• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Cipis no nechtěla jsi strašit, tak proto říkám příště:grinning: Jinak jak jsem psala, bolesti se dali snést, ale ty těsně před porodem boleli hodně. mě to bolelu všude snad. Nedokážu popsat tu bolest..Jinak to courání mi fakt ani nevadilo, byla jsem fakt štastná, že už to přišlo a že jsem to poznala. Ale nemůžu si na tu druhou nemocnici stěžovat, byli užasní a hrozně hodní.

Mišo děkuji moc:slight_smile:...No neříkám, že druhé nechci, ale kdybych měla zažit to co ted, tak radši ne :frowning2: ...nešlo ani tak o mě, ale strach o malého, mě už v té chvili bylo všechno jedno....
8. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
he Moni tak to mě bylo taky jedno jestli umřu nebo co bude mi to bylo jedno 18 hodin a pak z ničeho nic operace jsem byla na jipce 4 dny 3 transfúze malá v porubě na jipce 2 týdny .... do dnes chodím na kardio a neurologii ale díkybohu už jen jako prevence
takže si říkám co přijde ted :unamused:
8. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tak to sis fakt prožila...to musí být hrozný pocit,když ti řeknou,že je nějaká komplikace,asi bych se strachem o malého zbláznila...Já vím,nechtěla jsem strašit,ale přesto bych to ráda věděla :wink:
Taky si říkám,že teď se celkem bojím,ale až to fakt přijde,tak budu asi šťastná,že už brzy bude konec :wink:
8. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Mišo neboj, určitě to zvládneš. A nakonec jdeš teda rodit normálně? nebo už máš stanovený datum...No je to na prd, takové špatné zkušenosti u prvního, některéholky to vyplivnu a ani neví jak....já jsem si celou dobu říkal, že když přežiju bolesti, tak porod už bude hračka, ale hodně jsem se spletla...
8. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Míšo,ty máš taky za sebou pěknej zážitek z porodu,co?Držím palce,aby tenhle byl bez komplikací :slight_smile:

To je fakt něco,jak každá má ten porod uplně jiný,moje kámoška má za sebou dva a pořád mi je popisuje jako krásnej zážitek...ikdyž měla velké bolesti,jako asi každá,tak prý to považuje za nejkrásnější zážitek v životě
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Moni moc tomu nevěřím že to zvládnu jednoho doktora jsem překecala na normální porod jen jdu ve čt do poradny k mému a ten je zásadně proti tak nevím možná půjdu raději na ten císař já už sama ani nevím co chci...
přesně moje mamka nás porodila do hodiny v pohodičce a já toto no jen doufám že to ted bude aspoN bez komplikací když už nic ....
8. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
Cipis no oni mi to neřekli, celou dobu mě utěšovali, že už to bude. Ležela jsem na kapákach hodinu, aby mi to pořádně rozjeli, ale bohužel nějak se nedařilo, ale malý už prostě musel ven, tak že mu prý pomůžou. Potřebovali jen trošku prorvat hlavičku a to nešlo. Tak mi skakali po břiše aby mu pomohli. No jenže pořát nic, tak mi davali injekce por zesilnění kontrakcí, ale já je ztracela spíš, neměla jsem žádný tlak do konečníku nic, takže jsem ani nevěděla jak tlačit. Hodinu vkuse mi skakali po břichu a já citila uplně všech, nastřih jak mě tam rostahujou a snaží se chytit malému hlavu, ale on ji pořát schovával. :pensive:
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Míšo,nic jiného si nezasloužíš,než abys měla druhý porod bez komplikací,uvidíš,že to bude tentokrát probíhat bez problémů. Taky bych si to přála,tak snad :confounded:
8. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Mony,no to nééééééééé :unamused: To je hrozný,chudinko!
8. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Chudáci už nevědli co mají dělat, takže jsem tlačila tak jak mi oni říkali bez kontrakci. A pořát skákali po břiše, byla jsem zoufalá, že nejde ven. Tlačila jsem tak, že mi popraskli cevky na obličeji a na dekoltu a do konce i v oku. nevěděla jsem, že oči musí být zavřené. Dr. už museli volat prymáře, ale jak doběhl, tak malý akorát vylezl ven. Ani mi ho nukázali a odnesli ho. měl zdeformovanou hlavičku, nehybal rukou a špatně dychal, ukazali mi ho na 1 minutu a zase odešli, no to bylo pro mě něco teda. přítel byl nejdřív se mnou, ale pak jsem mu řekla, at jde radši za mlým, že já to nějk zvladnu...no masakr
8. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Teda,tak to jsem netušila,že to bylo až tak hrozný....ty jo,tak to nevím,co bych dělala,jsi statečná a jsem ráda za tebe,že to máš za sebou....tak a teď se zase bojím :fearful:
8. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
Cipis neboj, nakonec to potom všechno byla uleva, já se spíš hrozně bála o malého. Viděla jsem ho pak až po 4 hodinách.Ručičkou prý začal hned po 10 minutách normálně hybat, takže se mu jen neprokrvovala při porodu a dychaní se mu taky potom zpravilo. ted jen doufám, aby se mu zcelila hlavička.
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
To víš,že jo,to se mu spraví do pár dnů...

