• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, jojo, ja pocitala tak prirustek 300g jak minule a ona vyrostla vic holka sikovna.
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Suny jak je? super já asi fakt nejsem těhotná se cítím tak na 5 měsíc ale břuch mám jak bych 14 dní přenášela :grinning:
9. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
zitra me ceka ko u me dr. - jako cipek, deloha atd.
9. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
mabe luci to se mi líbíte i maji taky. říkám že čekám jen dobrý zprávy a ono jo. :grinning: vidíte jak to umíte.

mabe krásná váha my teda asi budeme mít podle mě už 3 kila podle odhadů ale jsme starší ale i tak je to supr hlavně ta voda mám z vás holky velkou radost.
9. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
suny, tak vodu nevi, jestli ji je stejne nebo min nez minule. to se spatne odhaduje. ale proste nejakou jeste ma, a to pry staci, takze uvidime za tyden. jsem klidnejsi,ze si me budou kontrolovat uz jednou tydne
9. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
zbytecne jsem silela, ze? :astonished:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Miši jojo jde to. no jo tobě se to taky blíží i když budeš teda čekat na normální přirozený nebo ti ho rozjedou sami??? seš dobrá prostě je fajn že ti nic není. to bych chtěla taky no.

mabe tak to zase budu držet pěsti ale hlavní je že anička je v phodě a ty budeš taky určo.
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
suny, jsem tedka uplne klidna. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Suny taky bych možná šílela ale už je to podruhé tak to tak nějak přecházím navíc pořád nemám čas tak to ani nevnímám a se Sofi ti to nepřijde musím normálně fungovat víš jak...a navíc jsem největší flegmatik v okolí :grinning:
vyvolávat to prý nemůžou kvůli cukrovky a předchozí operaci a ještě je prý čas malému se vůbec nechce ukáže se až jaká bude situace ale je to macek tak nevím
9. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak to je super. tak to má být. já zatím taky ale zítra už to bude tragedie a ve čtv asi umřu dopoledne.

už aby se mi dodělalo to rizoto normálně se mi klepou nohy asi z hladu ci co a jsem taková slabá nevím možná tlak možná to jídlo ale je to hnus. chjo teda. to je fakt na prd
9. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
jj jíst se musí :grinning:
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
miši tak mi trochu pošli toho flegmatismu já jsem chaotik zmatkář a stresmen. snad se to po porodu změní.
jejda aby neměl 5 kilo no jo ty jsi o týden starší tak to už se ti blízí víc
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Míšo, to máš super...takové těhotenství bych chtěla taky :wink: :slight_smile:

Holky, ale Car se už od včerejška neozvala :sweat_smile:

Suny, ještě musí dorazit Cipísek z kontroly :wink:
9. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
no myslím že bude cvalda Sofi měla 4 kilečka tak uvidíme jestli segru přeroste
jako flegmatik se musíš narodit :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
miši no jo hlavně když kubík je hroznej jedlík a na oběd se dycky ozývá. :grinning: už mu to neudělám.

luci já vím ale dala jsem vám podmínky takže bude taky ok jasný???????? :grinning: všechno bude dobrý protože u nás v rodině se tedka s prominutím sere všechno. takaspon někde at je to dobrý

miši no to jsem právě nezvládla a jsem ani nevím co ale flegmoš teda ne...
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Luci tak si hned pořiď druhé a budeš to mít stejné prcek ti nedá čas o těhotenství přemýšlet :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooojj

luci a mabe..gratuluju ke kontrolam :wink:

misi,sikula ze uz mas zabaleno-teda uz :grinning: :grinning: :grinning:

sun,a co jsi varila dobreho?

maji..gratulace velika,prcek je sikula ze se otocil :slight_smile:

mona..tak jakpak se mate?a ty byses mela setrit ne uklizet
9. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
holky ja docitala a vy toho popsali,tak jdu zas
9. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Car ahojky tak co už se nám to blíži ale sázím na tebe že budeš první :grinning:
Holky, tak jsem byla na wecku a mám na slipovce tmavě hnědý flek...myslíte, že to může být po tom, co mi dneska bral stěr a nebylo to vůbec příjemné?
Luci taky jsem to mívala po kontrolách u Sofinky ted vůbec ted toho medvěda nic nevyruší :grinning: ale taky to může být zátka ale to by byl takový hustý hlen
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky Car, už jsem Tě vzpomínala :wink: :grinning:
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
jejda luci tak že by zátka???? ty jo teda.

car tak co???? kdo bude další???

dělám rizoto.
9. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Suny, ještě néé...ve čtvrtek začínám teprve 37.tt, kéž by to vydržel ještě do toho 38.tt...navíc můj porodník lyžuje v zahraničí, takže až příští týden bude k dispozici :unamused:
9. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
aholky luci..po kontrole to urco byt muze..dost holek to miva u konce tehu...
jsi hodna ze jsi vzpominala,ale stale nic..bych rekla ze i poslicky mam nejak min a min silny...takze si ete pockam...ale uz bych brala aby mala vylezla,noci jsou desny

misi..ahuuuuj..no uvidime :sweat_smile: ted to nejak nevypada..potvurce se asi nechce..vsak zitra ko tak uvidime co nam povi
9. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
usnula jsem s prdolkou :slight_smile:
luci, jestli ti bral ster, tak si myslim, zes jenom zaspinila, to je ok :slight_smile:

no a vite nekdo jak je to s tim cipkem? me napsala, ze ho mam 1cm...znamena to neco nebo ne? :grinning:
9. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
tak malý hladovec je nakrmený a přebalený a už zase hajušá:slight_smile:

nebojte já se moc nepředřu, jen jsem vyndala a nadala do myčky, ustlala postele a dala prát pračku, to přece není žádná práce:grinning:...

Luci to se stává často po vyšetření, ale taky to může být zátka, měla jsi u toho hlen??? Jinak si myslím, že to je z toho vyšetření.

car mám se suprově, fakt:slight_smile:...a jak se ty citíš??
9. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
maji tak s čípkem ti neporadím ale můžu se zeptat, koukám že všechny máte kontroly dneska a zítra já jdu sama ve čtv????

luci já vím ale malýmu neporučíš no já si taky říkám ještě týden ale dneska se mi holky zdálo že se malej narodil 22.2. tak nevím. :grinning:
9. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
maji..co jsem slysela,nekdo muze mit cipek skoro fuc a prenasi a nekomu se zkrati ze dne na den...takze nevim,proste se to pripravuje a ted zalezi jen na prckovi

sun..no ja myslim ze cipis bude ted
9. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
suny já jdu taky ve čt dokonce až v jednu :grinning: Sofinečka zlatíčko už chrupká tři hodinky - celá mamka
car já sázím na tebe já jsem lenoch Sofi po mě takže Sebík bude taky počítám že porodím tak týden po termínu fakt mi nic ani jedno píchnutí nebo tak vůbec nic takže času dost
9. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.