• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
cipisku, ja silim a co mate rikat vy, ze? ja su hrozna. proste mam strach, ze me reknou, ze uz musi jit ven.
8. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Moni s tím očíčkem to měla i Sofinka, 14 dní nepřestávalo i po kapičkách tak ji dr udělala stěr a dostala jiné kapky do dvou dnů pohodička. Tak uvidíš jak to bude pokračovat
8. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Mabe,nebuj se,kdy jdeš k dr.?Proč by měla jít už ven? A kdyby náhodou opravdu musela,tak se neboj,vždyť už si daleko a Anička je už velká holka :wink:
8. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
dobrou zeny :grinning: zitra vstavam ve ctyri abych dojela do porodky, tak uz pujdeme s Tobikem zalehnout...snad rychle usne, ja s tim asi problem mit nebudu :grinning: a zitra nejpozdej po obede su tady :grinning:
8. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Maja,držíme na zítra palce :wink: Dobrou noc :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
ahojky,nedocitam jen monci jsem cetla...

monicko jsi hrooozne mooooc sikovna a maly je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jakpak se jinak mas?a je teda hodnoucky?takze zvladas paradne vid?a jak ses citila naz to na tebe prislo?mam neco cekat?

a co jak se mate vy holky?
8. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Carcul...no vzpomněla jsem si na tebe,jak si psala ráno,že ti odchází zátka...máš to i s krví? Já totiž dneska měla na papíře dvakrát takový malý kousky hlenu,ale průhlednýho,tak já nevím,jestli to může být ono.

A jak je jinak?
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
cipis..me to odeslo jednou a jen trochu a krev tam byla..ale nemusi byt..jinak to jde..co ty?
8. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Promiň,odbíhám k televizi...
No celý den to docela šlo a už mi začíná zase pobolívat v podbřišku,to bude zase noc :cry: Já tam krev neměla,třeba to ani zátka nebyla.A jak je v Praze?Kde tam vůbec bydlíte?
8. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Mišo no asi ho ofuklo jak jsme jeli z porodky, tak si to trošku vyčítám, tak uvidíme jestli mu kapky zaberou ve středu jdeme k doktorce.

Ahoj car, děkuji:slight_smile:...jinak se mám ted nádherně, jsem se zamilovala do své rodiny :grinning:...malý je fakt hodnoučky, samozřejmě plače když má hlad atd. ale jinak furt spinká. Zvládám zatím dobře, jen bych se potřebovala vkuse vyspat, abych nabrala pořdně síli. Od porodu jsem se moc nevyspala......Já se citila dobře jak to na m přišlo, já tu psala tu minuou neděli, že mám celý den posličky a večer jsem myslím Míši psala, že se mi to pomalu zdá pravidelný, ale nezdáo se mi to ještě. Ono to začlo být pravidelný okolo té 1 hodiny v noci. To jsem si už stopovala, ale pořát jsem si nebyla jistá, vyjížděli jsme z domu až 3:40 to vím přesně dívala jsem se v autě na hodiny. Strašně mě chválili, že jsem dlouho vydržela doma a že už jsem byla na 3 cm otevřena. Tak jsem to všechno proživala strašně štastná, že jsem to poznala:slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
cipis..mame tu apartman,je to vlastne jak maly byt...taky me jima hruza z noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mona...no ono je to kumst to vychytat a prijet akorat vid(ne brzy ani ne na posl.chvili)
8. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Carcul,aha,tak to se máte :wink:

Holky,já jdu spát,opět mám nějaké bolesti,jdu to zkusit zaspat.
Zítra pa a dobrou :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Holky, všechny se držte, zvládněte noc...Já osobně si naděje nedělám, že bude lepší, než ty předchozí :sweat_smile:
A Ty které zítra mají kontrolu (jako já :grinning: ) tak ať jim dopadne na výbornou...Pak dejte vědět :wink:
8. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
carcul jojo, člověk aby to vychytal, já si pořát nebyla nějak jistá i když jsem měla ty bolesti pravidelné. měla jsem hroznou radost, když mi řekli, že rodíme a já to poznala.Sice jsem musela do jiné nemocnice, ale to mi bylo jedno. bylo zvlaštní když jsem řekla příteli, že je to ono jen musíme do jiné nemocnice. To jsme se začli oba usmívat a říkali si, že za pár hodin budeme mít bobeška u sebe.

