• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj holky,

tak já jsem na tom podobně jako Lucka, od rána šilená rýma, slabost a kašel. Takže počítám, že do večera možná budou i horečky jak se znám. Bohužel taky si lenout nemůžu, protože nemám ani kde, skládáme tu skřín a ze starých skříni jsem musela vyházet hadry na postel, tak to ted třídím a skládám a to musím ještě vařit, ale nějak jsem se k tomu nedokopala :frowning2:
19. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
No my naštěstí včera dali vše dohromady, a dnes jsem jen uklízela věci a maličkosti, musím jen ještě vytřít, vysát a umýt nádobí po obědě, miláček dnes vařil a vypadá to tam jak po výbuchu, ale obídek výborný :dizzy_face:
Včera jsem byli v carefuru-tesku a v C&A jsem si koupilasupér těhu kalhoty, sice drahé, ale miláček mě přemluvil, že jsou moc hezké at si je vezmu, mě se taky moc líbí, jen jsem nechtěla kvůli ceně a nakonec je mám doma, tak mám radost :grinning:
19. zář 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni my to taky včera všechno chtěli udělat, ale Libor zadrbal v té hasičárně. :angry: ...no ale vklidu, doděláme to a pokud budu schopná tak pojedeme k rodičům, dneska se tam griluje:slight_smile:... Moni nelituj těch kalhot já je ted nosím nonstop a vím, že je určo vynosím. Sice byli taky drahé, ale dobrá investice a přes zimu ti bude teplo :wink: Ted se mi suší na balkoně tak doufám, že budou suché do odpoledne, tak jsem na nich zavislá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Moni, já nelituju, to né, jsem moc ráda, vypadají moc dobře, jsou to normální světlé ryfle stím pásem. Já je tedy mám ve špin.prádle, odpol. jdem kupovat pračku, tak je dneska vyperu a už se těším, jak někam půjdem, že si je vezmu :slight_smile: Jinak mám ještě ty tepláku, takže pohoda .
19. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo tak to je super:slight_smile:....tak já se konečně odhodlala vařit jen naškrábat brambory a to se mi ooopravduu nechce :unamused:
19. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
A co vaříš? My už jsme po o a jsem tak nažraná, že ted nechci nic vidět. Ale v shopinu mě to přejde a něco si tam určitě dám :grinning:
Ráno jsme šli na snídanu tady kousek do mlečnáku a málem jsem tam nedošla, jak mi bylo hrozně. Protože jsem včera večeřela asi v 6 a pak už nic jsem nemohla a ráno jsem měla šílený hlad a než jsme se vypravili, tak my z hladu bylo hrozně.
Doma sice jídlo je, ale dostala jsem hroznou chut na tunákovou pom. s rohlíkem a to tu není, chtěla jsem si vzít něco jiného, než bychom šli tam, ale bylo mi tak ze všeho hnusně, že jsem byla ráda, kdy jsme byli tam :grinning:
Jo a přibrala jsem za měsíc 4 kila :frowning2: sestra byla úplně překvapená, kde to dávám, takže celkem 7kg a to mám být údajně podle včerejší ko u dr. 14+5.
Ale podle NT jak jsem tam byla tak dneska už 16+ ted nevím přesně asi 2.
19. zář 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Ježíš, já tam mám chyb :confounded:
19. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni neřeš chyby:grinning:....no dělám dušenou mrkev, měla jsem na ní hroznou chut a musím ted začít jíst trošku i zdravě, protože moje chutě jsou jen na nezdarvá jídla :angry: . tak to dneska budu muset vyvážit dušená mrkev a pak zase nezdravé grilované maso, no co už:grinning:...no já ani nevím kolik mám ted váhu, ale na poslední kontrole což je vlastně před 14 dny jsem měla navrchu 4kg. ted už to bude určo více, protože furt jen do sebe cpu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Moni, dneska budem dělat kuř.salát a bude tam plno zeleniny, taky musím jíst zdravě :grinning: Dlouho jsem neměla ovoce ani zeleninu, tak si zase na nějaký čas nakoupím :slight_smile:
No já mám vel. normálně 34 a včera jsem si koupila 36 a měla jsem je dobré, jinak v 36 vel. jsem vždy plavala, tak doufám, že kila půjdou nahoru pomaleji a půjde to hlavně do bříška, už tak , že mám ze zadku pomerančovou kůru a strašné strie :confounded:
Pop porodu, jdu fakt cvičit i kdyby se mi nechtělo musím, je to děs.
