• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci já taky ne koukla jsem na net tak nevím jeslti to nekoupím ale co že? jsou nějaký papírkya pak vložky co myslíte??
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky, opoustim vas pro dnesek. jdu papat a divat se na telku
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Téda vy jste toho popsali ani nedočítám.
Moňa je už doma s Kubíkem, jen jim nefunguje pc a neví kdy jim to někdo příjde zpravit, jinak Vás pozdravuje.
7. únor 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
Maji, já koukala na ty SCD 520, bydlíme na baráku a kolem jsou i rodiny s mimčama, tak jen doufám, že se to nebude rušit...nedočetla jsem se, jestli tyhle chůvičky mají rušičky...
7. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky jsem vás nechtěla vystrašit s tou plodovkou to může být třeba hlenová zátka ale to je takové hustší já jsem tam měla i trošičku krve a to mi šlo tak dva dny před porodem, pak jako cokoliv ono to tam je všechno na vodě
a ten test by vám udělali v poradně nebo v porodnici mi doktor na to něco kápnul a jestli se to zbarví tak je to plodovka jak zustane bez reakce tak cokoliv....
tak a jdu si dát spršku mám slíbené lechtání hehe :grinning:
7. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: a co ještě říkala? Jak se mají?
7. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
luci, jj tak my mame ty 510, myslim, ze akorat nemaji ten teplomer a ukolibavky... :slight_smile: nekde jsem tu suny psala jak jsme je zkouseli, tak muzes zkusit dohledat :grinning: a myslim, ze maji dost kanalu na to, aby se navzajem nerusily :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj mony dík za zprávu. tak já nevím jako donést dr vložku a on mi na ni něco našplíchá???? docela se bojím chjo a zas čekat do čtv.
7. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
suny, aspon ze necekas treba 3 tydny, ne? :grinning: ja jedu znovu uz pozitri, hec :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
jj maji super. :wink: noto ne no ale já jsem vždykcy v klidu pak si tu něco přečtu a jsem v prdeli s nervama tak nevím.
7. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Luci, ne ne nepsala nic víc. Spíš pokecáme jak k ní půjdu, přes ten mob. nebo FB je to na prd. Ale je unavená to je jasné :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
suny, doporucuju prestat chodit na kona :grinning: ...to byl vtip... :wink:
7. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Moni, i tak díky za info...no, už se těším, až se tady ukáže a hodí fotky :slight_smile:

Maji, díky...dohledám :wink:
7. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
maji uvažuju o tom reálně já se vyhukám hrozně dycky.

mony pozdravuj je až ej uvidíš.
7. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Není zač.
7. únor 2010 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
ahooooooooj..

jsme v praze :grinning: a odesla cast hlen.zatky-ale asi jen cast zatim..uvidime jak budem pokracovat :grinning:
7. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Car no neke :dizzy_face: Tak dej pak hned vědět, doufám, že budeš snáma v kontaktu a jinak kdyby jsi se nestihla ozvat, tak hodně hodně sil Ti posílám a rychlý bezbolestný porod. :slight_smile: Hlavně, at je vše v pořádku JSTE OBĚ V POŘÁDKU!!
Jdu spát, pá
7. únor 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
moni..mame tu net :grinning: takze pohoda..no uvidime kdy to prijde,ale uz jsem v klidu kdyz uz to je do porodky relativ.kousek :grinning: ..tak brou a pekne se s Nelcou vyspinkejte :wink:
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
holky dnes jsem vypila jen tri litry a ńormalne jsem otekla jak prase...nejvic za celou dubu..mam uplne napuchly ruce,nohy,kolena-proste vse..napuchle bolave a uplne rude..i v ksichte jsemnaka takova bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
8. únor 2010 ve 02:01  • Odpověz
Krásný start do nového týdne,a hlavně jestli už se bude chtít broučkům na svět,tak ať mají tu cestičku bez větších komplikací a jsou zdraví. :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: konecne jsem se dobre vyspala...ve SVOJI posteli :grinning:
car, kolik pijes normalne? ja teda na 3 litrech koncim a to se musim joooo hlidat :sweat_smile: normalne 1,5-2... :confused:
8. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak ja noc super. 2x na zachode a jinak jsem spinkala od 11h az do tedka. uz je horsi otaceni a polohovani, ale jinak dobry. dneska budu doma. chtela jsem jit koupit dedovy darek k narozkam - zajezd do termalek do madarska, ale je tam zima a ja jsem jeste trosku nachlazena, tak zustanu doma. nakoupeny mam, budu zehlit. zitra mam toho moc - UTZ, kurz, baskebal.

jinak musim docist, co se tady teda stalo, jestli nekdo uz nerodi. jdu se umyt a udelat snidani a hned jsem tady.
8. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

Car, myslím na Tebe :dizzy_face: drž se...

Holky, tak u mě noc nic moc (jako vždy), křeče jsem naštěstí něměla, ale tvrdlo mi nechutně břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maji, a kde jsi spala předtím? :grinning:

Ahojky Mabe :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
tak jsem byla nakoupit pecivo na snidani a uz me sly nohy nahoru, jak jsem uklouzla. nastesti jsem to vyrovnala
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Mabe, no ještě, že tak...venku je to o hubu :confounded:
8. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
luci, praveze, tak zustanu doma v teple. anicka si uz hraje porad na vetrelce, i v noci. je to mozny? holka jedna. :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
tak ja mam v sobe 2 rohliky cerstvy s maslem a moravskym uzenym a mam jeste hlad. premyslim, jestli tvarohovou buchtu nebo jeste rohlik s parizem
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Mabe, je to možný :wink: Aspoň o ní víš :slight_smile: Ale někdy to docela bolí, že? To naše dítě má tak 4x za den škytavku, tak jsem si o tom četla a prý to nevadí...prý si tím posiluje bránici. Mívá to Anička taky?
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Já jsem měla opečený chleba s Lučinou, Pribiňáka-tyčinku a teď si dám banán :wink:
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
no, vcera vecer a v noci me do mocaku pekne kopala. jak ji mam hlavou nahoru, tak me do zeber nekope. kope do mocaku, strev, proste do spodku. ja myslim, ze jo, nekdy kdyz lezim, tak se hejbe bricho nahoru a dolu
8. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.