• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci já jsem tady sice odpadávám je mi hrozný slabo a nevím z čeho to je no.
5. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Suny, a co plánuješ na víkend? Budeš sama?
Kdy máš další kontrolu?
5. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
taky jsem zde, ale zase jen na chvíli :slight_smile: Dělá se rajská se sekanou a knedlíkem, tak půjdem za chvíli jíst a pak spočívat a uklízet :slight_smile: Zítra slavíme segřiné nározky, tak musím něco udělat dneska. Kdo ví, kdy zítra dorazíme a jestli se mi bude ještě chtít něco dělat :grinning:
5. únor 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
luci budu asi u našich. nechce se mi být doma samotné.

kontrolu i s monitorem mám zase ve čtv a je to blbý že teda až kolem 12 mám radši hned ráno.

mony tak to se budete mít na oslavě.
5. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahoj Moníí, a jak se jinak máš?
5. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
suny, ja vim, ze to mysli dobre, ale me to proste stve. tedka jsem nevyspana a protivna
5. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Suny, takže teď už budou každou kontrolu ozvy?
5. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
mabe já jsem etd taky protivná páč je mi zase blbě já to slabo nesnáším chjo teda. snad sebou neseknu.

luci no zatím to vypadá že asi jo bo já neívm no.
5. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
mas to kousek k vasim, ne? jdes tam dneska?
5. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
mabe kousek to mám proč?
5. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
no, ze je ti slabo, tak to kousicek zvladnes. a manza nebude o vikendu vubec doma?
5. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
mabe naši nejsou doma. :grinning: už je to malinko lepší. manžel příjde do hodiny tak uvidíme.
no o víkendu jde o půl 8 ráno z domu a dojde o půl 11 večer i zítra i pozítří.
5. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
aha, tak ja myslela, ze dneska tam jdes. takze az zitra :slight_smile: . jak ja byla ve meste, tak me taky bylo tak divne. nemotala se me hlava, ale nejakej divnej pocit.
5. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
jj takový divno jojo to mám já no. a navíc ty ledový nohy a přitom když si zatopím tak je mě hrozně. a nemůžu dýchat takže to je taky těřký. mabe koupeš se nebo jen sprchuješ???

já tam jdu zítra
5. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
suny, ja se celou dobu jenom sprchuju. mame udelanej sprchac jenom pres rantl a do vany bych musela nahoru. takze me to prijde praktictejsi a pohodlnejsi.
5. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
no já jdu zítra k našim ale nevím jeslit si nevlezu do vany už mi to chybí a nebaví mě strašně furt stát ve sprcháči. :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
holky jdu si lehnout papa
5. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj suny, pekne odpocivej
5. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
holky, v telce nic neni, tak se asi podivam na ordinaci vcerejsi dil a pak mam krause a basketbal
5. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Luci, mám se jinak fajn, ale odpol. mi zas tvrdlo dost břicho, tak jsem si vzala 2x magnézko a je to lepší. A co ty? :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky Sofi je u babi tak mám relax, dneska je kmotr tak budu koukat :wink:
5. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
ahojky holky :grinning: :grinning:
jak se mate?

misi a azit nekam nebo budes doma?
5. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se mate?

misi, kmotr a kde?
5. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Moni, u mě dobrý...jen mám poslíky...jako skoro každý večer, takže to moc neřeším. Myslím, že bude ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já beru magnesium stále 3x2 do neděle a pak mám brát do 38.tt 3x1.

Ahojky Car a Míšo :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
ahojky mabe a luci :grinning:

holky na co budete koukat ted?
a jak se mate?

luci...jsem taky zvedava co nas ete ceka
5. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Luci, tak to já nemám zatím poslíčky ano žádné bolesti, musím zaklepat, jen to tvrdnutí mě zlobí. No snad to nic neznamená a vydržíme tak týden 2 :grinning:
Jinak čím víc se blížím ke konci, tím víc přemyšlím nad porodem a už ted se toho bojím. Snad jak se říká, že ten druhý je lepší, tak ho budu mít lepší i já. Jinak se z toho už pose.. :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
moni,uco bude lepsi,mala bude sikovna a vyleze rychle :grinning:

holky jsem zvedava kdy teda poodim,vcera ty poslove cestou domu jsem myslela ze pojedem..dnes lezim tak to jakztakz jde..no do nedele urco rodit nemuzu,ale od nedele uz budem v ty praze tak klidne :grinning: ..no ve stredu jsem byla otevena na pst tak jsem zvedava jak to pujde dal :grinning:
5. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
car, ja nevim, na co se budu koukat. tedka zacal nejakej novej serial na nova cinema, tak asi mrknu - dva dily. a pak mam 13.komnata a uvolnete se prosim a pak basketbal euroliga zen a potom pekne spinkat.

holky, ja uz treti den mam jakoby trosku prujem. chodim 2x denne na zachod, to u me neni normal, kdyz jim to zelezo. je pravda, ze mam mastnejsi jidla a tak.

ja nemam zatim vubec nic. sem tam me boli vic v krizi a citim podbrisek.

moni, ja taky mam celkem strach. :confounded:
5. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
mabe..naky holky treba poslicky vubec nemaji
5. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
no, uvidime co nam cas prinese.
5. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.