• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak fotka se mi nepodařila,protože je moc velká a já to neumím zmenšit,nemám na to žádný program.Ach jo!
8. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
mabe já mám zimní fusak, zavinovačku a dvě teplý deky jednu mín teplou a už nic teda kupvoat nebudu.
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky,zatím se mějte,já jdu hají,jsem nějaká unavená :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
suny, myslis, ze male staci v lete deka? nemusi byt v zavince?
cipisku, dobrou, ja tedka si delam jidlo a pak taky jdu. koupila jsem si slaninu, tak si ji dam do toho spenatu a opecu si brambory.
cipísku odpočívej.

mabe jasný prosímtě dyt ji budou 3 měsíce já teda osobně budu dávat jen deku. :grinning:
já bych tolik zavinovaček neřešila nevím no a letní fusaky a tak to už vůbec ne.
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
ja chci fusak, ale nevim, jestli ten zimni nebo univerzal
8. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky, vypinam se. odpo ahoj
8. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
Ahooooooj holkyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj mony jak je povídej jsem tu jen na chvilinku. co malej a jak je to bě? moc na tebe myslíme.
co kojíš??? nebo ne jak to probíhá?? povídej.
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Tak jsem ještě nezalehla,začetla jsem se tady do něčeho,ale za chvíli jdu...

Moni ahooooooooj :wink: Čekáme na tebe,až se ozveš a poreferuješ,jak se máš?Jak se cítíš,co malý? Asi si unavená,viď? Bylo to náročný????NO já to čekám každým dnem,tak mě radši moc nestraš :wink:
8. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ahoj suny, my už se máme dobře. jsme doma a tak si to užívám. Malý je hodnoučky, pláče jen kdyřž má hlad. Kojím dost, mám tolik mléka,že musím odstřikávat.... jak je tobě? a co nového tady?
8. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
mony jojo fajn, dá se to. jinak markét má taky už malýho. a jakej byl porod? kdyby jsi nechtěla strašit tak napiš do ip. :grinning: moc na tebe fakt myslíme, prý to nebylo nejjednodušší. hlavně že jste oba v pořádku to je fajn, že si to užíváš. mlíčko je taky dobře že máš. :grinning:
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
cipis ahooj, neboj nemám v plánu vám popisova můj porod, právě poto, že vás nechci strašit.Jinak jsem unavená dost, vůbec jsem v nemocnici nespala :unamused: ....
mony mě to klidně písni. já se nebojím zaítm. :grinning: ne v pohodě. :grinning:
v nemocnici je to naprd tak tě malej třeba nechá vyspinkat. tak až budeš mít chvilinku času tak bysme rády viděly fotečky. :grinning:
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Mony,je mi to jasné,že to nebylo jednoduchý,ale řekni,šla bys do toho jednou znova,že jo? :wink: :wink: :wink:

Hlavní je,že jste oba v pořádku a zdravý a hlavně,že už jste doma všichni pohromadě...na ten okamžik se těším snad nejvíc,až budeme doma :wink:
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
Suny no nebyla to radostná událost, měla jsem hodně velké komplikace. Malý byl otočená tváří nahoru a tak nám to nešlo....Fakt nechci strašit, protože každá bude mít ten porod uplně jiný....
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
cipísku taky tak. :grinning:
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
jj já vím mony. každej to má jinak. hlavně že všechno dopadlo dobře. já se spíš bojím těch bolestí. ted mi zase začlo hafo bolet břicho ty jo teda jeslti to tak bude ještě měsíc tak nevím.
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
No ale tak máš to za sebou,moc ti gratuluju maminko a teď už si jen užívej...je to krásný pocit,co? :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Mony a jak ti vůbec začly bolesti,měla si je pravidelný?Já už bych kolikrát do té porodnice vyrazila s takovýma křečema,ale není to pravidelné,tak se nejede a pak se ukáže,že to byly jen poslíčci :wink:
8. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Cipis, pokud bych měla zažit to co ted, tak radši do toho znova nejdu. :frowning2: ...jinak to, že jsme doma všichni pohromadě, je něco užasného. Přítel se o nás hezký stará a z malého je uplně hotový. Včera už i sám přebaloval a po každém kojení ho nechává od grgnout, teda když je doma:slight_smile:...no je užasný...

