• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jééé tady se balí do porodky.

luci ty seš šikovná holka teda s tím žehlením. :grinning:
3. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Čauky Suny :dizzy_face: já jsem vyžehlila a teď si dávám svačinku :wink:
3. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Suny, že? :grinning: Ale byl to hnus, jsem ráda, že to mám za sebou...akorát mi z toho natekly nohy :rolling_eyes:
Manža bud muset večer namasírovat :slight_smile:
Suny, začala jsi už s tou masáží hráze?
3. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
luci, dudlik me nenapadl. mam pro malou plinky newborn 28ks, ubrousky a bepanthen, tot vse zatim.

jdu umyt nadobi aspon

suny, vsak budes za chvilku, to utece jak voda
3. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
a pak si dam jablecnou presnidavku a udelam buchtu
3. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
chybi me v tasce jeste kojo podprda a obcanka, kartacek a tak. ale mam to napsany na papirku, co tam neni
3. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Luci no jééé jééé ty seš ale šikovná a mabe mě navnadila sakriš na ty bramboráky. já dneska musím hodně pít snažím se vždycky před kontrolou a nějak mi to nejde. ted jsem si dala pribináčka vanilk. mnam.

luci nezačla nevím jak. jsem kopyto asi, ty jo luci už???
3. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
ja to vidim blede s tou masazi hraze. malinik pit asi budu, ale masaz....nevim
3. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
mabe já budu mít občanku a všechno v kabelce zvlást, jinak tu masáž nevím no jak to bude. :grinning: maliník začnu pít až příští týden v tom 37 dřív asi ne.
3. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Suny, já jsem taky ještě nezačla...ale chci...manža říkal, že si to přečte a když tak mi s tím pomůže :sweat_smile:

Mabe, já budu mít taky doklady zvlášť v kabelce :wink:
3. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
luci tak v tom se manža neangažuje, to nechává na mě koukal na to a neřčkl nic tak asi nic nemám čekat no.
3. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Suny, můj manžel sice říkal, že pomůže, ale nevím..nevím :sweat_smile: Myslím, že to taky nakonec budu muset zkusit sama...
3. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Luci já nevím jeslti si tam došáhnu. :grinning: dneska mě čeká holení se a umývání hlavy holky to zas bude něco hlavně to holení si tam nevidím to je docela prdel fakt. ale jako nemůžu jít k dr neoholená že??? :grinning:
3. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Suny, no holení to je taky komedie :grinning: Ale vždycky to nějak zmáknu...s pomocí zrcátka :grinning:
Tak jsem si teď dala chlebík se sýrem, kakao a čoko-mléčnou rýži :grinning:
3. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
no paráda jako ale jak ve sprcháči mám držet zrcátko holicí stroje a ještě u toho stát??? to nedám.
holky tady je ted mlha že nevídím na protější panelák.

jéééé luci teda ty se máš já musím čekat do půl 8 než dojde manža s nákupem prootže tu nic jako fakt nemáme hrozný jsem si to nějak neuvědomila. :grinning:
3. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Suny, to nějak zmákneš :wink:
Já vždycky když se najím, tak začne maličký nacvičovat bojová umění :grinning:
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
jj luci já to dělám po hmatu no. a jéééé zítra ráno to bude zase dilema budu čůrat do zkumavky kterej idiot to vymyslel to taky teda nevím. :grinning:
3. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Suny, já minule čůrala do dvou a to byla teprve prdel :grinning:
Jdete tam hned ráno? Kdy se pak ukážeš?
3. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
lucinko jdeme tam v 9 máme být na monitorech ale tak kolem 8 pojedeme tady už totiž bývá zácpa no a pak 9.40 u dr a dofuám že ty monitory buodu natočený tak nějak protože jak propásneme ordinační hodinu u dr tak můžeme taky čekat půl dne tak uvidíme no.

