• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, já jsem na personál slyšela jen samou chválu, akorát každý kritizuje to wecko na chodbě...No, žádná porodnice asi nebude 100%, ale jsem ráda, že jsi byla relativně spokojená :wink: Jsem zvědavá, kdy se tam ocitnu já :pensive:
A epidural jsi měla?
8. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
už tam pár foteček mám, později dodám více, nějak se mi seká pc a malý má hládeček:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Luci ono ani o to wecko nejde, hlavně jde fakt o ten personál, fakt jsem se cítila dobře. Epidurál jsem neměla....
8. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
moni, ten je nadhernej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je videt, ze mamka byla radne unavena.

holky, tak mam koupit zimni fusak nebo ten univerzal? :unamused:
8. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
ja taky holky premyslim nad epiduralem, ale nevim. no, mozna to bude kvuli te vode a otoceni cisar, tak to nebudu muset resit
8. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
jezis, musim zehlit, ale nejak se nemuzu nastartovat
8. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
no tak se mi povedli hodit další fotečky....

mabe děkuji, tahle fotka je relativně dobrá, ale ta fotka hned po porodu je brutál....
8. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
malej je uzasnej a jak si hovi v lehatku. :wink: kolik ze mel kg?
8. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
tak holky, nasla jsem jeste neco jinyho http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12250838&tab=0 dobra vec, ne?
8. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Mony,fotečky krásný...vyčerpání je na tobě opravdu znát,ale jste krásná rodinka :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
cipisku, tak jak je?
8. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Mabe,tak to bych řekla,že je pro tebe mnohem praktičtější,než teplý fusak,vzhledem k tomu,že budeš rodit v březnu :wink:
8. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
cipisku, ale ten fusak je do 3 let, vis? takze stejne ho budu chtit.
8. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Moni, ten je nádherný a v tom lehátku je úplně rozkošný :dizzy_face: Z těch fotek je poznat, že to bylo náročné...
A jak v noci? Odpočineš si trochu?
8. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Mabe,aha,tak to jsem nevěděla,že je do 3 let,tak to je jasné...

Ahoj Luci,jak se cítíš? Lepší?
8. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
mabe měl 3.65kg a 50 cm...takovou váhu jsem nečekala, myslela jsem že bude mít něco málo přes 3 kg.

holky děkuji jinak, já moc těch fotek nemám, fotili celá rodina, tak musím od nich vyžebrat fotečky....

Luci no noci jsou jak kdy, včera v noci vstal jen 3x a dneska se budil co 2 hodky asi, takže dneska jsem docela hotová....je třeba to dospat....
8. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
monako, tak to byl cvalik. je to na nem videt, ze je pekne zivenej. :slight_smile: fotky uplne staci, je to nadhera, tedka se jenom nejak zabehnout a uzivat si malyho. :slight_smile:

cipisku, tak to jsem rada, ze mam PRO. :wink:
8. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Moni, váhu měl teda parádní :slight_smile: Je to krásné miminko :dizzy_face:

Ahoj Cipísku :slight_smile: dneska dobrý, byli jsme ve městě, koupila jsem malému památeční knížku, hroznový cukr do porodky a nějaké musli tyčky a teď si dám svačinu a budu odpočívat :wink:
Co Ty? Dobrý? Ještě, že už máme zítra tu poradnu...jsem zvědavá...
8. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Mabe,jj :grinning:
8. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Holky,za chvilku mi přijede miláček z práce,tak spolu půjdeme vařit a pak se tu snad ještě objevím,když mi bude ok...ty večery bývají krušné,tak radši nic neplánovat! :fearful:
8. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Luci,památeční knížku mám taky,už se těším,až tam budu lepit fotečky a popisovat to :wink:
Takže na porod si už taky vybavena energií,to je dobře,já taky :wink:

No mě je dneska celkem fajn,v noci je to vždycky děs,ale tak snad už to nebude dlouho trvat...dneska jsem měla na papíře jakoby takový kousíček hlenu,ale průhlednýho,tak nevím,jestli to mohl být kousek zátky...čert se v tom vyznej!
8. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
tak jsem se dala do zehleni, snad mi to chvilku vydrzi
8. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Holky já slyšela, že čím častěji jsou poslíčky, tím víc se blíží porod. A docela to tak bylo i u mě...

je neuvěřitelné, že dneska je malému týden, uteklo to šíleně...ale mám to v paměti jako by to bylo dneska....

mabe no malý má ještě k tomu pořát hlad, takže podle toho to taky bude vypadat :grinning: ... ještě je trochu žlutý kvůli žloutnce, ještě mu musí splasknout bouličky, ale ta jedna prý bude dlouho trvat :frowning2: ....od včerejška má bobek problém s očičkem, má ho pořát zalepené ospalkama, tak se bojím at to není zanět spoivek. Volala jsemdoktorce, tak mi řekla co máme koupit za kapky, tak kapeme, snad pomůžou... a ve středu na první kontrolu.... :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
budu drzet palecky na prvni kontrolu u dr. :wink:
8. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Moni, tak hlavně, ať už je jenom líp...a pokud dobře papá, tak je to paráda :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
halo halo? jste tu nekdo?

moni, uzila sis, teda :sweat_smile: hlavne, ze uz je dobre...a na porod casem zapomenes jak to bylo hrozny... :wink:
8. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Ahoj majo, no užila, ale už se snažím myslet jen na to hezké co nás čeká. Je až neuvěřitelné, že je tu s námi, ještě nedávno jsem se dozvěděla, že jsem těhu. A to teprv poletí jak bude růst. Je úžasné být maminkou, za tu bolest to stálo. :dizzy_face:
8. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Moni tak to je úžasné ,že jsi to tak hezky zvládla,a malý je nádherný.Já jsem zvědavá jestli mi to vyjde ,tak bych chtěla rodit taky v Ostravě-Vítkovicích,Poruba je sice lépe vybavena,ale ve Vítkovicích je lepší personál co jsem slyšela,a více se po porodu věnují maminkám.Chodila jsem tam teď i na kurz a sestřička co to vedla byla opravdu super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No ještě je to daleko.Ikdyž to možná uteče.Už bych chtěla mít Vojtíška v náručí,ale musím nejdříve stihnout ještě ségřinou svatbu,ta se vdává 29.5. ,to budu konec 36 týdne tak snad ji ještě stihnu,musím ji ještě zajistit květinovou výzdobu. :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak nervozita vladne. ach jo. snad me daji jeste nejakej ten tyden. jinak jsem znova kontrolovala tasku a najednou manza, at mu rekne, co vsechno pak ma delat. tak tim me vystrasil. ja hned, to si myslis, ze si me tam uz nechaji??? je normalni, abych mela porad boule? porad se vystrkuje, porad na me cuci hlavickou.
8. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Holky,tak já jsem po večeři.Měli jsme kuřecí plátky na kari s domácíma hranolkama a domácí tatarkou,no mňamka...jen se teď sotva valím.

Mony,tak si myslíš,že už je to blízko,když mám poslíčky každou noc už skoro týden?

Zase jsem měla nějaký hlen na papíře,ale průhledný a jen maličko,tak nevím :unamused:
8. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.