• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
miši jdu na kontrolu ve čtv a byla jsem ted ve čtv. no na toaletáku mám dycky jako výtok a pak na vložce slipové tak si myslím že je to výtok ale jako nic mě nesvědí tak nevím. jen je toho trochu víc.
7. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Suny,Mabe ahojky....

Suny,teda ty máš taky krásnou neděli...no já se stále držím a nechám to osudu :cry:

Mabe,proč bys měla být divná?

Míšo,já jsem tašku taky balila teprve včera,co jsem začla mít bolesti,tak abych byla radši připravená :grinning:
7. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
ahoj cipísku. :wink: no neděle jak vyšitá už aby byl manžel doma fakt

byla jsem teda celej den u našich ale každej pohyb mě dneska dělá problémy hrozný fakt.
7. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj Suny :dizzy_face: já jsem se právě osypala až teď a docela dost, no a rty mám tak rozpraskané, že nevím, co s tím :confused:

Míšo, a jak dlouho Ti odkapávala? mě poslední dny ráno, taky vytéká nějaká čirá tekutina a za ní jde hned výtok...A plodovka může odtékat?
7. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
cipisku, ahoj, ze nemam zatim zadny bolesti a tak. boli me v krizi pri delsim stani a sem tam podbrisek citlivejsi, kdyz vic kope.
7. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Luci,já myslím,že plodovka může odtéct buď najednou,nebo odtékat postupně...někdo to prý ani nepozná,to nám říkala PA na kurzu.Mě se třeba ráno stalo,že jsem čurala a už se mi jako nechtělo a začla jsem čurat znova trochu,tak já nevím...
7. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
luci já to umývám jen vodou celý těhu před těhu mi řekli že mám alerfii na niveu tak se mažu biodermou a prd mám to tam furt ale asi hormony a ted na kožní teda lést nebudu až po porodu.

luci a to je jako voda????ty jo jak to poznáš? holky a co když ta voda odkape a mimčo bude na suchu???
ja taky cetla, ze muze pomalicku odtekat. rikala jsem si, jestli ten muj vytok, taky nema s tim neco spolecnyho. nevim. uvidime v ut na ko. moje dr. me nic nerekla, tak asi to tim nebude. ten vytok vydela a udelala kultivaci a rekla, ze je vse ok.
suny, dr. by to poznal na UTZ, ze je na suchu. vzdyt ja kvuli tomu tedka chodim na UTZ
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
mabe bud ráda že ti nic není tohle fakt nikomu nepřeju a to ještě nemám tak hrozný jak cipísek určo.
jejda a jak se to pozná ta plodovka???
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
ale ja mam ten vytok od zacatku tehu
7. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
vim, ze na to existuji nejaky vlozky ci tampony - da se to koupit v lekarne. ja to neresim, protoze to resi za me dr., hlidaji si me. nevim, jak rychle muze odtect, ale myslim, ze dr. to pozna UTZ.
7. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
on mi mabe minuel utz nedělal víš. tak já nevím no. ale tak já teda nevím no.
7. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Holky,asi to moc řešíme....já už z toho začínám být fakt nervozní :fearful:
7. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
cipísku já taky, ted se uplně bojím aby mě neodkapala plodovka a malej by byl v nebezpečí.
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
No, většinou to mám hnedka na kalhotkách, když se ráno postavím z postele a je to docela velký flek a není nijak hustý ani zbarvený...a to ten můj výtok teda bývá. Takže mě nenapadá nic jiného, co by to mohlo být. Na minulém Utz mi doktor řekl, že množství plodovky mám v normálu.
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Tak Luci,když ti tohle dr.řekl,tak to asi nebude plodovka,ale radši to v úterý řekni...
7. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
luci a jak dlouho to máš???? ajo tak to já mám takovej vodovej výtok. tak já nevím a za celej den to na slipovce je tmavší jak je toho víc a to si je měním já fakt nevím jak to má teda vypadat.
7. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
holky ale je blbý že mě dr k plodovce nic nikdy neřekl jako že ji mam málo nebo moc nic a minule se na utz nedíval tak nevím.
7. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
ja mam ten vytok taky tmavsi. mam ho bilej-az zlutej- tmave zlutej nekdy. tedka po te kultivaci vim, ze je to ok.
7. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Suny,tak mu to taky radši příště řekni,ať si klidná :fearful:
7. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
no mě se žádná kultivace nedělala holky tak já teda nevím vám dr dělají hafo věcí a me nic.

cipísku jo jo to jo ale i tak klidná nejsem chjo vy mě dycky nalomíte a já pak jsem nervní.
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Holky, já se na to zeptám v úterý, ale pokud bude plodovka ok, tak to zřejmě bude spojeno s tím výtokem...Hlavně, ať je maličký v pořádku, já už to nějak zvládnu :wink:
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Holky,já mám fakt nějaký depky,jak mi není ok...jdu si dát tu sprchu a pak si lehnu k TV,abych se odreagovala a uvidíme,co bude dááááál....nevím,jestli stále věřit doktorce,že budu přenášet do března :cry: když mám takový stavy
7. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
luci no přesně tak no. ted jsem vytočená že mě nedělal utz. malej se poslední dobou mín hýbe sakra teda holky
7. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
suny, kdyby bylo neco blbe, tak to rekne. nebo si radsi zitra zavolej a rekni mu, ze mas vic vytok a jakej je.
7. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
cipísku utíkej třeba ti bude lip já pudu do sprchy asi až se manžel vrátí což je za 3 hodky no. ale sama tam nejdu kdyby mi bylo blbě tak to asi radši počkám.
7. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
mabe já počkám do čtv mám to tedka první den ale ono je to možný chvili to mám tak a chvili tak no.
7. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
suny, me delala kultivaci kvuli tomu vytoku zlutymu. toto by se melo asi radsi hlidat, abych nemela zbytecne infekci. rekni mu svoje pochybnosti i s tim hybanim.
suny, jak chces, aby ses zbytecne dlouho nenervovala
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.