• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
my taky :grinning: a cim vic se to blizi tim jsem fakt uplne mimo,myslim jen na malou a na nic jinyho
5. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
umyto,kuchyn uz trosku zas vypada jak u lidi..ikdyz by chtela uz celkovy grunt ktery ted zanedbavam...a ted umyt sebe..teda za chvili
5. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že tu dneska nikdo není?????? :grinning:
6. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jste tomu moc nedaly. my jsme byly na obede u svagrove, jinak dopo zehleni, pak odpo spani, za chvilku basketbal v telce, jak jinak. :grinning:
6. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahojki tak já jsem včera byla na poslední dětské noci v dětské herničce u kamarádky,protože se buď budou stěhovat jestli najdou náhradní prostory nebo budou končit.Tak snad se najdou náhradní prostory,protože tam chodím pomáhat už 5 let a teď kdy by jsme ji mohli začít využívat taky tak se zruší to je pech.
No a dneska odpočívám. :slight_smile: :slight_smile: A konečně si užívám pohyby,jsou čím dál častější ,je to nádhera.Asi bude Vojtíšek fotbalista. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
6. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
No já jsem ted dojela domů tak jsem tu zase až do 22h sama. dneska mě bolí břicho teda naštěstí nepravidelně ale i tak je to mazec teda.

Kasi no to asi každý dítko protože počkej na ty pravý kopance ty budou kurnik bolet. :grinning:
6. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
dyt to říkám jsem tu já a nikdo tu není. :grinning: to je fakt naschvál???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
no jo všichni manžílky doma jen já zas ne. :angry: :angry:
6. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak návštěva už odešla...bylo to docela náročné, ale zase ten den rychle uběhl :wink:
Koukám, že je tady dneska klídek...asi všechny pěkně odpočíváte :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
luci jen jááááááááááááááá nééééééééééééééééééééééééé
6. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Suny :dizzy_face: jak bylo u vašich?
6. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Luci jojo dobrý, uvařili jsme upekli, a pak naši jeli k dědovi do nemocnice a ted mě vyhodili je tohodina a valili do hospůdky probírat cosi pracovního. tak nevím .

jinak manžael je v práci tak zase sama doma
6. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Suny, tak Ti ten den aspoň taky trochu utekl :wink: A zítra valíš taky v Vašim?
No, jak tak koukám, tak se nám ten náš kolektiv čím dále více zúžuje :frowning2: Zítra odjede Car...No, snad se holky budou zase postupně ukazovat, až dorazí domů z porodky...
6. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Luci jo jo zítra zase k našim a pak k babičce ale to se mi nechce. tak nevím jak to ukecám no.

luci no jo mají jiný starosti no to chápu ale je fakt že tu za chvili nebude nikdo je to škoda.
6. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojte holky...

tak jsem vás přišla pozdravit,jak se máte? Já hrozně.V noci opět děs.Furt takový bolesti v břiše,kříži a tříslech,no a pak od půl 6 ráno pravidelné po 6 minutách asi tak 45 minut.Já už samozřejmě plašila :frowning2: Nakonec jsem se snažila usnout.Asi na hodinku se mi to podařilo,pak už byly bolesti menší a nepravidelné...už mě to ale jako štve...tak ať se buď něco děje,nebo ať je klid,tohle mě neba :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Suny, tak snad se tady pak všechny zase sejdeme, třeba si založíme novou diskusi a budeme pokračovat :wink:

Ahoj Cipísku, no to teda nezávidím :confounded: Kdy máš další kontrolu?
6. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Určitě se tu budeme scházet,jako maminky,ale asi to nebude tak časté :wink: Budou starosti :dizzy_face:

Luci,v úterý mám poradnu i ultrazvuk,to už jsme si psaly,jak si říkala,že jdeš taky,že na sebe budeme myslet :wink:
6. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
ahoj cipísku. to musí být na hlavu fakt chvili pravidelně chvili ne. já jsem říkala, že by měly třeba zezelenat palce od noh abys poznala že je to už tady. a ne furt tohle že????kdo to má poznat???

luci kéž by jen se bojím že to tak nebude každá z nás bude mít hafo starostí a navíc ty holky co mají doma už větší dítko to budou mít frmol.
6. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Cipís, jéé no vlastně...jsem hlava děravá :grinning: Tak aspoň budeš vědět, jak jsi na tom a jestli už třeba nejsi otevřená...

Suny, zelené palce u nohou mě pobavily :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
luci no nebo něco jinýho ale abys věděla jo je to už tady du se chystat do porodky ale takhle???? to prostě nevíš.
6. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je supr hláška :grinning: :grinning:

No já jsem říkala,kdyby mi aspoň odtekla ta zátka trochu,tak vím,že se to blíží,nebo kdyby praskla voda,takhle vím prd,jestli se něco blíží.Dneska mi ale přijde,že mi kleslo nějak břicho a už jsem byla 3x na velký během dneška,tak já nevím,co si myslet.
6. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Suny, je to na prd :rolling_eyes: Psala mi kámoška, která rodila v srpnu a říkala, že měla celý den poslíky, tak jela večer do porodky, protože měla velké a pravidelné bolesti a oni jí řekli, že to porod není...tak si jí tam pro jistotu nechali, bolesti měla pořád a maličký se narodil až na druhý den večer o půl desáté...si vytrpěla svoje, by mě piclo :pensive:
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Jinak jsem se dneska definitivně sbalila do porodky.Byli jsme dokoupit ještě nějaké müsli tyčinky na energii,pak jsem si koupila jednu neperlivou vodu,jeden ledovej čaj a ještě mi chybělo pár drobností,tak už to mám komplet a můžeme jet :grinning:
apson že jste se pobavily. :grinning:

cipísku já myslím že to musí být každou chvili to je tak dva tři dny a seš jasná to klesnutí je jasný a ten záchod taky. jojo plodovka ale bohužel neodteče každé že???
Ježiši,Luci,tak to je děs...no já radši ještě nikam nepojedu,dokud to nebude bolet víc a nebude to dýl pravidelný,ale je to fakt na prd...

Suny,myslíš???Já myslím,že takhle rychle to nebude,dr.straší,že budu přenášet do března :frowning2:
6. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
cipís já radši budu přenášet. než aby s eto narodilo dřív ale to říkám ted.

luci tak mamčina kamoška má dceru, jela do porodky s poslama tam jí řekli že je zavřenáa a že se nic neděje poslalli ji domů ji v aute asi po 10 minutách začlo být fakt blbě tak to manžel otočil. oni ji hned přijali a do 20 minut se malá narodila na chodbě nestihli ani na sál tkaže kdyby to neotočili tak má dítě v autě.
6. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky,to je fakt něco,každý porod je originál...někdo trpí celé hodiny a někdo to má za chvilku za sebou...no,uvidíme,jak to budeme mít my :wink:

Na co budete dneska koukat.Přítel chce koukat na to Ledově ostří,prý to bude prča,tak se aspoň odreaguju a zasměju se :grinning:
6. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Suny, tak to je taky mazec :confused: Já nechápu, že to Ti doktoři nepoznají hnedka :angry:
Holky, já přenášet nechci...
6. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Já taky přenášet nechci,to bych radši rodila teď.Stejně už ty miminka jsou donošený od 38.týdne.Já jsem 38+2 zítra.

Jdu večeřet,pak ten film,takže asi zase až zítra kočky,papa :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
cipísku přesně tak. to já nahrávám já budu koukat na mořskou pannu na primě.

luci no to jo no a to bylo tady v brně taky to nechápu jako.
6. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.