Holky ty očistky jsou fakt hnusné, už aby to přešlo :confounded:....
8. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Moni, to se tak hezky čte...taky bych to chtěla poznat. A jak se cítíš, když už jsi bez bříška? A co strie? Zhoršily se? Pokud se hodně čistíš, tak je to hnus, to je jasné, ale je to dobře...to mi říkala sestřička na gyndě: čím silnější očistky, tím líp :wink:
8. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
Luci neboj poznáš:slight_smile:....Jinak já už nemám žadné břiško a ještě mi zbyvá 5kg do mé původní váhy, zhodila jsem 11kg. Až jsem sama čuměla. Samozřejmě mám břiško ochablejší, ale jsem teprv týden po porodu. Asi jsem byla samá voda. Strije jsou no i trošičku na bříšku, ale není to až tak strašné no. Snad se to trošku zcelí, když to budu mazat tim eucerinem, uvidíme.....Jinak ty očistky strašně smrdí a to jsem ve vaně pořát. je to takový hnusný pach, který jde fakt citit. Fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Moni, doufám :sweat_smile: A je asi fakt pravda, když člověk vydrží doma co nejdelší dobu, že? Když Tě za to tak chválili :wink: Strie se zacelí, ségra je měla úplně krvavé a když mi je dneska (rok po porodu) ukazuje, tak tomu ani nechci věřit :wink: Hlavně zdraví!!!!!!!!!!! Je to neuvěřitelné, jak to letí....za chvíli budeme s miminkama všechny :grinning:
Podle fotečky se mi zdá Kubík podobný na tvého přítele :slight_smile: A co rodina? Jak nakonec přijala jméno?
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
jojo to co jsem si prožila, tak ani žádné strie neřeším...jojo určitě je lepší když vydržíš co nejdýl doma, ale ono v těch porodních boxech to je taky fajné. je to jak pokojiček a bli jsme tam skoro celou dobu sami s přítelem. takže jsem si to do jisté doby užívali. Jojo letí to šíleně dneka je to přesně týden co máme bobeška. za chvili se rozrodíte všechny postupně:slight_smile:....malý je podobný tak různě, každy říká něco jiného. Ale má hodně věcí po příteli, po mě má křivo čáru na prdelce:grinning:....Jinak rodina jméno neřešila, což jsem ráda, asi bych je poslala někam :grinning:
8. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Luci valím si lehnout, dokud malý ještě spí, i když asi mě dlouho spát nenechá. Uvidíme no, tak dobrou noc...zítra jsem tu jak na koni....budu držet palečky při KO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Moni, jsem zvědavá, co pak bude každá vyprávět...určitě to budou odlišné zážitky. Máš recht, je to vaše miminko a kdyby měl někdo náhodou výhrady tak věř, že si časem zvykne :wink:
Tak měj pokud možno klidnou noc :wink: Já jdu do sprchy a do peřin, ráno mám poradnu a ozvy...pak se ukážu :wink:
Pááá a dobrou :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky, dneska první. musím vás dočíst, včera byl manžel doma tak jsem se snažila být s ním.
9. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
tak jsem dočetla, mony užila sis své ale malej za to stojí je kráááásnej.

:grinning:

maji a luci držím pěstičky na kontrolách.
9. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojte,

tak uz to je tady. Noc, manza rikal, ze jsem spala, protoze jsem funela jak lokomotiva. Ale budila jsem se kazdou pul hodinu. Jsem dost nervozni. Snad nam daji jeste nejakej cas na rust.
9. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
mabe nepiš tak je to tady, sem se bála že rodíš. :grinning: no jo nenechají nás vyspat.
9. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
suny, nejak sem te nepochoila, jak nepis tak je to tady...??? :grinning:
9. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
no napsala jsi tak už je to tady. a já se lekla že rodíš víš??? :grinning:
9. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
suny, aha, tak to ne, to sem teda napsala blbe. ja myslela ko. :grinning: tak priste to napisu cely.
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Já ty noci začínám těžce nesnášet...zase jsem skoro nespala :angry:

Suny, děkuji :dizzy_face: už se pomalu chystám, za hodinu tam mám být...pak se ukážu :wink:

Co máte dneska v plánu?
9. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Mabe, ty máš dneska taky kontrolu?
9. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
mabe ajo no já jsem pako a mylsiela jsem si bůhvi co. :grinning: tak promin a držím pěstičky. :grinning:
koukám že všechny skoro jdete na ko a já tu budu sama no ale budu čekat ale jen na dobrý zprávičky holky jasný???

luci já ted docela spím ale s přestávkama a se sprchama v noci. :grinning:

v plánu jen mám uvařit a to je všechno jsem jak lokomotiva nemůžu nic a furt bych jen seděla nebo ležela.
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.