• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Sun no to by jsi měla za chvíli hlavu jak balón z něho, mluví furt, chce se bít s tatkou pořád, piští no radost teda :grinning:
4. únor 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
car nemám ted je pátek sobota neděla v práci. a příští týden jde 4 dny a pak jen dva a je doma. takže tento víkend budu asi u našich.

mony ani nevíš jak bych byla ráda. :grinning:
4. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
sun..tak to joo..

holky dnes to balim ..paa
4. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
car papa a jsem tu sama
4. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
jsem tu fakt sama, tak sjem si dala dva chleby se šunkou a sýrem a rajčata. dneska to je teda mazec docela jím mega ale co už.
4. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak ja jsem dneska prvaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:

noc na hov...bude to asi tim, ze jsem hodne vecer pila, tak jsem sla 4x na zachod a nez jsem usla a tak. spatne se me spalo - mozna jsem byla moc zavodnena. :unamused: jinak jsme vcera zfoukly ten kocarek za pul hodky. pani ho predvedla behem 5 minut, pak sme s manzou ho zkousely - je vybornej, uplne nas uchvatil. takze do neho jdeme. jeste musime vybrat barevnou kombinaci a je to. :slight_smile: dneska jdu do mesta s kamoskou koupit kojo podprdu. a pak si skocime nekam na menu. :slight_smile: jinak budu po 10h volat na vysledky kultivace, tak snad zadnej zanet nebude. uz me ten vytok nezlobi.
5. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
hodila jsem aktualni brich do alba pro zajemce :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
teda, dneska noc naprd, furt jsem se budila a srotovalo mi vsechno v hlave...skola, mimco, cisar :frowning2: nejak me to rozhodilo... naspala jsem tak mozna tri, ctyri hodiny a mimous bdel se mnou...aspon ze Tobik dnes spinkal jak dudek :unamused:
po obede mi drzte palce na tu zkousku, nemam z toho moc dobrej pocit, ale snad to nejak dopadne...
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
maji, a co se deje? ty pujdes na cisare? promin, nejak jsem nedocitala
5. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
mabe, mimi je furt pricne, takze pokud by to ted na me prislo, tak okamzite do nejblizsi porodky na cisara :unamused: jeste mam asi tak tyden a pokud se neumoudri, tak budeme planovat termin, kdy pujde ven :frowning2:
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
aha, tak to my pujdem urco z ohledem na tu vodu a otocenim hlavou nahoru. treba se jeste umoudri. :unamused:
5. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
mabe, treba jo, ale su z toho nejaka presla... :frowning2:
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
ja jsem taky byla pred tema 14 dnama z ko v nemocnici presla. drzelo me to dva dny - malo vody, nepretocena, asi cisar a stav se muze zhorsovat
5. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
AHoj holky, dneska noc v pohodě, ráno jsem byla u zubařky. ale jako jsme se pohádali s manželem fakt super den zase jako. takže se na všechno vykašlu a nic vařit nebudu, nemám na to náladu a ještě bych to všechno pokazila když jsem naštvaná nic se mi nedaří.

maji to bude dobrý neboj, malý se může otočit i dva dny před porodem.
5. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Ted jsem dorazila z poradny, tak malá je stále hlavičkou dolů, to už se prý nezmění, čípek se zase zkrátil, tak se mám jako vždy šetřit, a můžu to očekávat každým dnem, tak jsem zvědavá jak dlouho vydržíme, jinak mám úbitek čer. krvinek, tak mi na to dala nějaké prášky... No a tak no :grinning: Za chvíli jedem k babičce a odpol. bdu odpočívat :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mony tak gratuluju ke kontrole. to je fakt že budeš rodit dřív?? já mylsela že ty to máš na termín. i když monču taky strašili a nakonec byl malej skoro na termín.
a nevíš jak se má????

a co lukášek je hodnej????
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Suny no ona říkala, že čípek se zkracuje, mám psáno v průkajdě 1, tak nevím. Říkala, že mi nemůže říct jestli to bude dřív nebo né, že zná holky, které byli i otevřené a vydrželi, že to záleží na plodu a čípku, malá je už nízko. Takže Ti dr. akorát může říct co ti hrozí, nikdy ti nemůže přesně říct co se bude dít, tak bud vydržíme nebo budu rodit dřív, ale nemělo by to být ted už tak hrozný. Jinak malý je hodný, jen s tatkou nadělají kraválu :grinning: a o Monči nic nevím, nechci jí otravovat, má toho určitě dost, jen jsem jí psala at se ozve.
5. únor 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Mony teda, to je dobrý tak to můžeš čekat každým dnem ale snad tam ještě vydrží a dopeče se.
no kamošce dr řekl že v pohodě a večer po jeho návštěvě valila a porodila. :grinning:
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Suny , jj to je hned. Vždycky se něco může stát i když je všechno v pořádku. Voda prasknout může taky kdykoliv a zničehonic. Jsem tak uvažovala a do třetího už bych asi nešla :sweat_smile: Mám jen jedny nervy a kdyby se mělo něco stát, tak nevím nevím. Jsem ráda, že jsme to zvládli a že jsme tak daleko.
5. únor 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
mony jste šikovný holky já přemýšlím jeslti vůbec někdy půjdu do druhého ale uvidíme jak to budu zvládat s kubíkem zatím to těhu s ním nic moc ale jsou na to m lidi daleko hůř. mony já si taky mylsím že budu rodit dřív ale nikdo mi to nevěří tak za 14 dní ale všichnisi mylsí že až v březnu.
5. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Čauky :wink:
5. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj cipísku tak jak ti je??? :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Suny,noc stála opět za prd...dneska to byla žáha,takhle v kuse mi nikdy nepálela,nepomohlo ani Rennie,ani mléko,nic...Do toho občas křeče v břiše...no myslím,že do porodu už líp nebude :wink:

Maji,držím palce na zkoušku :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojki tak čekáme zdravého Vojtíška.Jupíííííí :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Kasi,gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: To je paráda.Jen tak dál,ať se všechno daří :slight_smile:

Holky,dneska jsem začla pít čaj z maliníku,ale říkám si,jestli není pozdě :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Kasi, moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, tak teď už jen čekat, kdy se bude chtít Nelince na svět :wink:
5. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj Lucíku,jak je? Dneska to není na prochajdu s pejskem,co? Já byla jen v obchodě pro snídani a teda pěkná zimina :frowning2:

Dneska večer čekáme návštěvu,jdeme na večeři,ale stejně chci udělat nějaké občerstvení,tak jsem se rozhodla pro slaný štrůdl :wink:
5. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
kasi moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :grinning:

cipísku teda chudáku malej.

já se dala nakonec do vaření ale naštěstí za chvili bude uvařeno a pak pro nás s kubíkem. už mě začíná bolet břicho tak už to musím nechat být chvili.
5. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Cipísku :dizzy_face: dneska jsem doma, pesana jsem vypustila na zahradu. Jéé, slaný štrůdl :slight_smile: já budu dělat zítra s jabkama :wink:

Ahoj Suny :dizzy_face: Ty se zase nervuješ? A copak dobrého vaříš?
5. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Luci,tak aspoň,že může být pejsek venku....no jo,už se na ten štrůdl těším,ale vůbec se mi do něj nechce,nějak se nemůžu přemluvit,ale za chvilku fakt půjdu.

Už máme připravený koutek pro mrňouska,postýlku a pultík,včera jsme to připravili,ještě mu tam pak nalepíme nějaké obrázky :slight_smile:

Suny,odpočívej :wink:
5. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.