A copak teď dělá brouček,spinká? :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
A sedět můžeš v pohodě po tom nástřihu?
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Cipis, já si až dneska sedla poprvé. Mě udělali velký nastřih, kvli toho, že se k malému nemohli dostat, víš.

jojo malý spinka, teda asi se probouzí, slyšela jsem, že se asi pokakal :grinning:
8. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
holky tak mě začal zlobit močák to je pořád něco musím se podívat co na to v těhu můžu.
8. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak vidím, že je tu už Moňa vítám Tě :slight_smile: Téda to je hrůza co sis zažívala, ale hlavně, že jste v pořádku.
Já byla dnes vyřídit mateřskou, ale tím, že nemám nárok si vybírat, jdu hned na rodičák, tak si jí mám vyřídit až se malá narodí a to dostanu peníze až nasledující měsíc, takže pokud v tomto měsíci tak př. měsíc a pokud v březnu tak až v dubnu, tak to se budu asi bez peněz pást, je to děs jaké tu mají zákony :confounded:
8. únor 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj Moni, no mě přišli peníze až ted a to jsem na mateřské od prosince :unamused: ....Jak se jinak citíš?
8. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
holky až malého nakrmím tak hodím fotečky.... :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
jéžiš já jdu balit tašku raději teda.....malá spí tak jdu na to papa holky
Moni drž se už bude jen lépe a lépe jsi šikulka žes to tak zvládla
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Mišo děkuji, jojo ono už je lépe, jsem ráda, že jsem doma. Tak se měj hezky papa :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Moni no ani nemluv jaký v tom mají bordel. Tak nemáš nárok na nic ani na přídavky a ještě si máš jít vyřídit peníze rodičák až se malá narodí, a Luki mu tam mluví, tak můžu to vyřizovat aspon já za ní, kde já budu po porodu lítat po úřadech a vyřizovat věci jestě s malým miminkem, tak prý, že by neměl být problém a jak bude? To budu muset lítat já, no mám fakt radost. :unamused:
Jinak v pohodě, dneska jsme stáli na zastávce na vodárně a Luky, jestli nejdeme se podívat na malého, tak jsem mu říkala, že bychom mohli, ale pak jsem říkala, že počkám až se ozveš, že sama nemám ráda nečekané návštěvy, že by jsi mohla být unavená, mít návštěvu nebo že by jste spali, tak on, že jo :slight_smile: :grinning:
Míšo, tak to by jsi už měla už to máš za chviličku :grinning: Já jsem zbalená už asi týden, protože mě dr. furt straší tak krom těch kalhotek, co nejsem schopná někde si je koupit, zapomínám pořád, tak mám snad vše.
Jsem si dneska málem rozbila hubu, Luki držel mě i malého jak nám to klouzalo, je to děs venku, jsem sama měla strach, že spadnu. :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no klidně se dneska můžete stavit. Můžete vlastně kdykoliv, já jen že by byl i libor doma. Zítra jede do Prahy, tak jedině pak až ve středu. ale klidně i zítra to jsem doma sama....Jak chcete :wink: ...jinak s tím vyřizováním ani nemluv, Libor šel ted za mě na OSSZ, protože mám malou mateřskou tak, aby mě na socce doplatili. prý stačí, když napíšu plnou moc, tak jsem zvědavá jestli něco vyřídí....
8. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Moni dneska už nikam nevylízám , jsem ráda že jsme doma. Ale přes týden bychom mohli, zítra má Luki nějaké vyřizování a lítačky a samotná bych nešla, klouže to venku fest a měla bych strach. Mám sama ze sebou co dělat a ještě malého držet aby nespadl bych asi nedala, tak jak bude mít čas půjde snámi :slight_smile: No on nemluvil o žádné plné moci, tak jsem zvědavá, ale jak minule jsme byli vyřídit plnou moc, tak jsem stejně u toho musela být, chtěli vidět jak to tam podepisuju tak nevím. :unamused:
8. únor 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vítám Tě zpět a přeju hodně zdraví a sílu :dizzy_face:
Všechno jsem četla :frowning2: ale konec je štastný a to je úžasné :dizzy_face:
A kdepak jsi nakonec rodila?
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Moni tak třeba ve středu, uvidíte.....

Luci nakonec jsem rodila ve Vítkovicích, v Porubě měli plno. Ale byli užasní, fakt super personál, hodně mě psychycky podrželi. i ty rodíci boxy jsou hezké, hodim za chvilku fotečky, ted jsem krmila malého......Jinak ti mooc děkuji :dizzy_face:
8. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Moni, tak to jsem ráda, že jsi s těma Vítkama spokojená, já tam jdu 100%. Už se moc těším na fotečky :dizzy_face:
8. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
ahoj monako, tak jsem to vsechno precetla jednim dechem. teda vubec zadna legrace, ale malyho mas uz doma, tak to je fajn. :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
luci už jdu na to, už jsem je tam skoro měla, ale zapomněla jsem je zmenšit :confounded: ...Vitkovice mě fakt překvapili, personál byl luxusní. Jen mi vadila ta socialka na chodbě a jídlo nic moc, ale to bude v každé nemocnici....

mabe jojo jsem ráda, že už jsem doma, v té nemocnici to na psychyce moc nepřidá....
8. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
to je jasny, ze v nemocnici nic moc, ale tedka uz jste doma a vse je ok. :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.