• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona me teda u druhyho delali i utz
20. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
carcul fakt?? no tak to je jak jsem psala je to asi u každého dr. jinak. Mě dělal ten velký UTZ jen jednou pak jen normálně na kontrolách. A jdeš na 3D UTZ??
20. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
holky, a ty vysledky UTZ me reknou hnedka? Jezis, ja mam strach. A jak to dlouho bude trvat?
20. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
mabe mě řekl z UTZ hned, že je vše ok, jen budeš muset čekat na vysledky z krve. A u mě to tak trvalo max 15-20min. se vším všudy... neboj se určo bude vše ok uvidíš:slight_smile:
20. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
mona pujdu na 4Dv rijnu,jinak velky se dela ve 20tt,ne?
ale jinak prcka merila a tak. a psala k tem papirum ke krvi..a ted se ji chci zeptat jestli mi to chvilku prepne na 3D,pry ho tam ma,ale moc ho nedela..

mabe-kazdy doktor to ma jinak,nektery ti to rekne az dohromady a nektery ti treba rekne ze utz vypada dobre
20. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
holky, ja se asi zblaznim. :confounded:
20. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
carcul mě ve 20tt dělali UTZ jen na kardeologii, jinak nic víc. Jen jsem vlastně byla ještě zkontrolovat ten žaludek. Tak já fakt nevím. Vlastně ty už možná budeš vědět zítra pohlaví co?? To mi musíš potom napsat. :grinning:
20. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
holky, kdy zacnou pohyby? Nebo vlastne naznaky, ze vite, ze je to mimisek?
20. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
mabe,musis si rikat ze jinak nez dobre to dopadnout nemuze

mona :grinning: :grinning: :grinning: snad se nam prcek ukaze :grinning:
20. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
carcu, ja vim, ale toto je dulezita ko. mam strach, aby vsechno bylo ok. zatim vsechno jde.
20. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
mabe,tak jasny ze je strach
20. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
strach bude porad :unamused:
20. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
mabe ja začla cítít takové štouchání od 18tt, ale je to u každého individuální.

carcul to já doufám, nechci v tom být zatím sama kdo to už ví :grinning:
20. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
mabe,ale nemuzes se cely tehu jen strachovat,ale hlavne radovat

mona..tak ja taky doufam :grinning:
20. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
ja se raduje, ale den a v den kontroly jsem nervozni. nechyta me uplne panika, ale jsem nervozni
20. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
jdu neco delat.paaa
20. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět, miláček mi odjel v pět a malý chtěl sním :grinning: Taťka si ho tam chtěl vzít s sebou, blázen, tak malému říkal, že si ho vezme, malý pořád, jooo, já jedu, jupíí, ale jsem to hned zatrhla, že by sním chdoil do práce a ták :grinning: No blázni oba. Ale bylo nádherně :dizzy_face: Až mi tu chybí :rolling_eyes:
Ted jdu koupat, at můžu prcka uložit, je už po večeři, tak koupání a pakn tradá do hajan :dizzy_face:
Zatím, pá
20. zář 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
holky, mely jste partnery sebou?
20. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
21. zář 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. Dle UTZ vse v poradku. NT 1mm, mame vsechno, co mame mit. :slight_smile: Odpo budou teda jeste vysledky krve, tak snad to bude ok. Hodila jsem fotecku do alba. To uz je clovicek. :slight_smile: Mame 10,1cm a poskocily jsme s tydnama jsem 13+6 a ne 13+2. :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu po tom 5 ti denním půstu už se mi stýskalo, dočítat asi nebudu.

Mabe mocinky gratuluju no to jste velicí to je fajn. výsledky budou suprový. uvidíš. a jak bylo na horách???
21. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
suny, nadherne bylo. Celou dobu slunicko, hodily jsme na vylety az jsem z toho cela zmozena. Ale posledni tri dny se me nejak mota hlava. Ne celej den, ale jednou za cas se to se mnou zatoci. Dneska zase. :unamused: Ze by to bylo tlakem? :confounded:
21. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Mabe mě je od pátku na padnutí, sobota příšerná jsem se málem složila a v neděli teda včera jsem měla obr zácpu jsem ještě takovou nezažila a do toho ukrutný bolesti zad až jsem brečela hrůza fakt. ještě ted mě bolí pr.....l. :sweat_smile:
Tak to je krásný že vám to tak vyšlo. já jsem ležela skoro poařád musím se začít hejbat ale samotné se mi na procházku opravdu nechce. chjo
21. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
vyslo to paradne. jee, to je me lito. ja mam porad zacpu. a jednou za 4 dny mam pak prujem. Hold, tehu je jiny stav. :grinning:
21. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
JJto je no, ale včera jsem myslela že fakt umřu, ale nakonec dobrý. koukám že máš 15tt já fakt nevím jak ten koník to počítá???

