• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku, myčku máme taky, ale já nesnáším vytahovat z ní to nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dává se mi tam moc dobře :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
5. únor 2010 ve 14:03 • maicky
cipísku jenže se to nádobí do myčky musí dát takže je to skoro stejný no. :grinning:

já miluju v kfc twistra. ale co jsem viděla článek že holka po návštěvě kfc ochrnula nevím no
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Suny twistr je nejlepší....ten prémium :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
maicky už jsem hlasovala tak snad vyhraje, je to krásný miminko. :grinning:
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
premium jsem nejedla a manžel má rád ten kyblík.
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Taky jsem hlasovala :wink:

Suny, kyblík nevím co je, asi nějaké kuřata, že?
5. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak jsem zpet, je vy jste toho napsaly. mam kojici podprdu bezvadnou z triumpfu za 699. paradni material,ze se jeste roztahne, pak si koupim druhou na domu za 340kc v jinym obchode. jinak napapkana od tamanu :astonished: :grinning: , koupeny jeste pliny newborn a nejakej nakup. uz sem ucapkana, takze si dam tatranku a pujdu se natahnout.
5. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
jinak zadnej zanet nemam, vse ok. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Holky,taky mám nejradši Twistra a ještě Longera,mňam...mám hladík.Nevěřím,že ochrnula po návštěvě KFC...mám asi 3 známý,co tam pracují a jsou tam dodržovaný dost přísná pravidla.Jakmile tam leží něco připravené dýl jak 5 minut,tak se to vyhazuje,takže je fakt vše čerstvé.Stejně tak mekáč...ale ten mi tak nechutná.
5. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
holky, jak to budete mit s kocarkem. budete ho mit do porodu doma nebo zamluvenej, ....???
5. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Mabe,super,tak to je dobře...ty jo,tys nakoupila...já mám zatím jen jednu podprdu z Globusu,je nic moc,stála 400,- Pak koupím hezčí v HM,ale až po porodu,podle prsou :wink:
5. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
já mám kočárek zatím u našich,pak ho dovezou :wink:
5. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj mabe tak to je fajn.

mabe my už jsme si měli pro kočárek jet tento týden a budu ho mít u našich.

cipísku já nevím no ale můžeš chytnout cokoli i doma že??? :grinning: už se na něho moc těším.

luci jojo jsou tam kařídla prsa a tak no.
5. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
ja se divala taky v normal obchode, ale to zapinani na hovno. spatne by se me rozepinala. a pak jsme byly s kamoskou v triumphu a tato ma paradni mechanismus, jednoduchej, a material je super, ze se jeste roztahne. ja normal mivam podprdu 75C, D a tedka jsem si koupila 80D. vim, ze me bude stacit i po porodu a kdyz bude treba, tak na dom nebo nekam si koupim jeste tu levnejsi.
5. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
jinaki já mám kojo podprdu za 200 parádní. pak si koupím lepší id kyž takový love nevímno.
5. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
ja si vystacim s touto jednou poradnou a pak si koupim tu levnejsi jeste, jenom tak na "litacku"
5. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
oni obecne podprdy jsou drahy a ja s tema mejma kozama, musim neco mit :grinning:
holky ta žááááááááááááááááááááááha blbááááááááááááááááááááá.Mě to fakt zničí :angry: :angry: :angry:
cipisku, ja to mivam pravidelne vecer. nekdy vic - to musim pouzit rennie a nekdy min. holt mimisci asi tlaci
5. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
no já to měla taky jen večer.Teď už to mám skoro celou noc a i ve dne.Nic mi na to už nepomáhá.Ach jo!
5. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
cipisku, vydrzat pionier

holky, mam strach o kamosku. je v 28tt a malej ma pry odhad 700g, to je malo, ne?
5. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Mabe,přečti si tohle http://www.bonella.cz/clanky/28-tyden-tehotenstvi/ ale já myslím,že to dožene.Já už nevím,kolik jsme měli my :frowning2:
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
cipisku snad ano.

holky, odchazim, klizi se mi oci
5. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Já jsem mírně vytočená...štrůdly mě všechny trochu popraskaly po straně a trochu z nich teče kečup,mě fakt šlehne :cry:

Holky,taky se loučím,jdu ještě na tu koupelnu a pak se půjdu na chvíli natáhnout,papa :wink:
5. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
luci tak já jsem udělal i to nádobí a je to bomba pocit už endělám nic a dala jsem si dneska 4 čtver čokolády a ted dvě bounty. jsem prase fakt.

mabe já nevím my jsme měli v 31tt 1750g tak nevím.

cipísku teda to je síla s tou žáhou ani mlíko nepomáhá???
5. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
cipísku papa tak jsem tu zase sama no neva asi půjdu taky hajat tak papa
5. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Holky, tak si pěkně odpočiňte :wink:

Suny, ty jsi teda šikulka :dizzy_face: Já jsem teď snědla Bounty a Kofilu :grinning: Takže se přidávám do klubu čuňat :wink: :grinning:
Ale co, když si to tělo a prcek žádá, tak proč bychom si nedaly, že? :wink:

Cipísku, po nakrájení to bude vypadat určo hezky, mě to taky rupe...chuť se tím nezkazí :wink: :slight_smile:

Holky, já má teď takovou radost :slight_smile: teď mi přišly peníze za přeplatek školného a ne zrovna malá částka, které jsem vymáhala od září...po tolika mailech a telefonátech mám konečně klid a nemusím podávat trestní oznámení :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Suny, já jsem tady a budu :wink:
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
fajn tak to je dobře jdu dočíst.
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.