• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no tak on se hýbe jen trochu mín asi má málo místa ale ve čtv byl ok. tak snad bude i tak no. jako cítím ho mín jak před tím ale včera večer hopsal jak hrom.
jinak u mě se výtok moc neřeší tak nevím. řeknu mu to.
7. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
kuk, jsem zpet :slight_smile:
neco novyho? rodil nekdo? me se nechce vsechno docitat :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Teda tady už je to naspadnutí,holky moc na vás myslím a držím pěstičky ať máte brzy sluníčka v náručí a bolesti za sebou.Hlavně ať jsou broučci zdraví. :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
suny, anicka taky min kope, vic se prevaluje a dela vetrelce.

maji, ahoj, pripada me, ze uz bude rodit zase nekdo dalsi. holky, nektery maji pekny bolesti.

tedkaj sem si varila jidlo: na cibulce rajce, paprika a do toho balkansky syr, podusit s rohlikem a jeste jsem umyvala nadobi. a to ze me natikaji ruce fajn,ale najednou jsem citila jak me svedi stehna a mrknu na ne a mam je nacervenaly. mivate to taky? jsou to normalni otoky?
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Ale Sunny .Míša má pravdu ,na to nás ta sesřička co nás měla v kurzu upozorňovala,že někdy může porod začít a nemusí plodovka ani odtéci a nebo může odtéci po trošičkách.Tak hlavně hodně síly. :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
koho co boliiii? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
7. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
a otoky nevim...nemam a nikdy jsem nemela :wink:
7. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
me nic, me asi zacinaji otoky vic, ze?
aha, tak to se mas :wink:
Ahoj Maji :dizzy_face: zatím jsme celé, ale kdo ví, jak to bude dál :sweat_smile: A co ty? Jaký byl víkend? Monča už je prý doma, ale nejde jí net :frowning2:

Suny, můj doktor taky nikdy neřeší ten výtok, říká mi jen, že je to ten těhotenský a pokud nemám nějaké potíže (svědění, pálení, atd.), tak to nic není...

Mabe, když se škrábu, tak jsem taky hnedka červená, kůži mám citlivější než kdykoli přetím...
7. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
mabe já mám otoky jak kráva.

kasi no jo ale dkyž ta plodovka tčřeba jen odkape tak jak to poznám????

ahoj maji
7. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
tak je to holky normalka. ja si myslela, ze budu mit jenom ruce a uz asi zacinaji i nohy. stala jsem bez hnuti 10 minut a sup, uz me zacly svedit nohy.

suny, moje dr. to resila, protoze jsem ho mela zbarvenej do hneda. jinak me taky nesvedi a nepali.
7. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Maji, já jsem včera v noci měla intenzivní bolesti celého podbříšku, že jsem jen seděla a nemohla se hnout...trvalo to dlouho a nešlo to ani zaspat, pak to přešlo...tak jsem usla a ráno už to bylo dobrý.
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
luci tak to mám tedka já nic mi není. nesvědí nic ale aby to nebylo s tou plodovkou.

mabe jinak nevím mě svědí celý tělo pár dní ale na stehnech mám strie a to až chvílama štípe.
premyslim, ze si koupim zitra alpu na ty nohy a ruce, pry to tehulky muzou.

holky, manza dela mrkev strouhanou s jabkama, mnam. pujdu se najist te me slichty zeleninove a pak si dam jeste jablicka s mrkvi na noc. zitra tu budu :wink:
me svedely jenom ty nohy, jak jsem dlouho stala
7. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
mabe jojo alpu můžeš já si s ní mazala záda ale měla jsem alpu mastičku.
mě svědí ksicht a pak celý tělo. ale jen chvílama
7. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
u nas vikend dobry, ale su rada, ze uz su doma a trochu si odpocinu :grinning: vcera jsem zkousku udelala za 2 :slight_smile:

tak to su zvedava kdo z nas ted porodi jako prvni... :grinning:

tesim se na dalsi fotecky od monci...asi jeste nepridavala kdyz nema net, co?
aha, tak to ja tak daleko se svedenim nejsem. uvidime, co prinese budoucnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
maji, ty ses sikulka :slight_smile:

jak na dalsi? oni uz nejaky jsou? :astonished:
7. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
maji tak gratuluju šikovná holka. no já si myslím že půjde cipísek a pak lucka.
7. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Maji, gratuluji :dizzy_face: máš to z krku :wink: Chybí Ti ještě nějaká zk? Ty jsi tady psala o chůvičkách, že? Můžeš mi nějakou doporučit? Já jsem dneska koukala na Philips Avent....
7. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
luci my budeme mít ale zas nevím jak se jmenujou dojde manžel a napíšu zítra.

jiank holky mám si teda koupit ty papírky nebo vložky co odhali tu plodovku??
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Suny, super...díky :wink:
A jak to odhalí plodovku? Se nějak zbarví?
7. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
jojo, ma se to nejak zbarvit, myslim do modra
7. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
jj luci nějak se to zabarví ale nevím no já ti pošlu odkaz. ale víš co odhalí mě to a já pojedu do nemocncie a tam se na mě budou dívat jak na debila ne??
7. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
7. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
mabe, monika myslim uz jednu u sebe v albu mela, ne? :slight_smile:
suny, luci, dekuju...jeste mi pristi tyden tri chybi, tak su zvedava.. :sweat_smile: luci, chuvicky mame philips 510/00, to sou mozna ty, co mas na mysli :wink: zalezi co od nich cekas... :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Suny, tak to jsem netušila, že něco takového vůbec existuje :confused:
7. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
maji, tak tedka jsem se ji divala do alba a nic nenasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.