• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky :slight_smile: Je tu někdo?

Suny,myslím na tebe,tak se pak ozvi :wink:

Chudák Monča,to měla takové komplikace,že jí dali malého až třetí den?No hlavně,že jsou už spolu :slight_smile:

Market taky držím palečky,další mimi,jé,holky my se rozrůstáme :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z prochajdy se psem...chodíme na pole a do lesa za dům, zatím je nádherně a krásně teplo na sluníčku :slight_smile:
Jen mě to trochu zmohlo...sníh jsem měla až po kolena :grinning:

Ahoj Cipísku, jak se dneska máte? :wink:
4. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Cipís, koukám, že jsi hodila fotečku :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Luci,ahojky.

Jj,hodila jsem fotečku,tak jsem se taky odhodlala.Já jím tam neměla kvůli jedné šmejdilce,ale tak co,ať si počte!!!

Jinak se máme celkem dobře,zatím nás nic nebolí.Plánuju na dnešek úklid a bohužel už není kam to odložit,protože nám zítra přijede návštěva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tady je taky krásně,šla bych na prochajdu,ale nemám s kým,přítel přijede až po 4.
4. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky jsem zpátky z kontroly a z nákupu, byli jsme pro tu cestovní postýlku a ještě jsme koupili chrastítko, kousátko a nějaký ponožky, žínky a čepicu.
4. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Suny,tak to jste docela rychlíci,že jste stihli kontrolu a ještě nákup pro prcka :slight_smile:

A jak ti dopadla ko?
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Cipís, tak to je dobře, mě je taky o hodně lépe, než včera...vždycky večer to na mě příjde, ale ráno už je zase dobře :wink:
Já jsem ráda, že můžu jít ven aspoň se psem...nikoho tady blízko nemám, všichni jsou ve městě a nebo jsou v práci.
Už se těším až si dám maličkého do šátku na sebe a budeme vyrážet s pesanem na procházky :dizzy_face:
Už ať je jaróóóóó :grinning:
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj Suny :dizzy_face: honem povídej :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
no kontrola byla tak rychlá že jsem byla hned venku.

luci taky bych brala jaro. :grinning:
4. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Suny, a nějaké detaily? :sweat_smile: Co monitor a jak čípek? Dobrý?
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jé Luci,na to se taky strašně těším,až budu chodit s malým na prochajdy.Já tu taky skoro nikoho nemám,bydlíme v menším městě u Plzně a všichni známý jsou hlavně v práci :wink:

Jj,je fakt,že přes den je člověku dobře a večer jako když utne a zabere až spánek.Tak až nezabere ani ten spánek,tak asi rodíme :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Cipísku, to asi ano :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
jj kontrola no byli jsme na monitoru dostala jsem pásy a prý u každýho kopance jsem měla zmáčknout tlačítko a malje kopal o sto šest páč jsem se ráno trochu naštvala. no a akce srdeční asi v poho a dělohu jsem měla max na 20 takasi taky dobrý . dr řekl super, na moč nic neříkal naměřil mě i normální tlak jsme se divili oba :grinning: ani se na malýho nepodíval asi není proč když monitor byl ok akorám mě mrzí že nevím kolik má. jinak mě jen prohmatal a prý tam to drží a za týden znovu no.
4. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Suny, tak to je dobře :dizzy_face: A co znamená děloha max na 20? :confused:
4. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
luci nevím ale prý dobrý prý kdyby se něco dělo tak je tam prý 60 a víc nebo co ale já tomu prd rozumím jen jsem poslouchala malýho srdíčko je to krásný fakt. :grinning:
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Suny,taky nechápu,co znamená děloha max na 20?Já se v těch jejich číslech nevyznám.Mě vždycky jen řekne,že děložní hrdlo je uzavřené a to je vše. V úterý jdeme na ultrazvuk,tak se chci zeptat,kolik přibl.váží?

Holky,jakto,že tý Market řekli,že malý má už 4 kg,vždyť ona je asi 36 týden,ne? Neboj je to tou cukrovkou?Kdopak ví,jestli už není na světě další miminko :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Suny, já se na ten monitor taky těším :slight_smile: A byl tam s tebou i manžel?

Cipísku, Market měla i první miminko veliké...navíc ještě psala že na nějpůsobí ta cukrovka, takže s tím počtala, že přijde na svět dřív :wink:
Možná už je na světě :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
cipísku já nevím mě to tam sestřička vysvětlovala ale jako jsem se koukala jen an akci srdíčka malýho hlavně to je mazec. když byl v klidu měl tak tep 120až130 a když kopal tak měl i 170 a to jsme se řehtali. prostě sranda no. :grinning: hlavně když jsem ho polechtala. super akorát tam bylo horko a bylo to dlouhý no.

cipísku já si myslím že markétka to nějak tušila protože měla porodit tuším příšít týden že bude malej velkej ale ty 4 kila má podle mě z té cukrovky.

ted jsem byla na diskuzi brna a prý se v brně narodilo císařem 5 kilový dítko noto bych se potento. ale císařem no.
4. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Holky,tak to jo,když to věděla....já už chci taky mimiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:

Já se budu muset jít pustit do toho úklidu a mě se tááák nechce,ale fakt musím.Nechám si vás tu otevřené a zase písnu.

Copak máte k obídku?Já měla dneska párečky,trochu jsem nestihla snídani,tak jsem to měla už jako oběd :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Cipisku, my máme rizoto ze včerejška, takže jen ohřát a může se jíst :wink:
Já dám dneska asi jen prát pračku a jinak nic, budu odpočívat :wink:
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
my máme maso s hranolkama a už mám hlad jak vlk ale taky se rozloučím. budu tu až večer manžel jde na šipky takže kolem 5 jsem tu. zatím papa
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ok,holky,tak se mějte hezky.Přeju vám dobrou chuť a já se tu taky určo objevím.

Krásné odpočinkové odpoledne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Je tu někdo??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky, tak tedka jsem dorazila teprve domu. byla jsem v praci od rana. pujdu papkat a za chvilku jdeme na kocarek a postylku
4. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
suny, gratuluju ke ko.

ja mela obed v praci, maji novou kantynu - vyborny jidlo. jinak jsem poprndala z kdekym a udelala to hodnoceni. tedka se pujdu natahnout na hodku a pak hura na kocarek s postykou
4. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojte zlaticka moje ale vs poslednu dobu zanedbavam ale slubujem ze sa to uz zlepsi
co viem ze Monicka ma malinkeho uz u seba a mala niake problemy ale nedocitam vas je toho mooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som mala dnes kontrolu tak Davidek je pekne otoceny dole hlavickou a vsetko je v poriadku od hlavicky po zadocek ma 32 cm takze mame asi 44 cm co je vraj perfect :grinning:
4. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojky Mona,gratuluju ke kontrole,to jsou radostné zprávičky,co? :slight_smile:

Já jsem už uklidila a odpočívám...koukám ale,že tu nikdo nejste??? :wink:
4. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
cipisek-no to je najdolezitejsie :slight_smile:
a ty sa ako citis
4. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
moni, tak gratuluju ke ko. :wink:
4. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
mabe-dakuuujem a ako sa citis
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.