• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku, my budeme koukat na nominační večer Českého lva :wink: A pak na Muže v ohni, já zbožňuju Denzela Washingtona :grinning:
6. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Jéé a ten je kde denzel????

já jsem snědla chleby s vajíčkem mnam dva a mám jako ještě hlad no je toto normální?????
6. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Suny, ve 22 hod. na ČT1 :wink:
Je to normální :grinning: Já toho taky dneska snědla hodně, ale co...pak to půjde dolů, až budeme lítat kolem prcků :wink:
6. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
No já dneska buchtu, chleba oběd zase buchtu banán a ted dva chleby to je fakt mazec. chjo teda. bude ze mě koule ale měla bych spí jíst i ovoce.
6. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
ja jsu tady taky :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
nejak me dneska zase boli v krizi
6. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
mabe ahojky já mám dneska poslíčky. blééé
6. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Suny, tak to já jsem měla i ovoce, sanžím se ho jíst každý den...měla jsem kiwi a nastrouhanou mrkev s jabkem a pomerančem, a teď u telky si dám ještě jabko. Ale sladkéhp jsem dneska měla strašně moc...začalo to ráno kakaem a pak už se to se mnou vezlo :grinning: Já teď ujíždím na mléčných tyčinkách od Pribináčka a mamka mi jich dneska donesla 10 :dizzy_face: mňam....
6. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
luci je to dobrý??? tak to já valím pribináky. ale ted si dám asi papriku at mám zeleninku.
6. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
suny, to se ti nedivim.

holky, ja kdyz sedim, tak mala dela boule. ze by to bylo tim, ze tam ma uz min mista nebo tou vodou? snad je v pohode.
ja jsem mela jeste na veceri spenat s vajickem, ale mam porad na neco chut.
Mabe, mě dělá prcek taky boule a vodu mám v pohodě, to spíš bude tím, že už nemají místo...

Suny, vanilkové jsou nejlepší...zkus, jsou boží :grinning:
6. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
mabe jojo ty chutě to jsou ludry no ale já si půjdu dát tu papriku páč tu malej skáče za celej den nic a až ted se ozývá fest teda.
6. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
luci, takze je to asi normal, ze? ale je to drsny, chvilicku dyl sedim a uz tam mam vetrelce :grinning:
6. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
luci dík za tip zítra pošlu manžu na nákup. :grinning: musí to být v ledničce??

mabe je to upolně normální.

holky já začla dneska 9 metr.
6. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Mabe, mě dělá prcek b oule, když třeba nesedím rovně a tlačím ho, tak to se hnedka ozve a nebo když jsem ve sprše, tal tp dělá bouličky a už jsem viděla i nožičku či co to bylo :grinning: Asi budeme mít vodníčka...se těším, až s ním budu chodit na plavčo :slight_smile:
suny, tak to jsem rada, uplne mam tvrdej sulek nebo hlavicku :slight_smile:
Suny, musí to být v ledničce, takže to manža najde v obchodě v chlaďáku :wink:
Tý jo...devátý...to už je něco? A kolikátý jsi týden a den?
6. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
mabe fakt normální neboj se.

jsem 35+5 takže konec 36tt. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Suny, já jsem dneska 35+3, takže jsme kousek od sebe :wink:
6. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
luci my budeme rodit spolu, akorát že v jiným měste. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
no u nás už každej mluví o proodu volám babičce jak se má a první co je tak prý UŽ????
6. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Suny, já to dneska poslouchala od rodiny celý den...už ať vyleze, že už ho chtějí vidět, že už by mohl atd...No, jsem jim říkala, ať se uklidní, že má ještě čas, že dřív, jak za dva tři týdny to určo nebude :wink: Doufám...
6. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
luci no to jo to je rodina teda fakt. lepší je nevidět. to by člověk porodil jen z těch řečí.

holky mě začlo svědit celý tělo co to zase je????
6. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Suny, mě svědí pořád :angry: Kolikrát jsem podrápaná až hrůza...A mažeš se? Já 2x denně...no, uvidím jestli to k něčemu bude...
Jsem teď byla vypustit pejska vyčůrat, vykonal potřebu a hnedka domů...je tam teda kosa, zase přituhuje :rolling_eyes:
6. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
mažu se. jdu spát papa
6. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak ja dneska prvaa. v noci paradni spani, 2x jenom na zachode. za chvilku jdeme k dedovi a pak k nasim na obed. :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Mabe,tak já jsem druhá.Hezkou neděli. :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u mě noc hrozná...do dvou jsem se trápila, bolel mě celý podbříšek, ale intenzivní bolestí...tak jsem jen čekala, až to přejde, zapsat to nešlo.
Ale dneska už je líp :wink: a snad to tak i zůstane :slight_smile:

Mějte všechny příjemnou neděli :wink:
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.