• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe a jinak se citis dobre?

dnes mi prisla krasna chlupata ruzova mikinka pro malou :grinning:
5. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Car, no to si taky furt říkám abych se z toho nezbláznila, protože u malého jsem to pěkně vytrpěla, tak snad Nelča bude jiná a nebude mě trápit :grinning: :grinning:
Ty jsi už otevřená? No téda, tak to budeš mít za chvíli, ale určo ještě vydržíš, musíš než odjedete.
Mabe je to na palici už na to furt myslet a ještě když se Ti to blíží, tak na to myslíš skoro furt :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
tak ja mam o dva tydny min, ale taky to mam porad v hlave. tesim se moc na malou, ale zaroven mam strach, jak to vsechno zvladnu. ale jak rikam, ven musi.
5. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
moni..no prave jsem chtela ete vygruntovat kuchyn nez odjedem a kaslu na to aby to na me neprislo..pokojik je pripravenej,jen to tam v nedeli nez odjedem ete jednou vytru(asi po x-te :grinning: )a nic jinyho radsi delat nebudu aby jsem si to neprivolala..no ja prave nevim co si mam myslet kdy to cekat,nevis jak je to kdyz uz jsem otevrena?
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holky, mě už to taky začíná strašit :pensive: Už abychom to měly zdárně za sebou :wink:

Mabe, moje ségra měla poprvé poslíky až den před porodem, jinak je vůbec neznala, ani tvrdnutí břicha...
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
carcu, takze budeme cekat co prinesou dalsi dny. budes normalka na netu?

luci, tak uvidime.
5. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Car, a Market už se neozvala?
5. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
mabe..no to prave ete nevim :frowning2: snad...
5. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Car to Ti věřím, pokud si otevřená a budeš se namáhat a uklízet, tak se Ti porod může rozjet hned. Ale jestli se budeš šetřit, tak vydržet ještě můžeš. Jak mi říkala dr. některé vydrží otevřené až do porodu, nebo klidně i přenášejí. To je inviduální to záleží jak se to bude vyvíjet, ale námahou určitě si to vyvoláš. Tak dávej na sebe pozor at vydržíš do Té Prahy.
5. únor 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
snad budes mit net?
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky, tak my si hrajeme zase na vetrelce :grinning:
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
mabe..podle toho kolik za nej budou chtit vis..

moni..no tak vydrzet dva dni..a co pritel rozmazluje furt? :grinning:
5. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
aha, tak uvidime. urco nam das nejak vedet, kdyby se neco delo, ze?
5. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
mabe..urco dam nebujte :grinning:
5. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Car, jo tak dva dny snad jo, to nic není :slight_smile:
Jo pořád, ale ted mě poslední dobou sere... Furt někde trajdá a nedodržuje čas. :confounded:
5. únor 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
moni jako myslis vecer a tak?
5. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
holky, ja su dneska nenazrana. na veceri jsem si udelala: kureci maso na cibulce (zbytky z kurete pecenyho), pak paprika, rajce a balkansky syr do toho a snedla jsem to s rohlickem. a tedka jsem si nabrala krupky. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Car, no ted šel s kámošem teda ted asi v 6 a že do čtvrt na 9 bude doma, tak jsme se domluvili a ještě doma není. Už mě docela začíná vytáčet a tak to bylo i předtím na 12´odpol. šel ke kámošovy, že do 3 bude doma a přišel kolem 7, takže to mě jako dost vytáčí když se domluvíme a on to nedodržuje. :angry:
5. únor 2010 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
mabe veceret preci musis :wink:

moni a rikalas mu to?

luci..ten koutek pro prcka je kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
carcu, musim, ale abych spala

moni, pokud se domluvite a on to nedodrzi, tak by me to taky stvalo
5. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Car, děkujeme...já jsem sice takové pestré barvy moc nechtěla, ale manža mě překecal a nakonec se mi to moc líbí :slight_smile:

Moni, já jsem na dochvilnost taky celkem háklivá, navíc, když na někoho čekám :angry:

Mabe, jen si dej :wink: Já jsem pažravá skoro každý den :grinning:

Jdu se sprchovat, ať stihnu Krause...snad tu ještě někdo bude :wink:
5. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
luci,,ja tu asi buduuuuu

mabe..dyt je ete basket atd-to ti vytravi :wink:
5. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
jojo, basket jde do 23h :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
tak vidis :grinning:
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
ja vim, ale vcera jsem taky dojedla v 21h a pak sem celou noc spatne spala. sla jsem spat taky v 23h. nebo jsem byla prepita. vypila jsem na noc 1l vody
5. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
mabe..ja vubec ted nevim co je se mnou,mam furt hroznou zizen a za noc padly tri flasky vody..a to ted mam furt a pak chodim na zachod co pul hodku max hodku..ale jinak mam pocit ze zizni pojdu
5. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
tri flasky jak velky? ja taky v noci mam pocit zizne. nemas v mistnosti hodne teplo?
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
1,5litru-jedna flaska..normalne ty baleny..nene nemam..ja mam zizen furt...vubec nevim co to je..myslim ze ty kila jsou fakt tak velky i kuli zavodneni..a jak nepiju je mi zle mota se mi hlava atd..
5. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky tak ted jsem zjistila, že není na kávičce, ale pěkně se baví v jedné hospě s kamarádama a já nemůžu ven, bo mi vzal klíče a ještě mě zamkl :angry: No coment :confounded: Uvidí to točo jak dojde domů.
5. únor 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
ty vypijes tri flasky za noc? neni to moc? a ptala ses dr.? to me pripada divny.

moni, a ty bys nekam sla? asi ne ze, ale proste ses zamcena a kdyby nahodou, tak nemuzes jit ven. :unamused:
5. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.