• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku, vydrž...třeba už se vážně chce prckovi na svět :wink:

Suny, tak budeš mít přece návštěvu? :wink: A to jsi dneska zase do večera sama?
3. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Luci jojo zas do večera no tady už přestalo padat, tak kamoška říkalaže se na chvili staví no. aspon tu nebudu pořád sama ale jsem ještě tu, příjde do hodinky ale musím se najest a ještě umýt nádobí aby to tu nevypadalo jak v chlívku
3. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky tak vas zdravim, mam opet nove zpravicky...:slight_smile:
Tak v pondeli jme byli na 3D utz a pindik jak nam rikala moje dr tam nebyl, je to slecna, krasna holcicka, bude se jmenovat Nela:slight_smile:
a inak potrebuju poradit, mely jste taky tekdy, ze proste se vam prcek dlouho neozyval jako ze nekopal, ale kdyz jste daly ruce vleze na bricho tak tuka tak nevim co to je...a kdyz sedim tak jen tak vibruje, co si o tom myslite vy jako zkusena maminky cekatelky?? :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Peprlíku :slight_smile: gratulace k holčičce :dizzy_face: Teda, taky Ti ty týdny už pěkně naskakují :wink:
Já jsem kolem tvého týdne cítila taky pohyby pouze v leže s přiloženýma rukama a nejvíce večer. Však ona se Ti malá rozkope a mnohdy to není nic příjemného :sweat_smile: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Peprliku, je další holčička a další Nelinka. gratuluju. :grinning: peprliku je to normální počkej až bduou pořádný kopance to budeš okopaná celá.

luci přesně tak s těma kopancema. :grinning:
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Luci,Suny,děkuji,asi fakt zalezu,ale už mě to ležení nebaví,jsem z toho ještě víc lenivá :confounded: ale rodit nemocná bych taky nechtěla.

Peprlíku,to je normálka,neboj,počkej ještě pár týdnů a budeš si říkat,jak tě neustále kope.V tvých tt to ještě není uplně tak cítit jako kopance,to přijde. Já jsem to třeba měla,když jsem dlouho necítila pohyb,že jsem si jako napůl sedla a napůl lehla a pak jsem ho cítila.Nebuj,určitě je v pořádku :wink:
3. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
cipisku, tak jeste chvilku malej ceka. jezis, to jsou situace.

peprliku, gratuluju k holcicce. :wink:
3. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
dneska teda ten kriz - hruza.
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mabe,ahojky...no jo,malý mě chce ještě pozlobit,než půjde ven.

Holky,do teď jsem se porodu nějak nebála,ale začínám mít nějaké depky,je to normálka? :pensive:
3. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
cipisku, ja myslim, ze se ti neni co divit. ja se taky trosicku bojim a to jeste prijde.
3. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Cipísku je to normální fakt, já myslím že já začnu za chvili taky asi panikařit a do porodky budu jezdit asi s každým silným poslíčkem. :grinning:
3. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
takže jsem normální :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky,jdu si lehnout,odpoledne musím uvařit a trochu něco doma udělat,ať uplně nezlenivím :unamused:

Ukážu se zase brzy,pááá :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
cipísku, to víš že jsi normální. jinak já jdu taky tak papa
3. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
holky, tak ja jdu si taky lehnout
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpatky po spinkani :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
spinkate, spinkate??? :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
ahojte zlaticka moje len som vas sem prisla skontrolovat ci ste v poriadku ospravelnujem sa ze sem moc nepisem ale je toho teras na mna niako vela ale nic s malickym nebojte
papa vecer satu mozno zastavim
3. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
moni, tak se stav.

holky, mela bych zehlit, ale nejak se me nechce. jdu delat aspon buchtu
3. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Holky, tak mám dožehleno, ale trvalo mi to teda pěkně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale kupa už je fuč...tak jsem na sebe pyšná :grinning:
Jdu si dát taky něco na zub :wink:
3. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
luci, nechces prijit k nam? ja to dneska asi nedam. dam prat anicce jeste deku a nachystam si veci do porodky, co budu moct. v 18h mam zase basketbal a po nem dalsi, takze to zehleni uz stejne nestihnu
3. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Luci,tak to jsi šikulka...já jsem to odložila na zítra :wink:

Teď půjdu dělat ty špagety,přítel by měl dorazit za chvilku,ale teď volal,že jede ještě koupit matraci do postýlky a ještě jedno prostěradlo.Je hodný,že to zařídí.

Dneska je takový divný počasí,co? Já už chci teplíčko a sluníčko :slight_smile: :dizzy_face:
cipisku, ja chci taky teplicko, ale asi budeme muset jeste pockat
No já doufám,že v březnu už bude aspoň to sluníčko :slight_smile: Hrozně se těším na jaro a léto :dizzy_face:

Tak já jdu vařit a možná se večer ukážu.Zatím páček :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Mabíku, stavila bych se raději na čajík nebo na placek :grinning: ale na žehlení fakt ne :grinning:

Cipísku, to je teda šikula...manža se taky ještě staví do Makra nakoupit. A jak se cítíš?

Si asi ještě nabarvím vlasy...no, nechce se mi, ale už to mám hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
luci, bohuzel uz je mam snezeny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kolik mate tech rucniku do porodky? 2 nebo 3?
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
prave chystam tasku
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
tak tech veci neni az tak moc
3. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Mabe, já mám dva větší a jeden menší :wink:
Bereš do porodky dudlík?
3. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky, kamoška tu byla od půl 1 až do ted malá je kouzelná už bych chtěla mít broučka taky u sebe.

a copak děláte???
3. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.