• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku, mi už ho máme taky :slight_smile: Hodím fotečku do alba :wink:
5. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
tak já taky,ju? :wink:
5. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Cipísku, tak honem...jsem zvědavá :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Luci,já jsem blbá,já to asi neumím,nikdy jsem tam fotky nedávala.poraď prosíííím :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Cipís, prvně si vytvoř album...
5. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Luci,já už jsem na to přišla,ale ta fotka je moc velká a já nevím,jak jí zmenšit.Má přes 1 mb
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Cipísku, a máte nějaký program v počítači na fotky?
5. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
no právě,že asi nemáme,mě z toho šlehne.Tak já se pak zeptám přítele a hodila bych tam tu fotečku zítra.To mě teda mrzí...a nebo mailem...tak mi napiš do IP tvůj mailík
5. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Cipísku, dobře :wink: Já už jsem ji tam dala :wink:
5. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jééé,tak to je krásný...no tak my to zdaleka tak hezké zatím nemáme.Až mu tam nalepíme ty obrázky bude to hezčí,ale i tak mám hroznou radost
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tak Luci,měla bys to tam mít :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky to je děs to vaření nesnáším jsem zpocená jak kráva a to ještě budu dělat sobě špagety se na to můžu fakt. řeknu manželovi at se stravuje za stravenky jako nohy nateklý je mě slabo uplně na blití blééé teda.

jdu dočítat.
5. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
luci mrkev s brokolicí ale hrozný fakt. brambory mrknev brokolice zásmažka miliarda nádobí z večera manžel zse donesla hafo misek no prostě na pytel no.
5. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Suny,ty si blázínek...tak když víš,že je ti špatně,tak se na to vyprdni,on by si taky zvládl uvařit sám,ne?Snad má pochopení?
5. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jéé, to je krásné :dizzy_face: Nádherné povlečení...já nechtěla nebesa a teď toho trošku lituju...máte to moc pěkné :dizzy_face:
Teď koukám, že už máš 39.tt :confused: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
luci tak ten je krásnej, ty jo hned by se mě tam chtělo si lehnout. jste šikovný :grinning:

jj on jo no ale zase nemá ještě stravenky a nechci aby zbytečně utrácel ale prdím na to a bude. ted budu hodinu ležet než utřu nádobí a pak si udělám špenát a těstoviny a to nádobí mu nechám i kdyby došel v 23h to mě je fuk další už umývat fakt nebudu. navíc na mě byl dneska zlej tak to má zpátky.
5. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Luci,já jsem dneska 38+0,tak nevím,co je špatně,že mi to počítá o týden víc,ale v nastavení vše souhlasí a i termín porodu.Divný :unamused:

Tak děkuji,že se ti to líbí,už tam chybí jen ten prcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Suny,tak to bych ho nechala hladovýho,když na tebe byl zlý :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
jo byl. :frowning2: :frowning2: jako fakt by mě mohl pochopit a ta jeho debilní matka to je taky tragedie jako. ježiši teda jak já jsem dneska nasraná. a ještě jsem si strouháním mrkve odrovnala nehty a musím si je ostříhat chjo a nejede net to je teda dneska den jak to říct slušně.
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Suny,mě taky blbne net,tak klíííd :wink: Nenervuj se....

Tak mu to pak pěkně řekni,že to přehnal,že je na tebe zlý,to teď ze všeho nejmíň potřebuješ,aby tě nějak stresoval...ježiši...to já musím říct,že přítel je na mě celé těhotenství jako andílek a se vším mi pomáhá.Já bych ho nevyměnila :dizzy_face: Dokonce i někdy uvaří,tak to zkus u vás taky navrhnout :wink: :wink: :wink:

Holky,jdu upéct ten štrůdl,nebo se k tomu nedokopu,pak se zase ukážu :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
cipísku mě dneska točí všechno :grinning:

ale já to vidím moc černě řekl jen svůj názor a mě se nelíbil no. ale to je asi tak všechno ale nekřičel nic to on neumí :grinning: ale dneksa by mě nasral asi každej. :grinning:
5. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak jsem si dala špagety se špenátem a smetanou a trochu jsem se přejedla ale je tu zase nádobí ale prdím na něho a hotovo.
5. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak štrůdl v troubě a asi budu muset využít svojí akčnosti a umyju ještě koupelnu.

Suny,bojím,bojím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
čeho se bojíš????? :grinning:
5. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Holky, tak mě nešel net :angry:
Jsem se naobědvala a pokecla jsem se ségrou, zítra dopoledne přijede s mamkou a synovečkem...

Suny, děkujeme...ale to všechno manžel :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
luci ne jste šikulky oba dva je to fakt krásný. já malýmu ty obrázky ted dávat nebudu protože se budeme stěhovat tak abysme to nelepili dvakrát ale stějně z toho tedka třeba nebude mít rozum.

holky co mám dělat s tím nádobím????? chjo.
5. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Suny,bojím se tebe,když říkáš,že tě dneska nas...každej :wink:

Luci,tak to budeš mít zítra o zábavu postaráno,co?My budeme mít taky tu návštěvu,ode dneška do zítra dopoledne a pak pojedeme na obídek do KFC,už jsme tam dlouho nebyli a zbožňujeme to tam :grinning: :grinning: :grinning: Musím ještě do drogerie dokoupit nějaké věci zítra.

V neděli mě přijede navštívit kolegyňka z práce,takže taky víkend návštěvní.Aspoň to uteče :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Suny, tak díky moc :dizzy_face:
No, jsou dvě varianty, že? :grinning: Umýt nebo nechat tak :grinning:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
luci no jo ale já už dneska toho udělala až až a je to teda docela síla. už je mi slabo bolí mě záda nejsem zvyklá asi nebo co a začíná mě bolet hlava.
5. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Holky,ještě,že máme myčku,ale i tak mám dost problémy někdy :grinning:
Cipísku, tak to máte taky program na víkend :wink: Já mám ráda z KFC tortilu :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.