• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
a taky zacnem uz konecne nakupovat :grinning:
20. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
car :grinning: :dizzy_face: to si budeš užívat co? :grinning:
20. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
to vis :grinning: :grinning: :grinning: a jak :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
je mi to jasný :grinning: :sunglasses:
20. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
agu a copak budes mit dobreho k obedu?
20. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
máme od včerejška knedlo vepřo zelo a slepičí vývar :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
a tím si mi připoměla že mám hlad :sweat_smile: :grinning:
20. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tož jdu dlabat :grinning: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
a varil to urco jouza,vid?? :grinning:
dobrou chut
20. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj devcata,

tak jsme dojeli vcera vecer z chaloupky. V patek dojely teta se strejdou a na me uz bylo tech lidi moc. Teta hrozne mluvi nahlas a porad a strejda se opil v patek a jeste v sobotu dopo chlastal a byl nechutnej. Tak se nam tam nechtelo byt s nema do dneska. Jinak to bylo super. Ve ctvrtek - dopo tenis (ja jenom divacka), pak vylet a chytali jsme i ryby bez listku(mistni atrakce) a pak si dali chycenyho pstruha. :slight_smile: V patek dopo tenis, odpo projizdka na konich (krome me :frowning2: ) a pak zase vylet. Takze jsem kazdej den byla prijemne unavena. Hlavne celej den na vzduchu. :slight_smile: Pocasi bylo nadherny. Dneska jsem uplne grogy. Az ted delam sekanou.

Zitra jdu na ten NT screening - mam celkem strach. Snad to bude ok. Cely ty 4 dny jsem se nedivala do zrcadla a zda se me, ze jsem zase vetsi. Jinak me mamka koupila 2 bodycka - kazdy za 50Kc. :slight_smile: Takze mam 3.
20. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
ahooj mabe :grinning:
20. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj carcu, tak jak se vede?
20. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ahoj holky tak jsem si vás vyčíhla co nového?
20. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoj mabe...vse pri starem,jen zitra na ko :grinning: a ty krom zazitku z dovci(vyletu)

ahooj miso,tebe jsem nevidela,jakpak je?uz vite co cekate?a kdyp zas odlitas?
20. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
carcu, dovca paradni, ale z kontroly mam strach, ale to je normal
20. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj carcul ne nevím za 14 dní jdu na velký ultrazvuk tak snad tam ale stále doufám v holčičku mám všechno koupené růžové :grinning: i když u Sofi mi to řekli až v sedmém nechtěla se ukázat...
jinak na začátku listopadu jedem, ted ještě malá dovolenka a pak balit i když tam toho moc nepovezu :wink:
co ty?
20. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
mabe..uvidis vsechno bude v poradku :wink:

miso,a kam razite ted na dovcu?a uz si nakupovala hodne?ja ete vyckavam a koupila jsem zatim jen neutral vecicky...a ty chces zas holcicku?chlapecek te ani trosku nelaka?

no jinak my se mame paradne :grinning: ted zacnem delat pokojik
20. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
tak to je dobře že se máš fajn, já jsem se taky ted pustila do pokoje i když ze začátku budou určo holky spolu....
neláká toho chci až do třetice zatím u mě vede holčička, nakupovala jsem ted v Londýně a to doslova jak praštěná takže kdyby přece jen kluk tak má smůlu no a hlavně mám toho po Sofi mraky a za ten rok se t moda nemohla až tak změnit :grinning:
20. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
jsi byla v Londyne na dovce nebo jen na nakupech??no a copak si koupila hezkyho?a vy mate baracek?tak jim ted nechas pokojik dohromady?ale aby pak prcek malou nebudil...a jak ho chces udelat?
chces tri deticky jo :grinning:
20. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
ne jen na nákupech na dvě noci na otočku občas tam zaletím jak je akce na letenku oplatí se to víš je to tam za babku a levné kvalitní......
máme právě velký dům takže chci hodně dětí, Sofíkovi jsem dělala pokoj až v roce to jsme se zrovna nastěhovali má obrovský prostor ted je to spíše takové na hraní hodně dětských dekorací ale spíše o prostoru má tam trampolinku domeček a tak někdy ti to můžu nafotit asi se ji tam líbí má to takové doupě, ale jinak spí od 6 týdnů sama a myslím že se mi to vyplatilo dneska mi udělá papa položím ji a do minuty bez křiku spí prostě je tak zvyklá takže to tak budu praktikovat i u druhého - víš co jsou chůvičky monitory dechu a ložnici mám přesně mezi těmy pokoji....mimískovi udělám klasiku postýlku přebalovák a na zem něco povalovacího at si tam může hezky lebedit :grinning: to je vše ted nic dlouho nebudou potřebovat po malé mám různé houpajdy lehátka a tak to jim vystačí do půl roku bohatě
20. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
a ty bys chtěla raději co? a jména už máš? jestli ti to teda nevadí to říct :sunglasses:
20. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
miso ja ti pisnu ip :grinning:
20. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
miso ,mas ip :grinning:
20. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
tak holky, byla jsem si lehnout, kde jste?
20. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem konečně doma, byli jsme na dni NATO a bylo tam hodně lidí a hlavně hic. A ještě k tomu jsem nějaká nemocná, možná si na zítra vezmu vlno at se vyležím pořádně....A copak je nového??? :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
monako, ahoj, radsi vylez :wink:
20. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
No asi jo, horečku sice nemám, ale nechci to moc podcenovat, prašky do sebe moc ládovat nechci. Dokud teda nebude joo blbě.
20. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
tak zalehnout a cajicek s vitaminkama

moni, jak to probiha na tom NT screennngu? A jak to dlouho trva? Ja mam nervy. :unamused:
20. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
mabe a ty jdeš teprve na ten první?? Jestli ano tak tam ti jen budou dělat UTZ a pak vemou krev, to je vše a u druhého berou jenom krev, teda takhle to bylo u mě :slight_smile: ....Samozřejmě každy dr. je jiný...
20. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
jo na prvni
20. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.