vůbec netuším kdy se ukážu měli bysme jet ještě pro postýlku cestovní ale nechápu vyzvedneme ji v kamenným obchodě ale kartu mi nevezmou jen hotovost ludry tak musím ještě někde vybrat.
3. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Suny, tak já Tě pak budu vyhlížet...jsem zvědavá, co budeš říkat na ten monitor. Vždycky, když jsem byla na kontrole a ležela tam nějaká těhulka na ozvách, tak s tím byly potíže, takže jsem taky zvědavá, jak dlouho tam v úterý budu trčet.
A to jsi objednávala přes net, že?
3. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
no já na něm byla před silvestrem v té nemocnici ale byl to šunt a furt mi to padalo takže sjem to nevnímala. a ty baby co byly se mnou měli pořádnný já měla snad ještě na kličku asi jsem nebyla důležitá. :grinning:
no nevím snad tam pustí i manžu jinak se unudím. a doufám, že teda bude vše ok.

luci nee objednávala jsem se jak k dr na té recepci akorát tam musela být prodleva tak doufám že mě vezmou včas protože on to má hrozně nabitý no. a jeslti ty monitory nepojednou jak mají tak jsem v prdeli protože mám jen 40 minut na to. tak snad mě vemou aspon přesně. chjo uvidíme vemu si sebou radši jídlo no.
3. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Jsem tu holky holky,teda vy jste toho probraly za tu chvilku.

Já jsem udělala ty špagety,ale snědla jsem hrozně málo.Malý mě tam nějak tlačí na žaludek,že se nemůžu ani pořádně najíst. Přítel přivezl matraci a prostěradlo,tak to malému zítra asi připravím tu postýlku :slight_smile: co kdyby chtěl na svět dřív :slight_smile:

Luci,jinak jak ses ptala,jak mi je.Je to lepší než včera,to rozhodně,ale občas mě tak chytne nějaká křeč,ale asi nic vážnýho,jen plaším.

Suny,držím palečky při zítřejší kontrole.My jdeme v úterý na poradnu i na ultrazvuk. :dizzy_face:
3. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Já myslela tu postýlku :grinning:
3. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Cipísku, klidně už to doma prckovi připrav :wink:
Já mám v úterý taky kontrolu, tak na Tebe budu myslet :wink:

Holky, myslím na Monču...jak se asi má...už se těším, až se tady ukáže :wink:
3. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Luci,díky...taky na tebe budu myslet :wink:

Myslíš,že není brzy na to připravit postýlku? Aby se mi na to moc dlouho neprášilo :grinning: :grinning: :grinning:

Taky na ní myslím,ta už má jiné starosti,maminkovské.Určitě se teď mucká s Kubíkem...jééé,ta se má :dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Cipísku děkuju snad bude vše ok. ted se tu vrtí měl tu kamošku akorát že ta už má 3 měsíce. :grinning:

luci no mohla by se ukázat a dát nám zprávu o monči nebo myslís tu druhou monču já myslím obě. :grinning:
3. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Cipís, když tak přes peřinku ještě hodíš deku :wink:

Suny, myslím tu Monču v porodnici :wink:
Ale tímto zdravím i Moničku a už se těším, až nám podá nové info :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
cipísku já bych taky povlíkla ale prý to udělá mamka až budu v porodnici aby prý se na to neprášilo. :grinning: ale já už bych to chtěla mít taky povlečený. ale ještě máme v postýlce hafo věcí.

jj s kubíčkem už bych chtěla být taky. snad jsou obav pořádku. :grinning:
3. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Suny,tak to já bych to nikoho nenechala dělat,já se na to vyloženě těším,až mu to sama připravím.
Udělám to asi příští týden a kdyžtak to přikryju tou dekou,jak radí Lucík :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
cipísku to já klidně dám tam jen prostěradlo a povleču peřinu nic víc tam mít nebudu. ani kolotoč ani mantinel ani nebesa.
3. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.