19. zář 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Tak já se fičím chystat, kluci sice ještě spíjou, ale pak at můžeme jet hned, jak se vzbudí. No zrovna tu někdo vrtá, takže budou vzhůru co by dup :grinning: Papapa
19. zář 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak alespon vidím, že s tím zdravym jídlem nejsem sama na tom bledě :grinning: :grinning: :grinning: ..no já si ze srandy zkoušela kalhoty které jsem normálně zapla, jasně že přes bříško je ted nezapnu, ale mám je nějaké napnuté přes zadek a to já vždy mívám volné :grinning: taky se musím hecnout a cvičit i když mě vždy chvíli něco baví:grinning:, ale co no budu muset :grinning:
19. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, já tady budu asi až v pondělí, manža je doma tak se ho snažím užít pak vás dočtu.
přeju všem krásný víkend a v pondělí jsem tu. papa
19. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooj
20. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
baf carculíno :dizzy_face: :grinning:
20. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
ahooj agu..jakpak se mate??a co prcek?
20. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
car máme se tak nějak dobře :dizzy_face:
prcek taky v poho akorát se ráno zase rozčiloval :grinning: :dizzy_face: pač mě Jouza obejmul ale přes peřinu tož se tam čertilo pač chtělo aby Jouza měl ruku přímo na pupku tak ji tam musel dát a byl klid :grinning: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
tak nejak??to nezni az tak presvedcive....
nojo je to ale rostak :grinning: :grinning: :grinning: hrozne to leti-uz si 29tt??si vzpominam jak si nedavno ete premyslela jak to joutovi rict(teda dat ten darek a jestli uz mu to dat) :grinning:
20. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
car :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já včera taky přemýšlela že to ták utíká...švagrová má už malou u sebe :dizzy_face: a to si pamatuju když mi brácha oznamoval že čekají dítě :sweat_smile: :confused:

ach jo jak já se těším na to naše zvíře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt čím dál víc.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
agu,dyt uz to mas za par :grinning: :grinning: :grinning: a co jak to svagrovka s brachou zvladaj??a jaka je mala(spinka,zlobi a taaak)sup informuj :grinning:
20. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
car čeče já ti ani nevím zda je hodná či zlobivá.....ale prý v poho :wink: :slight_smile: je to "drobeček" :grinning: :grinning: :grinning:
zatím to zvládaj v poho pač sou v porodnici (teda brácha doma nebo u nás -prý mu to ještě nedošlo že je otec) :sweat_smile:
20. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
já vím že za pár ale já se ták těším fakt :dizzy_face: :sunglasses:
20. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ale zase mi bude chybět břuch :sweat_smile: si teď vždy spolu povídáme :sweat_smile: zvíře mě kope a dělá mi boule a to je prostě nepopsatelný pocit který mi fakt chybět bude :sweat_smile: :slight_smile: ale zase budu mít zvířátko u sebe a budu ho moct konečně pohladit :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
agu,tak kdo by se netesil :grinning: :grinning: ikdyz ja si konecne ted zacinam uzivat brisko :grinning: ale uvidis drobecek ti brisko vynahradi stokrat a povidat si s nim budes moct taky :grinning: vis ja myslela jak to zvlada hlavne svagrovka(kdyz prcek neplanovane a taak)...tak pak informuj :grinning: uz mate kocarek objednanej??
20. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
car tak švagrová to zvládá v poho :wink: akorát je po císaři tak je unavená :slight_smile:
jj máme
a neboj budu informovat :grinning:
a já vím že si s drobkem budu moct popovídat a tak ale už to nebude ono... :sweat_smile: :confused: už to bude jiný..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
ale zase si predstav az si broucek bude neco drmolit v postylce,zacne se chechtat :grinning: to ni nic nevynahradi :grinning: :grinning:
takze uz mate vsechno nakoupeny??
20. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
car já vím že to nic nevynahradí :dizzy_face: a na to se těším :dizzy_face: jen mi ten břuch bude chybět no :sweat_smile: :grinning:
no uplně vše ne ale snad to nejnutnější jo :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
a co vam ete chybi?
20. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
car pár věcí ale to není zase tak hrozný.... :grinning:
a co vy jak se máte? :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
no my se mame fajn,źitra jdem na utz tak se mooc tesime :grinning: a jinak jsem zacla chodit na tehu cvico a taky super :grinning:
20. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
car jj tak to jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.