• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jaktoze ti vzal klice?teda aspon i vikendu by mohl byt s tebou kdyz uz nikam nemuzes a nebo te vzit radsi treba na veceri :angry:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
mabe neptala..ja driv vypila flasku a neco(treba od vecera do pozdnejsiho rana to beru) a ted vic..vsechny testy jsou v poho tak to neresim..ale fakt mam furt zizen..proste 2-3flasky padnou...
5. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
carcu, tak jestli testy jsou v poho, tak je to ok. ale je to zajimavy a nemuze to byt tou teplotou?
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
mabe..ja fakt treba nekam jdu a furt si kupuju piti..nebot jinak myslim ze pojdu takze myslim ze neni..proste jsem to nejak neresila..bo mimco prospiva jak ma:slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
je mozna lepsi pit vic nez min. pokud nejses nejak zavodnena moc
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
mabe..no zavodnena urco jsem..ale jsou holky co maji otoky mnohem mnohem vetsi..a nenacpo se ani do pantofli
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
tak vidis, urco to je ok
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
mabe..a ty se jinak cejtis dobre?
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
jo, ja se citmi dobre. akorat me zlobi ty ruce. rano nesevru pest a bolil me klouby na rukach. sem tam kdyz dlouho stojim, tak me trosku mravenci nohy. potom me pri delsi chuzi a stani bolil v krizi a tahne bricho. nemam zadny tvrdnuti a bolesti. az me to pripada divny. jinak porad unavena - klasika a pokud piju, tak chodim curat porad. :grinning:
5. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Car, tolik pití :confused: tak to je mazec....já vypiju tak 3 litry za den a během noci jen pár loků, když jdu na wecko.
5. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
ja vypiju tak 2,5l. vic nedam a v noci kdyz jdu na zachod, tak taky popijim po douskach. jinak bych se vubec nevyspala, ale to se vlastne nevyspim i ted. :grinning:
5. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
luci..no fakt je to hrozny ale jinak proste umiram zizni...
luci,jinak ja driv pred tehu jak vypila pod tri litry chytal mi mocak a ledviny,takze jsem pila vzdy kolem tri litru

mabe..no a pockej jak teprv potahne..me uz vadi chozeni,stani atak..mala hrozne tlaci na dolejsek-ale kdyz clovek musi tak musi,nemuzu jen lezet..zitra teda ale budu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
holky, tak ja uz jdu, zacina basketbal.

carcu, tak ty ses zvykla pit vic normalne, ja pivavala malickato, takze me to staci ty 2,5l. jdu se natahnout k te telce, uz anicku dlouho mackam u PC.
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
mabe..tak paaa :wink:
5. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Car, to je jasný, když si to tělo žádá :wink:
A kdy se budete vracet domů? hned jak Vás pustí z porodky?

Holky, jsem si všimla, že jsem taky pěkně prosáklá vodou :rolling_eyes: začíná se mi dělat hnusná druhá brada, tak budu muset natahovat víc krk :grinning:
5. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
holky ja musim umyt to nadobi,ale me se nechce :frowning2:
5. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Páá Mabe :dizzy_face: a dobrou :wink:
5. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Car, já se Ti nedivím...to by se mi taky nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
luci..no a nemas radu jak se donutit? :sweat_smile: a ete chci povesit pradlo
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jééjda, ty toho ještě máš...já bych se už asi nedonutila. Ale ty jsi větší šikula, než já :wink: Mám na něco chuť...asi si dám nějaké ovoce, sldkého už dneska bylo dost. A zítra dojede ségra a bude se učit loupáky s nutelou, tak to se budu zase cpát celý den :grinning:
5. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
luci,mnaaaaam..bych si dala...a to prijede i synovecek,vid :dizzy_face:
no taky ze jsem za cely den udelala prd,jen nakoupila :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
a prd vtsi sikula,dyt ty furt neco delas...

ja chtela ete vygruntovat kuchyn do porodu ale prdim na to..jelikoz jsem se rozhodla do nedelniho odjezdu odpocivat :grinning:
5. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Car, přijede...už začal chodit :slight_smile: sice je to zatím taková chůze, jako kdyby měl 3 promile v krvi, jak říká ségra, ale je zaltý :grinning:
Jen odpočívej...ať Vás náhodou malá nepřekvapí dřív...
5. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
luci..takze uz mas trenink se synoveckem vid :grinning:
5. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Car, to teda jo :grinning: je to číslo...začal si už i zpívat, sice tou svou řečí, ale je srandovní :grinning: Akorát je z něj ségra na nervy, protože ho hrozně baví vytahovat věci ze šuplíků a skříní, takže stále dělá pořádky :grinning:
5. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
luci a kolik si rikala ze mu je?a kdy zacal treba lezt?fakt s nim musi byt sranda :grinning:

pradlo poveseno,dalsi pracka dana a ete to nadobi
5. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Car, ty jsi teda fakt dobrá, já bych se na to vykašlala :sweat_smile: :wink:
Byl mu rok...už má 5 zoubků :dizzy_face: On byl ve všem celkem rychlý...lézt moc nechtěl, spíš jen couval a řádil v chodítku a ségra si myslela, že bude pozdě chodit, no a najednou se nedávno začal stavět, pak se přidržoval nábytku a padal na zadeček a teď už udělá několik kroků sám :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
jezis to je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky uz se tak tesis na ty nase broucky? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
Car, strašně moc :dizzy_face: pořád doma řešíme, jak asi bude vypadat...jsme hrozně zvědaví :grinning: :wink:
5. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Car, už půjdu pomalu do peřin...tak dobrou a ukaž se ještě o víkendu :wink:
5. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.