• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, jojo, jdu na ko do nemocnice na prutoky a tu vodu. jdu za 45 minut. jsem z toho dost na nervy.

suny, budu se snazit, snad jo.
9. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
mabe ne bude všechno ok a prostě to tak bude. :slight_smile: fakt.
9. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
suny, ja su hrozne vzdycky vystrasena a cekam vzdycky neco na tech kontrolach. rikala jsem manzovi, co kdyz si nas tam uz nechaji??? :confounded:
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
mabe já tě chápu já taky no. ale neboj plodovka bude ok.
mabe jsi ve 34tt už je to ok
9. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Mabe, všchno bude v pořádku :dizzy_face: Nervy to jsou, to je jasné...ale vy to zvládnete :wink:
9. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
holky, diky. ale stejne tam musim jit ja a cekat nez me prohlidne a dlouho tam neco meri a ja cucim na ten UTZ a nevim, co to znamena a pak rekne nakonec verdikt. jeste je to v nemocnici, takze tam budu tak cca hodku.
9. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci,já se taky pomalu chystám,ale mám tam být až v 11.

Ráno jsem měla zase asi tu zátku na papíře,trochu víc,ale opět průhlednou,dneska to řeknu dr.

Přeju hodně štěstíčka tobě a asi jde i Mabe,že?
9. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
cipisku, ahoj, jojo, ja jdu taky na kontrolni UTZ do nemocnice kvuli te plodovce a prutokum. Snad to bude ok a daji nam jeste nejaky tydny navic. ja jdu na 10:15 a jdu v 9:30
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
cipisku, tobe taky drzim palecky
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
ja su hroznej srababa, ze? :astonished:
9. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Mabe,díky,taky na tebe budu myslet a pak se tu sejdeme.

No já jsem zvědavá,co mi poví,jestli už jsem trochu otevřená a hlavně se s jistotou dozvíme,jakou má malý polohu.Tak já jdu vzbudit přítele,udělat snídaňku a dát si sprchu.

Přeju hodně štěstíčka :wink:
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
cipisku, tak pa a urco se tady ukazu kolem poledne. budu u nasich, tak se juknu.
9. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
ahoj cipísku.
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Holkýý, valím...myslím na Vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
já na vás taky a čekám tu jen s dobrýma zprávama. :grinning:
9. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
luci, ahoj a drziiiiiiiiiiim
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
tak ja taky jdu
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já teprve posnídala. Malý se docelá budil a tak využivám každé chvilky, když spí, tak spím taky. Ted si lebedí v křesilku a já trošku poklidím, je tu hrozný bugr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......Jinak už mám za sebou druhou premieru :grinning: předevčírem mě malý pokakal a dneska už i počurál, takže sranda :grinning: :grinning: :grinning: ....

Všem držím palce při kontrolách :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
su tady :slight_smile: tak mimous je od vcerejsiho vecera hlavou dolu, bala jsem se aby se zase v noci neotocilo, ale vydrzelo jinak vse ok, na porod to zatim nevypada :slight_smile:
cesta rano v pohode az na debila ridice v autobusu (dovolila jsem si platit 8 Kc padesatikorunou)...na zpatek mi ujelo co mohlo, mela jsem byt doma uz pred hodkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
majo tak to je fajn, že se mimi umoudřilo a nakonec je hlavičkou dolů :wink: .... tak hlavně, že už jste doma, to počasí je teda děs, už se těším na jaro :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Maji super, stejně tě obdivuju takhle se plahočit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moničko pěkně se sžíváte pokaděná počůraná :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsem zpět :wink:
Maji, paráda :slight_smile: gratulka ke kontrole :wink:

No, a já jsem dneska měla první ozvy a bylo to docela dlouhé...prcek spal, tak jsme ho budili a sestřička říkala, že to vypadá, že je mu jedno, že po něm něco potřebujeme...při jakékoliv změně mé polohy spal pořád :sweat_smile: Jsem myslela, že tam s takovou budu celý den. Ale nakonec dobrý, ve finále ta křivka byla podle pana doktora výstavní :grinning:
Pak jsem šla na prohlídku...takže...prý se mi to tam už pěkně připravuje na porod, čípek se mi zkracuje (ale to o čípku jsem si přečetla až v půkazce).
9. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Luci tak to seš na to líp než já u mě s čípkem nic hehe ale i u Sofi jsem 10. měla čípek celý a 11. jsem porodila
já jdu ve čt tak jsem zvědavá, dokonce jsem si sbalila tašku jsem šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Mišo jojo jde nám to pěkně:grinning:

Luci gratuluji ke kontrole. Tak to je dobře, že je malý spáč, to jak se narodí, tak se alepon vyspíš:grinning:...pořát trvá, že rodíš normálně?? Já jen jestli nejsou nějaké změny co jsem tu nebyla:slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahoj holky jsem tu, vařila jsem a byla tu kamoška tak jdu číst co jste hezkýho napsaly.
9. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Míšo, tak to jsi teda šikovná :dizzy_face:
Jsem tak nějak počítala, že už u mě probíhají nějaké změny :sweat_smile: Podle těch bolestí...navíc, jak jsem tam přišla, tak jsem měla úplně tvrdé břicho a sestřička na mě valila oči, že prý kolikrát za den to mám :confused: Ale já to nevím, já to tvrdnutí vnímám nejvíce v noci...
9. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
jééé mony ty seš dobrá že ještě stíháš uklízet. no jo kluci čůrají všude tak se na to připrav. to mě varují všechny kdo mají kluka. :grinning:

ahoj miši jak je????

lucinko gratuluju ke kontrole tak už se připravuje tělo na porod jo??? ty jo teda tak to je mazec za chvili tu máme další miminko.

maji někteří řidiči jsou kreténi někdo platí 8kč aji 1000kč a prostě menší nemá. prd na to, a je super že už máte hlavičku dole. zatím dobrý zprávy.
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Moni, děkuji :dizzy_face: Jj, stále to trvá...v pondělí mám kontrolu u doktora, co mi bude rodit malého, tak zase budu moudřejší :wink:

Holky, jak rychle se může zkracovat čípek?
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem cekala 1,5h na primare a nedockala, nakonec musel prijit jiny dr. to neva, jenom kdybych dosla o 5 minut driv, tak jsem hned hotova. Nicmene ko dopadla ok, prutoky v poradku, voda min, ale v norme. Pekne jsme vyrostly. Mame 2280g, minule 1800g. takze jsme pekne pribraly. ko za tyden, nejdriv rekl za 14 dni a ja se zeptala, to se nic nepokazi, ze? a on, tak teda za tyden, ze pak udelame zatezak atd.

luci, gratuluju ke ko :wink:
9. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Mabe, děkuji :slight_smile: taky mocc gratuluji...Anička krásně prospívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál :wink:

Suny, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.