• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
premyslim, jestli me nebude tezko s parize po ranu
8. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Mabe, děláš chutě :grinning: paříž už jsem neměla pěkně dlouho...A jo, ty ji máš vlastně naopak...no, já už mám žebra pěkně okopané a úplně nejlepší je, když se prcek protahuje a hlavičkou mi tlačí dolů a šťourá nožkou do žebra :grinning:
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
vyhrala pariz. tedka davaji posledniho mohykana na nove. na to se podivam :slight_smile: a tak za hodku jeste pridam zehleni. mam dve pracky. jinak na obed budu mit spenat se slaninou a bramborem. jenom s tim vajickem to neni ono. :grinning:
8. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Mabe, taky to mám puštěné, ale plánujeme, že sjedeme do města do knihkupectví a do drogerie, jen nevím, jestli už teď dopoledne nebo až později. Zatím jsem v pyžamu a nic moc se mi nechce.
My máme bramborový guláš s hovězím masem a k tomu chleba :wink:
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
luci, taky dobry papanicko. manza jeste vcera vecer udelal mrkvicku s jabkem, tak to mam jako dezert. tedka jsem si dala jeste dve buchticky tvarohovy. a jsu dneska rozezrana. :grinning:
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Mabe, jen si dej :slight_smile: Mrkvičku jsem dělala v pátek i s pomerančema, já to mám strašně ráda :slight_smile: Teď si hodně dávám i přesnídávky s piškotama :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoooj zeny..

mabe.aspon tri litry jinak me boli ledvina a zacne delat problemy mocak..a posl.dobou jsem pila fakt hrozne
8. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
luci, ja si davam jogurtik kazdej den.

carcu, ahoj, tak jak se mas holka? zatim nic?
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
holky, to je tak peknej film, na konci budu urco brecet. ta hudba a romantika
8. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
mabe..nene zatim nic..ale dnesni noc tragicka :angry: :angry: :angry: :angry: ale jinak poslove jsou nejmin za x dni co jsme dovalili..a zrovna kdyz uz mala muze ven a ja tak chciiiiiiiiiiiiiiiiiiii

a jak se mate vy?
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
carcu, urco je to maskovaci manevr a najednou to na tebe prijde. kdyz uz ti odesla hlenova zatka...

my dobry, vcera teda vecer, kdyz jsem stala 10 minut u vareni, tak me zacly svedit nohy a mela jsem je cerveny - asi otoky. to jsem jeste nikdy nemela. jinak mala si porad hraje na vetrelce, porad vystrkuje hlavicku a zadicka pod zebrama. dneska budu akorat tak zehlit, mam dve pracky. obed mam hotovej. strahc z porodu, ale to je asi normal a jinak se uz moc, moc tesim.
8. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: Jak se cítíš?
8. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
tak a tedka si davam arasidove krupky :grinning:
8. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
mabe..no tak ja ty nohy vcera mela rudy i bez toho stani a ete mam i ted :angry: vzdy jsem to mela po chuzi stani atd a nikde ne takhle..napuchly,rudy,svedi,pali a td :angry: :angry: ruce,nohy a opuchly kolena a pak i ten zbytek ale to neni takovej hnus fialovej...

luci...no nic moc uz se tak kutalim,noc hnus,prijdu si na total.rozpadnuti..ale poslicci jsou nejak v klidu od vecera :confounded: tak nevim..ale uz chci at jde ven beruska..

a co budete dnes delat holky?
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
jinak mabe,ja myslim jestli to nebyla jen cast hlen.zatky,nnebylo toho zas nak extra moc(proste jedna kopicka)
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Car, třeba je to klid před bouří :wink:
Chceme jet do města do drogerie a knihupectví, ještě chci koupit tu první pamětní knížku.
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
luci,ja to vyresila obrim krasnym albem jak se tam lepi fotky(lepidlem-ze je muzes i strhnout a nic se neposkodi)a pises tam co ty chces sama...a muzes si s tema fotkama pekne hrat..videla jsem to a je to uplne super,jeikoz v ty prvni jsou veci co lidi kolikrat nevi co tam napsat a nebo zas tam naky veci chybi
8. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
carcu, muze to byt jak rika luci, klid pred bouri
8. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
holky, tedka mam reklamu, tak jdu curat a zacnu chvilku zehlit
8. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
holky uvidime :grinning:

mabe a na co koukas?tak pekne zehleni preji :slight_smile: ja ete dozehlovala vcera nez jsme jeli,vytirala kuchyn vesila pradlo,a taaak
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
carcu, divam se na posledniho mohykana na nove. ja to mam tak, ze vyperu 4-5 pracek a pak to musim zehlit
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
nevim, proc to nedelam prubezne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
mabe tak to mame stejne :grinning: vzdy plny kos a pak zehleni..jelikoz mame oba kopce hadru tak to tak moc nenuti :grinning:
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
tak jedna pracka vyzehlena, pokracovani odpo. taky se vam stava, ze nemuzete najit ponozky do paru? :grinning:
8. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
spatne se me zehli, kdyz si anicka hraje na vetrelce a tlaci me do zeber hlavickou :grinning:
8. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holčiny...tak já jsem taky stále celá...v noci opět poslíčci,v jednu chvíli křeč jako blázen,že jsem se nemohla ani pohnout,trvalo snad přes minutu,než to ustálo...pak zase pocity na velkou...no ale pak jsem usnula a teď je taky nějaký podezřelý klid :wink:

Car,tak to je důkaz,že se ti to blíží,když ti odešlo trochu té zátky,jééé.Taky bych už brala konec :wink:

A jak je jinak?
8. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj cipisku, nemas to nahodou jako car? ticho pred bouri?
8. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj Mabe,no nevím,je to možné,ale zátka zatím neodchází...

Rozhodla jsem se,že už budu do porodu fakt odpočívat,protože kdykoli se do něčeho pustím,tak je mi za chvíli zle,tvrdne břicho a mám bolesti.

jo a včera jsme to možná podráždili sexíkem,jednou ráno a pak večer...spermíky asi dělají svoje :wink:
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky jak je???? nedočítám.
já noc na prd ale už to lepší nebude. měla jsem poslíčky asi po 15 minutách pak to přešlo ve sprše jsem strávila v noci asi půl hodky mě to pomáhá i na ty záda.
8. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoooj Suny...no tak taky paráda,co? Holky,přijde mi,že je to s námi nějaké horší a horší :wink:

No když mluvíš o těch zádech,tak to mě chytlo ráno,bolesti jako jsem mívala při menses,to mě bolelo břicho a hlavně záda,tak jsem si lehla na takovou tu gumovou lahev,napuštěnou teplou vodou a pomohlo to.
8. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.