O markétce jsem slyšela, já vás občas pozorovala na netu v nemocnici, ale nemohla jsem se přihlasit.

Suny malý mě i docela v nemocnici by nechal vyspat, ale měla jsem na pokoji hroznou ženskou.... :confounded:
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
tak toho se bojím daleko zatím víc jak porodu, že to prostě nepoznám.
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
mony tak snad ten spánek doženete. holky já se jdu najíst a lehnout si je mě na prd no.
tak papa mony a ty se moc drž snad už bude všechno v pořádku hlavně at jste štastná a rodinka. :grinning: papa
8. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
To mě mrzí,že si měla takové komplikace...snad na to časem zapomeneš.Máš svého broučka u sebe a hlavní je,že je v pořádku.
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Suny,tak snad se ti po spánku uleví,ten mě vždycky pomůže.Hlavně odpočívej :dizzy_face: Pa
8. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Holky však víte, že jsem se taky bála, že to nepoznám. A jak jsem naposledy psala, že mám celý den poslíčky, ale že ne pravidelný, tak se to potom večer rozjelo, nejdřív sem to neřešila. Ale od 1 v noci jsem si to začla stopovat a bylo to různy, co 7minut nebo co 6 minut. Pořát jsem čekala jestli to přejde, ale už jsem začla trošku skučet, ale nebylo to zase tak strašný. přítel se probudil, ptal se mě jestli už a já že asi jo. Tak jsem pomalu dobalovala tašku, ale pořát jsem to nějak nehrotila, čekala jsem že to přejde. přítel vyvenčil rychle psa a řkli jsme si, že pojedeme a uvidíme. Dojeli jsme do nemocnice, tam mi natočili ozvy a pak mě dr. vyšetřila a řekla, že jsem na cm otevřená, ale že mají plno, tak jsem musela do jiné nemocnice. Tam jsem už byla otevřená na 4 cm. Holk měla jsem bolesti, ale byla jsem strašně ráda, že jsem to poznala a že to konečně přijde. Takže já se skoro pořát smála až doktorky nechápaly. Celou dobu bylo všechno fajn, dali nás na porodní sál, vypadalo to tam jak v pokojičku. Do 8 rána jsem ty bolesti snášela uplně v pohodě. Bolelo to, ale dalo se to vydržet. praskli mi vodu a to už začlo víc bolet. No ale jak mě dali na kapáky, tak to jsem už fakt bolestí skučela...a zbytek radši dovyprávím příště:slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Moničko tak gratulace ještě jednou k malému :wink: jj pop porodu jsem mluvila stejně a malá měla rok a bylo...časem zapomeneš ale vím o čem je takový masakr porod :unamused: proto jsem teď taková že se do toho moc nehrnu a raději na ten porod moc nemyslím a modlím se ať je tam malý co nejdýl
to je super že je hodnoučký aspoň máš čas na sebe a můžeš nabírat síly.
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Mony,kdy příště :wink:

Ty jo,tak to sis vytrpěla docela dost hodin,co?Takže říkáš,že se většinou ty bolesti daly snést? No já si říkám,jak to asi bude bolet,jestli je to podobné těm menstruačním,protože ty já jsem měla strašný,takové,že jsem sotva lezla a bolely mě i záda...Tak oni tě poslali do jiné nemocnice,jo?To muselo být taky něco v těch bolestech ještě courat z nemocnice do nemocnice :frowning2: Já už bych si fakt přála,aby ty bolesti co mám znamenaly porod a ne jen poslíčky,to mě fakt neba :fearful: Přitel byl celou dobu s tebou?
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.