• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mona,já se cítím dneska celkem dobře,vždycky je to nejhorší večer a pak v noci se budím.To mě trápí třísla a pánev.Snad už bude brzy konec a vlastně nový začátek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
cipisek-za chvilku to mas za sebou neboj :grinning:
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
ahoj mony gratuluju ke ko. manžel za chvilku vyráží. ještě umyl nádobí předtím teda vařil a ted mi vymačkal dva pomeranče a pojede. mě není moc dobře šla jsem v jediných gatích letních k dr co mám a asi jsem prochladla ale jako kupovat si nový se mi už fakt nechce.

co ta monča? a markétka???
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
moni, ja se citim uz dobre. spineni snad zazehnano. za chvilku jdeme na kocarek a postylku uz se tesim :slight_smile: . pak jdeme k tchanovcum, to zase budou mit neco dobryho na jidlo
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
co sa stalo s marketkou???????
4. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
mabe ty dycky provokuješ s tím jídlem to je neskutečný. :grinning:

mony no asi ji vzali na sál. něco se jim prý nezdálo
4. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj Suny,nevím co holky,taky pořád nakukuju,jestli nedostaneme nějaké info...snad vše v pořádku :wink:
Tak si pěkně zalez do pelíšku a odpočívej,ať je líp.

Mabe,užijte si nákup a dobrou chuť u tchánovců.Já vůbec nevím,co dneska uvařím.

Mona,snad to budu mít brzy za sebou :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
to snad ne a marketka isla na kontrolu a nechali si ju tam ci ako to bolo?
4. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Mona,asi jo,ale spíš si myslím,že jí možná udělali toho císaře,když jí řekli,že mimi má okolo 4 kg.

Tak k večeři budou plátky kotlety a nevím co k tomu,asi hranolky.Ty jsou nejrychlejší...

Já už jsem nějaká znavená :fearful:
4. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
no ja tu sedim pri pc a zatvaraju sa mi oci :astonished:
dufam ze to zvladne marketka
holky mna zacinaju pekne strasit :confused:
4. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Mona,kdo tě straší?
No já po pravdě teď nemám v hlavě skoro nic jinýho,než porod.Už bych to chtěla mít za sebou...myslela jsem,že se nebudu bát,jak se to bude blížit,ale asi to nefunguje :wink:

Dneska se těším na spánek.
4. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
cipisek-sak monicka to mala vraj namahavea asi aj niake komplikacie
teras marketka
4. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky..nedocitam,ted jsem dorazila a je me zle

mame dalsi miminko Tomaska50cm, 4140kg od market..tak jim drzte plecky..mam vas pozdravovat
4. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
GRATULUUUUUUUUUUUUUUUUUJEEEEEEMMMMMMMMMMMMMM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky ja mam az slzicky stastia to je nadhera a kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
No téééééééééda,to je nádhera....tak už máme druhého mimíska,dva kluky jako buky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Carcul,děkujeme za zprávy...a co se děje s tebou,jakto,že je ti zle?

No to mám radost z miminka,tak kdopak bude další???
4. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
cipis..od rana jsem byla fuc..jsem ete neco zarizovala a privalila pred chvili..no a cestou me braly poslici teda radny a furt,jsem mela co delat abych dojela
4. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Car,tak si koukej lehnout a odpočívej....mě taky začínají brát trochu křeče do břicha,protože jsem celý den poklízela a asi jsem to přehnala.Ještě musím jít uvařit,čekám na přítele,až doveze maso.
4. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
cipis..no uz lezim..ono i vcera jsme byli cely den vcudu a prijeli az pozde vecer a uz je to zahul..
tak si bez lehnout :wink:
4. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Carcul...taky půjdu,jen co uvařím,napapáme se a lehnu si k telce...jsem K.O.
Vy jste vlastně byli včera v té Praze,co? No to se nedivím,že si vyřízená.Mě stačí jet na nákup a pak mě tak bolí v kříži,že nemůžu ani jít.Ještě tak dva týdny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojte, jen jdu nahlasit vysledky kontroly... :unamused:
vse je ok, krome polohy mimca, je furt napric (ja myslela, ze uz ne :sweat_smile: ), takze v pripade odtoku plodove vody okamzite do nejblizsi porodnice na akutniho cisare :rolling_eyes: no a jestli tak bude aj pristi tyden, tak asi uz budeme domlouvat termin, kdy pujde ven...takze to vypada, ze teoreticky do konce unora uz by mohlo byt venku... :frowning2:
4. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
cipis..no ale my ete k tomu vyrizovali nabytek a taak.takze jsme vyjeli rano a dorazili nekdy kolem desaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes zas litani takze je to znat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mela by sis lehnout uz ted jestli ti neni dobre
4. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Maji,tak i tak půjde ven,hlavně,že je v pořádku,gratuluju :slight_smile:

Holky,loučím se,už dorazil přítel,jdu vařit a pak hajíííí :wink: Zase zítra,pa
4. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Jéé, další miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluji :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky, gratuluji i Vám ke kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Maji, a může se ještě přetočit?
4. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
ahoj luci..

maji tak to mi mrzi..treba se ete pretoci
4. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face: Ta Market mela císaře dneska nebo už včera?
4. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
luci vcera
4. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Téda další mimi, tak to moooc Markétě gratulujíí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkný macík :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsem byla v porodnici a doktor říkal že by do normálního porodu šel takže v podstatě půjdu normálně samozřejmě když to bude bez komplikací, tři doktoři tři jiné názory tak si vyberte :confounded:
ale tak jsem ráda
4. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
ahoj misi..tak supeeer,tos chtela :grinning:
4. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.