• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jj chtěla ale jak jsem byla včera v noci hodinu ve sprše tak jsem se modlila za císař ježíííš to byla bolest že takovou jsem asi nezažila ani u porodu Sofi
pěkně jsem si osvěžila pamět jak to vlastně bolí :grinning:
4. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky byla tu mamka tak sjem tu až ted a budu až do večera slibuju.

markééééééééééééééééééét tak to byla rychlovka super halvně at jste v pořádku moc gratuluju.

miši super třeba budeš rodit přirozeně taky bezva.

maji gratuluju ke ko tak to teda mějte nastartovaný auti a v případě vody valte hnedka. :grinning:
holky tady se to teda rozjelo.
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
car jak to že ti je tak špatně???
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
sun..no jelikoz jsem debil a furt litam jak posuk..a jak se mate vy?

misi..chtelas to,mas to :grinning:
4. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Car tak zpomal máš privysoků rýchlost. :grinning: jinak malá bude venku hnedka odpočívej a nabírej, sílu.

jj my se máme fajn ráno jsem se vztekla apak se bála a by to malýmu neublížilo ale snad nee protože ted už nekope a je jaksi v klidu ale monitor byl ok l holky já se budu asi strachovat už pořád.
4. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
car si povíme pak :grinning:
se šetři matko, to mi říká sestra v poradně pokaždé já vždycky přiběhnu pozdě pak ležím na monitoru to pořád a není už to a kdy to skončí atd... jsem taky taková ale já obecně nestíhám nic...
zítra musím Sofánkovi natáhnout budík jde do jeslí to zas bude vstávání blééé
4. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
holky teda vy tak spěcháte a kam furt???? já mám všechno lážko plážko a to je fakt, že před těhu jsem lítala jak šus a ted sjem zpohodlněla.

holky vypadá to že se budeme stěhovat definitivně k našim.
4. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
suny tak třeba dneska na plavčo s malou pak obídek pak k babi, poradna pak saňkování, pak se psem na prochajdu do toho Sofi tahat na saních :grinning: pak jsem letěla do čistírny malé s kombinézou a bundou samozřejmě mi zavřeli tak jinam no konečně doma takové polítávání nesnáším
pro velký úspěch zítra znovu :grinning:
4. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
sun a proc ses vztekala?

miso..ja to mam stejne..taky furt v luftu a taak :grinning:
4. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Míšo to už tak je, jak je dítko, si pořádně nespočneš :confounded: :grinning:
4. únor 2010 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
car však jo pak ale nechápu jakto že nejsem jak laňka Sofi je neunávná největší koníček momentálně je že ji musím honit po baráku se naběhám za den, nebo saně a víš co váží 12 kilo to není sranda :grinning:
4. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Moni kdybych já se neuvrtala do tolika kroužků tak jsem v klidu ale každý den někde trajdat se mi už moc nechce kolikrát ale co bych pro ni neudělala :sunglasses:
4. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
miso..a vy vlastne taky bydlite za mestem vid?a jak daleko?
4. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
miso ale kdyz si nebyla tehu tak nerikej ze si nebyla rada ze jste vypadli na krouzky
4. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
jj v dupce světa ale aspoň máme klid, čistý vzduch bydlíme přímo u přehrady tak se můžu jít když tak utopit když by toho bylo na mě moc :grinning:
tak 15 km na jednu stranu a 10 km na druhou obě jsou vetší města pak do Ostravy tak 25 km
4. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Míšo to věřím, mám to samé, každý den chodit a vyzvedávat ze školky, doma pořád uklízet, protože ti mojí chlapy nadělají bordelu, vařit atd. a to se má člověk šetřit :grinning:
4. únor 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
miši kroužky jsou v pohodě a dobrý pro děti.

car vztekla jsem se protože všechno dělám třikrát takovou dobu. jsem nasraná sama na sebe a dneska jsem vylítla na broučka zbytečně.
4. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
miso dyt autem jsi za chvilku a mas to jako kdybys byla ve meste-si dojedes :wink: my to taky tak berem
4. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Moni jo no se kolikrát nechce ... i když na úklid to mě moc neužije hlavně by mi to zabralo celý den aby to tu trošku vypadalo, naštěstí máme hodnou paní uklízečku a Sofi ji miluje je to její druhá babi vlastně třetí :grinning:
4. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
mony miši já se šetřím za vás, ale dneska jsem byla akční tak kubík už má i štěrchátka a cestovní postýlku. a další dva litry v troubě. :grinning:
4. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
car jasně že jo já si nestěžuju :wink:
no nic holky jdu se dívat na Elma to teď u nás frčí :grinning:
4. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
miši utíkej. jojo prodavají ho ted i v pompu. :grinning:
4. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Míšo tak to je supér, že Ti úklid nedá tolik zabrat a že máte uklízečku :wink:
Suny jo jo jen se šetři. Ted mi dost pomáhá drahý, ale pak budu fungovat zase sama a mě to baví, když furt něco dělám, doma si poklidím, nemám ráda nudu :grinning:
4. únor 2010 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
misi tak si to uzij :grinning:

sun..jen se setri,aspon budes mit dost sil na porod :wink:
4. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
mony já taky ne no. to je pravda ale co v tom bytě mám dělat no. leda vyšívat bo já nevím. :grinning:

car no nevím se šetřit, budeme probírat to stěhování ale vypadá to tak na duben což s malým to bude sranda
4. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
sun..no to uz bude v poho ne?bude ti dobre tak to zvladnete
4. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
car v phodě aspon se bude něco dít. :grinning: ale už se těším na léto protože to budu furt venku s malým už se těším
4. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Suny , tak Ti tam na chvíli pošlu mojeho raubíře, nudit se teda už nebudeš :grinning:
4. únor 2010 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
mony jééé pošli budu ráda. já mám děti ráda takový ty akční ne kam ho posadíš tam ho najdeš.
4. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
sun..a o vikendu mas manzu doma vid
4. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.