• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
cipisku, pekne odpocivej. ja uz tedka delam min, manza me hodne pomaha.

suny, tak ty mas takovy poslicky? to teda byla noc, kdyz jsi musela do sprchy na tak dlouho, to si se teda moc nevyspala.
8. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
holky, vy teda trpite, sakra, jsem zvedava co ja....
8. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Mabe,mě naštěstí přítel taky strašně pomáhá,je hrozně hodný,v noci,když se jen pohnu,tak se hned vzbudí a ptá se,jestli je mi dobře...chudák teď ale už dlouho ode mě neslyšel,že je mi dobře...je chudinka taky nervozní,sice si u porodu vytrpíme my ženský,ale těm chlapům to taky zrovna nezávidím :wink:
8. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
cipisku, manza se taky budi v noci se mnou na zachod. ale ja jeste zadny takovy veci nemam jak vy, takze je zatim v klidu. ale jinak me vari vecere, vcera mrkvicku s jabkama, vysava a tak. ja teda jeste muzu delat plno veci, ale zadychavam se a vecer uz nevim, jak si sednout a tak. no, vsak vis.
8. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
mabe no dalo se to vydržet spíš jsem chtěla spát a ono to nešlo no a já navíc mám suchou kůži tak jsem se ještě musela celá namazat niveou tak mě to trvalo. no lepší už to nebude.

manžel pomáhá co může dneska všude uklidil a vysál, utřel prach a udělal koupelnu já ted jen peru. a pak zajede do restauračky pro smažený sýr. mám ho tedka skoro každej týden.
akorát mě vadí že té zelenině moc nedám no. ani ovoci tak dneska jsem si nakázala ovocný talíř. ale všechno mě nadýmá mě příjde tak nevím.

cipísku já to těm chlapům nezávidím vůbec hlavně ne když má doma stresmena jakej jsu já jako. ale čeče jak se to blíží tak jsem nějak ted víc v klidu bo co.
8. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
suny, ti nasi chlapi jsou proste uzasni. moc dobre vi, jak to nemame jednoduchy.

holky, divejte co jsem nasla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26392380&tab=5 vim, neni to levny, ale libi se mi to.
8. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Mabe,je krásná,koupíš???

Holky zrovna jsem si vyfotila břicho,ale nevím,jestli zvládnu vytvořit albíčko,nikdy jsem to sem nedávala a do toho mám mamči foťák,takže s ním neumím,ale zkusím to.

Suny,to my budeme mít dneska naložené kuřecí plátky na kari,asi s bramborem,ale až přijde přítel,on totiž slíbil,že to udělá :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
mabe oni to vidí to je pravda a nejhorší je že mi chce manžel pomoct a ján evím jak a ještě jsem kolikrát protivná protože mám bolesti no.
mabe hezká ale zbytečně drahá podle mě.

cipísku je šikovnej já ještě dneska s pomocí manžela udělám rizoto at máme na zítřek a středu. on nakrájí cibuli a já to tak nějak dodělám.ale chce mi pomáhat.
8. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
no, nevim. ja chci jeste koupit zavinovacku jednu, aby to byla zaroven i deka.

jeste maji neco takovyhohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21689246&tab=5 nebo jestli koupit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30542911&tab=5 :unamused:
8. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
suny, no prave, ale zase kdyz uz zavinovacku, tak abych ji mohla vyuzit kdykoliv jako deku. aby me z toho prdolka hned nevyrostla.
8. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
mabe ta první vypadá dobře ta druhá ještě líp záleží na tobě. :grinning:

navíc spousta dětí v té zavinovačce prý nevydrží.
8. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
ta prvni vypada asi nejlip, ze muze byt na leto a jde ji pouzit jako deku do kocarku.
8. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
jj mabe fajna jakou barvu???
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
jen jsem vás chtěla pozdravit - kdýýýýýýsi jsem s vámi byla v diskuzi "Těhulinky na úplném začátku" :slight_smile: Je bezva, že vám to psaní tak dlouho vydrželo. Jak jsem pročetla pár stránek - už je mezi vámi jedna maminka? To je paráda, hlavně to neuvěřitelně letí :slight_smile:

Doufám, že tak za 14 dnů se dočkám i já... narazila jsem na zajímavou diskuzi, kde je popsaný koktejl na vyvolání porodu a když ho nevyvolá, tak je prý samotný porod snadnější - sbírám do něj odvahu, už mám i ingredience :grinning:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0&vOffset=0

Mějte se krásně a všem přeju zdravá miminka a porod bez komplikací! :wink:
8. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
zeny vy toho nakecaly a za takovou chvilku...
8. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
asi bezovou nebo zlutou
8. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj lendiku, tak drzim palce do porodu a at vse vyjde, tak jak ma. :wink:
8. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
carcu, my sme prndaleny, ze? :grinning:
8. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
mabe.. :grinning:
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky, koupily byste zimni fusak? premyslim ,jestli nemam koupit letni + teplou deku na zimu, jestli to bude stacit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
je pravda, ze mam kdyztak po me ovci fusak
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahoj lendi držím pěstičky jinak maminky tu máme už dvě. :grinning:

mabe zimní fusak máme.
8. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
8. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
mabe,ja mam mininest od teutonie-je to takovej na mirnou zimu nebo jaro-hodim presto deku a pry by melo stacit
8. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
no, jeste budu muset popremyslet
8. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
mabe ty jo to je pálka teda. to bych za to nedala.
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Carcul :slight_smile:

Mabe,já jsem nekupovala žádný fusak,protože mám jeden půjčený a jeden mám po segře,takový zelený a je teploučký a hodí se mi do kočárku,jinak mám dvě zavinovačky :wink:
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
mabe-myslim ze ten urco staci..das ete deku a nanoznik kdyztak..dyt rodis v breznu a ze zacatku budes chodit ven po malu..a pak uz bude teplejc
8. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
tak mam jeste nad cim premyslet.
8. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ja mam zatim jednu zavinovacku a fusak do postylky. takze jednu zavinku jeste asi tu dekovou a fusak
8. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.