu žehlení a koukách, že už je suché i povlečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže toho budu mít hodně :rolling_eyes:
A to jsem dneska měla v plánu flákárnu :wink:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak my si trosku pospaly. Sly jsme spat po pulnoci. dneska jsem doma a mam v planu asi zehlit,ale vidim to az na odpoledne. dopo budeme odpocivat. holky, kdyz mate mimisky hlavou dolu, kde vas kopou a hejbou se?

ja budu delat peceny brambory se syrovou omackou a sopsky salat.

mela jsem jeden ztracenej hovor na mobilu v 8h rano, mozna to byla ta PPLka. Dneska ma dorazit zasilka. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
luci teda tak to máš co dělat no to je pravda. :grinning: mě se nechce vařit fakt ne. dneska jsem uplně grogy.

ahoj mabe, no malje byl hlavičkou dole a já ho cítila všude takže tak no. ale ulevilo se mi tím dýcháním že tam ta hlavička není.

jéé pečený brambory já právě nevím co si dám asi fakt ty těstoviny. zítra dáme brambory. já se docela ted odbývám ale copak za to můžu když mě to chutná.
3. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jinak ja se prihlasila vcera zase na dalsi kurz pece o dite - mely by to byt 4 lekce po 2h. je to zadarmo v tom nasem sdruzeni, tak co. budu sedet doma??? jinak jsem se jeste nahlasila na prohlidku porodnice, kam chodim na ten UTZ, v ramci toho sdruzeni zase zadarmo - je to teda 24.2., tak uvidime, jestli to stihneme. ale nejak verim, ze jo, ze anicka bude v poradku aspon jeste do toho brezna.
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
suny, ja totiz citim malou hlavne dole v podbrisku, uz to neni nahore pod zebrama. no, hlavne ze se hejbe, i kdyz uz jinak a uvidime na tom UTZ.
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
mabe teda ty z těch kurzů nevyjdeš. :grinning:
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
suny, tak mam sedet doma? treba se neco dozvim novyho nebo se utvrdim v necem a hlavne tam jsou ty baby, co jsem s nema chodila plavat, tedka na ten predporodni, tak kecame, co a jak...
3. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
luci, ty noci nebudou asi jiny. pokud jsem hodne unavena, tak se me spi fajn, ale jinak je to stejny jako ty. dneska jsem byla curat jenom jednou, ale zase me bolel pak mocak.
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
kdo jde vse dneska na ko? drzim palecky, a cekam na zpravicky.
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
luci, taky mam stejnej program a jeste chci vydrhnout ty hracky pro malou
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
suny, tak ty dneska lezis? je ti slabo?
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
mabe já nic neříkám, že je to špatně aspon vypadneš z domu. :grinning:

neležím už jsem na nohách udělám koupelnu, vyžehlím a pak se uvidí co dál.

nevím markét jde myslím na ko dneska ne??? fakt nevím ale určo budu držet palečky.

ted jen přemýšlím co udělat na oběd aby nebyly zase těstoviny.
3. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky Mabe :wink: jde Market a Car, tak jela na kontrolu do Prahy.
Já teď rozmražuju maso a pustím se od toho vaření...a po obědě se pustím do toho žehlení...
Ty noci jsou fakt hnus...nechápu, kde mám čerpat energii, když ani přes den neusnu :angry:
3. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Luci tak to já občas dám hodku přes den když sjem fakt dost unavená. jj car vlastně taky. no tak snad bude všechno ok. já dneska byla na záchodě stresy ze zítřka funguje to spolehlivě. :grinning:
3. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
luci, tak to ja pres den usnu, takze to trosku dospim.

suny, jasnacka, aspon vypadnu. ty teda budes akcni, to me se nejak nechce. tedka jsem vydelala vajicka a mleko, udelam odpo buchtu a premyslim, jestli si zabalim do te porodky nebo to necham na vikend. :slight_smile: v patek si chci jit koupit kojo podprdu.

holky, tak to vypada, ze uz se nezbavim boleni v krizi, zkusim si ho rozhejbat, tak uvidime. a to pobolivani v podbrisku je normal, ze? nejsou to zadny krece, ale vite, nejsem na to zvykla. co ma delat deloha, kdyz tam andula porad kope a je to tam citlivy prokrveny....
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
suny, zitra bude vse ok. ja mam druhej den taky trosku prujem. jsem rada, aspon ze jdu. je to asi z te stravy, ze se snazim jest zdraveji a vecer si davam acidofilni mleko.
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Suny, a ty jdeš na první monitor, že? Já jdu v úterý....Neboj, všechno bude ok...
Tý jo...koukám do kalendáře :confused: už je únor...takže třeba za měsíc máme prďolky u sebe :sweat_smile: Mě by se teda datum 3.3. líbil :grinning: hlavně, aby se líbil i malému :grinning:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
luci, na jaky monitor? jako ozvy? co delaji na velkym UTZ? me delaly prutoky, placenta, mozek a taky jsem slysela srdicko. leti to desne, nekdo rikal, ze posledni mesice to utika pomaleji, ale me to teda neprijde. v sobotu zacinam 34tt. :grinning:
3. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
mabe je to uplně normál, počkej až budeš mít poslíčky nebo ty křeče bo jak se tomu říká to jej hnus. to jsem měla dneska v noci tak jsem chodila jako po bytě. záda už neřeším ani. :grinning:

já průjem nemám šla jsem normálně dala si na snídani kakajo tak mě to protáhlo a zítra ko takže bojím bojím.
no já se taky snažím ale ono to moc nejde. jako zeleninu nic moc to valím jen ledovej salát a papriky a někdy rajče a ovoce pomeranče si vymačkám mnam. a taky chci zkusit ten džus od markét uvidíme. jinak valím jabka a banány. no a každej den kakajo nebo pribináky.

mabe nejsem akční ale je to potřeba udělat a manýžel ted nebude mít 14 dní volno tak to někdo udělat musí. v čem bysme chodili.?
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
suny, tak to mas jako ja to zehleni. taky uz tam mam zase 3 pracky.
3. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Mabe, jj...jsou to ozvy, chodí se na ně nějak od 36.tt. Můj doktor to dělá přímo u sebe v ordinaci, takže si lehnu na monitor a pak jdu hned k němu na kontrolu. Já začínám zítra 36.tt :grinning: Snad to bude utíkat rychle :wink:
luci mě se líbí 1. března tak uvidíme. :grinning: na monitor jdu taky (byla jsem už v nemocnici ale moc jim nefungoval) ale ted jdu poprvé no. prý tam budu sedět 20 minut může tam se mnou manžel nevíš????
já jsem se bála že bude pomalej leden a ted utekl jak hrom. a únor zatím v pohodě no. já už začala 36tt takže fakt toho 1 by mohl si dát říct.
tak budu drzet palecky :wink:
3. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.