• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Luci tak snad bude lépe. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Luci takhle jsem začla rodit bolesti které nešly zaspat pak mě to přešlo pak dopo zase začlo a večer už jsem byla otevřená na 3 cm aniž by to nějak extra bolelo :wink:
7. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Míšo, fakt jo? No, poradnu mám v úterý, tak snad to aspoň do té doby nějak vydržím...Kdyby chtěl u mě prcek vydržet aspoň ještě do toho 38.tt...to ale neovlivním, že?
7. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Luci jj přesně tak to bylo, ale můžou to být jen poslíčci ale pokud bolest neustává a jen třeba přestávky tak jsem to měla já tak klído můžeš rodit, ale neboj ono by se to pak rozjelo že bys určitě doma neseděla :grinning: Uvidíš jak bude v noci.
7. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Míšo, tak to jsem zvědavá...no, raději ležím...Normálně se mi včera osypala celá pusa a hrozně mi popraskaly rty a to si je pravidelně během dne několikrát mažu...tak jsem si říkala, že se asi něco začíná dít :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Luci tak kdyby tu byl náhodou porod tak ať to zvládneš bez problému a brzy máš sluníčko v náručí. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Kasi, děkuji...jsi zlatá. Snad to bylo jen takové postrašení :sweat_smile: Nějak ještě nejsem připravená, nepočítala jsem s tím, že by to mohlo přijít takhle z ničeho nic :confused: Ale tašku už mám každopádně sbalenou :wink:
7. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky,Luci,nestraš....ať tam drobeček vydrží ještě aspoň 2 týdny :slight_smile:

No já mám ty bolesti furt,takže žádná změna :frowning2:
7. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Holky,Monča se tu neobjevila? Už je možná s Kubíkem doma,co myslíte? Asi má teď starostí až nad hlavu :wink: Snad se ale ukáže a pochlubí se nějakou fotečkou :slight_smile:
7. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj Cipísku :dizzy_face: však mu taky domlouvám :wink: snad maminku poslechne :wink:
Jsem zvědavá, co Ti řekne na ty bolesti dr. v úterý....

Monča tady zatím nebyla, ale až bude mít chvilku, tak se určitě ukáže...už se na ni těším :dizzy_face:
7. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Holky Monča už je doma psala včera na facebooku, ale asi se zabydlují :wink:
7. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak obed paradni u nasich, pak jsme jeste byly nakupovat v tescu, tak jsem koupila plinky - huggies newborn za 3,50kc jedna. koupila jsem hned dve baleni, dobry, ne? jinak jsme si koupily lepsi svetlo do obyvaku -at mame poradne svetlo. jsem dneska nejak unavena. asi si pujdu na chvilku jeste lehnout.

luci, ze by se uz otevirala na porod?? :confused: :confused:
7. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Míšo, a psala ještě něco?
7. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Mabe, no..uvidím v úterý, co mi na to řekne dr.. Tak to byl super kup, já je mám taky, ale jen jedno balení...plínek už mám hodně, různé značky, abych vyzkoušela :wink:
7. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Holky,já už mám opět ty bolesti...nevím,co s tím,přemýšlím,že když se to zhorší,tak pojedu.Jenže problém je,že je nemám pravidelné,tak já nevím...cítím ale,jak mi tam mimi i tlačí dole,protože lítím furt na velkou...poraďte,jsem zoufalá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Cipísku, jestli lítáš pořád na velkou, tak by to už mohl být porod, ale víš jak, já nejsem doktor, ale za to, že tam zajedeš nic nedáš...buď budeš rodit a nebo vás pošlou domů...Myslím na Tebe :dizzy_face:
7. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Luci ne jen psala že už jsou doma jako obecně ne přímo mi
cipísku vydrž ještě doma pokud nejsou pravidelné protože se ti blíží termín tak by si tě tam nechali na gyndě lepší si to prožít doma až budou bolesti pravidlené nebo to bolet ttak že nevydržíš tak pak jeď to je jasné já jen že třeba jako já 18 hodin v porodnici..... dneska bych vydržela aspoň tak tři ještě doma není o co stát... :unamused:
7. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Míšo,díky moc za radu,taky si říkám,že budu radši ještě doma,třeba to přejde....Ani mi neodchází hlenová zátka,ani voda nepraskla,bolesti nepravidelné,tak uvidíme...snad to ale znamená,že to bude už brzy :wink:
7. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
to je jasné že to bude brzy, zkus jít do sprchy dát di teplou tím to můžeš rozehnat já to tak měla v noci a pomohlo 20 minut a bylo po všem jak to nepřejde tak to můžou být i bolesti já to tak měla u Sofi celou noc ani sprchy nepomáhala spát se nedalo, pak celý den av 7 večer jsem byla otevřená na 3 cm jak jsem psala no ale pak dalších 18 hodin .....takže tak no :frowning2:
7. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
No to sis taky užila,co?Já zkusím za chvíli tu sprchu,ale nejdřív se ještě najím,kdybych musela fakt jet :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím,co si přát víc,jestli aby to už bylo ono,nebo ještě pár dní vydržet :wink: ale asi bych to radši měla za sebou :wink:
7. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Luci,díky....no já už chodím na velkou od včera,to jsem byla 3 za den a dneska jsem byla 2x,ale nemám průjem.
7. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
víš co já jsem už den předtím neměla absolutní chuť k jídlu takže jak máš chuť tak je to dobré ale každý to má jinak :wink:
7. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky jsem u našich musím vás dočíst a jak jinak je,???
7. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
To já mám chutě docela dost :grinning: Ty jo,to je hrozný,když člověk neví,co se děje,já se teď nedokážu soustředit na nic jiného... :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
cipisku, jeje, tak ty mas takovy bolesti?

holky, to teda je, ze? jasnacka, ze vam kdo uz mate termin preju porod, ale jsem trosku vystrasena z vas. vy ste teda statecny.
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Moňa psala že ji nejde net tak proto se neukázala
jediný klidas jsem já :grinning: já nemám nai tašku do porodnice furt sbalenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
tak holky já od včerejška bolesti jak kráva břicho a záda hrozný nemůžu se narovnat nejde s tím nic dělat, mám jakejsi vodovej vydatnější výtok nevím co to je. furt bych spala ale někdy ty bolesti zaspat nejdou. ani chodit se mi nechce. fuj teda to jsou stavy.

luci snad malej ještě vydrží uvidíš no.

cipísku chudinko já myslím že příští týden rodíš.
7. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
misi, tak to ses fakt klidas. ja uz ji mam nachystanou. :grinning:

suny, ty teda taky trpis.

holky, nejsu fakt ja nejaka divna?
7. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
suny a kdy jdeš do poradny? to může být i plodovka mi třeba neodtekla najednou ale tak nějak odkapávala
7. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
mabe no od včerejška jo. večer to začlo a ta noc hrůza a dnešek ještě větší jako. jsem ráda že sedím jak se pohnu tak umírám bolestí bud biřcha nebo zad a nohy oteklý jak kráva.

jinak luci já mám na puse celý těhu vyrázku kolem brady a nic mi na to nepomáhá a ted tak týden se to zhoršilo jsem jak debil.

miši to seš klidas. :grinning:
7. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.