Já jsem dneska 16+4 a prý to mám brát podle utz v tom 12tt, tak já nevím.
Jinak mám nového dr tak snad to bude ok. Výsledky tripplů mě řekli, že jsou taky dobré, takže snad jim můžu věřit protože jdu k dr až za měsíc. tak snad když to řekli tak to platí.
21. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
suny, ja zacinam 15tt zitra. nevim, proc to tak skocilo. datum porodu je spravne. urcite bude vse ok, kdyz mas aji vysledky triple testu ok.

ja doufam, ze tak krev bude taky dobra.
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Bude určitě, já když jsem volala na ty výsledyk tak jsem byla uplně zpocená a ta baba mě to musela třikrát zopakovat. brečela jsem já i manža, můj nový dr se mě jen ptal na výsledky a já jsem řkala že mi řekli že jsou ok a on říkal že jim můžu věřit takže 6 října jdu k té mé pro výpis z karty pro neshcopenku a pro ty výsledky a 16 jdu na velký utz k němu tak snad mi tam pak neřekne že ty výsledky jsou špatný. jsem nevěřící tomáš fakt
21. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
mabe supér zpráva, ale jinou jsme nečekali, věděli jsme , že je vše v pořádku :slight_smile:
Taky t mám stěma týdnama divné, na NT mi řekl, že jsem ten a ten týden a ted na poradn mi dr. řekla něco jiného, tak si počkám až na ten velký utz, kdy se tam určí už přesně týden a termín a tím se už budou řídit.
21. zář 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .
mabe gratuluju k výsledkům, konečně klid vi´d. nějak nemam sílu dočítat a tak všem ostatním které čeká kontrola držim palce :wink: .
Suny gratuluju k výsledkům, jen jim věř a buď ráda že jdeš až za měsíc a jsme skoro stejně já jsem 16+2 :slight_smile:
Už jsme se dohodli na jménech, ale bylo to náročné :grinning:. Sice trošku psychologicky :slight_smile: . Vše co jsem vybrala bylo blbý a dlouhý ale co vybral manžel bylo stejně dlouhý a to bylo ok. Po půlnoci asi po 2h mě řek že jsem měla říct hned že se mě Sofie líbí natolik že jsem už stejně rozhodnutá :grinning:. Já se snažila, ale když se mě Sofie líbí 2 roky tak prostě je těžký vybrat náhradu :unamused: . Tak prý si na Sofii zvykne azase tak špatný to neni :slight_smile: . problém je že snad polovina jmen je hebrejského původu a to nechcem a tak jsem měla hned argument že Sofie je řeckýho. A ustoupi stjně jem proto že jsem souhlasila s výběrem na kluka. Pomalu si taky začínam zvykat, mylsim že to manželovo rodina hned tak nerozdýchá. Viktora rozdýchávali docela dlouho a teď manžel přišel že to bude Damián :grinning:. Tak za týden budem vědět co to bude. manžel si je stále jistej že to bude holka ajá se začínam smiřovat s damiánem :grinning: . Ve středu jdu na trippl testy, teda myslim. jdu do poradny a na krev tak asi i trippl test.
21. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Markéto, tak to jsme fakt skoro stejně, to je paráda. No my máme jména vybraný ještě dřív než jsem byla těhu takže to máme z krku a na ostatní nekoukej prostě se s tím smíří a hotovo. Sofinka je krásný jméno a když se ti líbí tak proč ne????

No věřím jim co mi jiného zbývá, kdyby něco nebylo vporřádku je to dobrá laboratoř tak by asi dali vědět, naváíc ty výsledky posílají mé dr která tam není do 3 října. takže kdyby bylo něco špatně tak by mě asi nic stejně neřekli. :angry:
tak doufám, že je to ok no.

To budou tripply no. to je fakt.. ale taky to bude ok neboj se. já jsem ted už jklidnější i dkyž kdyby mi to řekl dr tak budu ještě víc no. tak jim musím věřit.
21. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.