• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci tak to je paráda s těma penězma. :grinning: mě bolí záda jak čert dneska navíc nic moc nepiju a mám takovej bíle výtok chjo co nás ještě potká, jak jsem akční tak je malej nejak v klidu. :grinning:
5. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Suny, mě se strašně ulevilo, já bych nechtěla lítat někde po soudech a hlavně ono to bylo o moc víc, jak 5.000,-, takže by se z jejich strany už nejednalo o přestupek, ale bylo by to vážně na žalobu.
Náš prcek dneska taky stávkuje, ráno se sem tam protáhnul, ale jinak nic moc...to znamená, že bude akční večer :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Děkuji všem,hned je to veselejší,když víme ,že čekáme zdravého chlapečka,teď už doufám bude vše v pořádku. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Kasi, určitě se Vám muselo moc ulevit :wink: tak si to těhotenství pěkně užívej :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
luci u nás bude asi dneska klid.

kasi jasný že se ti muselo ulevit a ted už jen samé hezké a příjemné věci. :grinning:
5. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Suny, já jsem četla, že někde v porodnicích nedovolují jíst připorodu...a já si chtěla vzít ten hroz. cukr a čokoládu :confused:
5. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
luci aha tak si to vemu sebou a uvidíme co nám řeknou. jinak dneska jsem si koupila hroznový curky ananas a třešen a přibalíme. čokoládu a pití až nakonec. ale vemu si asi jen vodu nebo nějakej džus???
5. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Suny, já to taky vezmu...a beru si s sebou 2 vody.
5. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Suny, ještě Ti musím napsat, že jsem včera začali s masáží hráze...no komedie veliká, ale jakmile mě to začalo bolet, tak už to taková sranda nebyla...pořád jsem u toho řvala, že neporodím, že to nedám :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
holky, tak uz jsem vzhuru. deda me prisel dat palacinky. sakra, ja se lekla a jeste jsem spala jenom chvilicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . uz jsem mu nekolikrat rikala, ze kdyz neslysi televizi, tak spim. :angry:
5. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Mabe, tak to byl teda vážně krátký odpočinek...Ale zase máš u babičky výborný servis, to se teda musí nechat :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
luci to je tak hrozný nechceš mi to popsat v ip já vůbec nevím jakse to dělá. to bolí?????

mabe tak se nerozčiluj co já bych dala za palačinky.
5. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
servis vybornej, na to si nemuzu stezovat, ale ten deda me sere. to je porad dokola.

fakt me zkazil naladu :confounded:
5. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Mabe, to víš, s postaršíma prarodičema je to složitější...to je skoro, jako s dětma. Vím, co dovede naše babi, ale ta už loni měla 85 let, takže ji bereme takovou jaká je...není nemocná, dokáže se o sebe postarat a to je moc dobře :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
luci, ja nechci vypadat nevdecne. jenom me to proste zkazilo naladu
5. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
mabe tak to je to poslední co by mě vadilo teda.

ale ty palačinky mnam teda chjo. zase provokuješ jídlem já přemýšlím nad hrozinkama v čokoládě ale už toho sladkýho dneska bylo ažaž
5. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
suny, jsem proste protivne vzbuzena
5. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Mabe, to chápu....když mě někdo probudí, tak jsem taky vytočená :rolling_eyes:

Suny, já na ně mám taky chuť...no, půjdu si nastouhat mrkev s jabkem a vymačkám si do toho pomeranč, ať mám dneska taky něco zdravějšího :wink:
5. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
ja si dam za chvilku termix s loupackem
5. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Tý jo, termix už jsem dlouho neměla...
5. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
ja taky ne, v hypernove mely termix za 4,90kc, tak jsem 4 koupila
5. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Já teď hodně ujíždím na mléčné rýži...a to jsem ji nikdy moc nejedla.
5. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
tak ja se jdu natahnout k telce. za chvilku me zacina basketbal :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
já ujíždím na pribinákách. jinak já si vymačkala dva pomeračne mnam.

jinak mabe mě když někdo vzbudí tak jsem taky nevrlá ale jak by donesli palačinky tak si je dám a klidně zase usnu.
5. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
to ja uz kdybych usla znova, tak to neni ono. byla bych jeste vic rozbourana. me stve, ze tady je ticho jak svina a on proste jde dovnitr. nekdy se to vyvede, ze necha veci na chodbe na botniku a nekdy proste ne. me to proste stve.
5. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
mozna se ti to zda jako prkotina, ale me uz to sere, fakt. rikala jsem i nekolikrat, ze do 15h mam siestu poobedvoou. kdyby me treba slysel, ze jsem sla na zachod nebo ja nevim co, ale...no nic, ted uz nic neudelam.
5. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Holky,jen vám chci popřát hezký víkend,nám za chvíli dorazí ta návštěva.Možná se tu ukážu zítra,nebo v neděli,podle času :wink:

Snad neporodím,opět mám nějaké poslíčky,či co :fearful:

Tak pá :wink:
5. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
:wink: mabe tak se nerozčiluj určo to nedělá schválně.

cipísku drž se.
5. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
já mám dycky takový štěstí že když jsem tu tak tu nikdo není. :grinning:
5. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Je tu někdo?
Tak jsem si udělala mrkev s jabkem a pomerančema, ale trochu jsem to přehnala...je toho nějak moc :sweat_smile: :grinning:

Cipísku, pěkný víkend a šetři se :wink: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.