• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car ju?? tak to pak jo a pak ty a míša a pak my s maji a pak lucka???? a mabe nakonec????
9. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
22 by bylo krasny ne sun?

mona..no prave ze dnes docela v poho-jako nic echt ale lip nez dny predchozi
9. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
he přijel mi balík a v něm saně :grinning:
9. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Holky, snad jo :wink: Ale snad mi to tam nějak nepošťouchal :sweat_smile:

Moni, ono to vypadalo, jako zbarvený těhu výtok....A teď jsem byla zase čůrat a opět toho byo na papíře dost, ale bez hlenu...
9. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
mne blbne konik :angry:
9. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
jeee ono sa mi to odoslalo :grinning:
nevie kolkokrat som sa snazila napisat a vzdy mi to neodoslalo
9. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
sun..pak nevim tezko rict..si myslim ze nektera predbehne nebo bude prenaset..u tohohle nikdy nevis..

miso..si objednavala pro sofi ju?
no uvidime :grinning:
9. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
carcul, tak to může být taky ticho před bouří :grinning:

Luci to bude asi z toho vyšetření, ale pokud si tím nejsi jistá, tak zavolej dr. řekni mu, že jsi po tom vyšetření začla špinit a on ti řekne co a jak, ale určitě to nic není.

Holky co kupujete drahým polovičkám na Valentýna, ovšem pokud to slavíte. Já jsem docela v pasti, když jsem ted doma, tak uvažuju, že bych něco objednala přes net, ale nevím co.... :unamused:
9. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
mona..no pochybuju-maly se beztak nechce :confounded:

mona,ja vcera rikala ze si zajdem jen na vecu..jelikoz nevim kde mam behat a schanet kdyz je tu se mnou
9. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
jj pro Sofana máme boby ale ona tam vždycky usne a tak na lom lítá a tam bude mít pohodlíčko
já nekupuju nic peču dort a nechala jsem udělat z fotky takový jedlý papír co na něj dám, jsem tam se Sofielkou a s bříškem tak myslím že bude mít tatka radost :grinning:
9. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
carcul já už taky byla smířená s tím, že budu přenášet a vidíš, chytlo mě to jeden den před termínem. Ono to opravdu může přijít nečekaně kdykoliv a může ti být celý den dobře....
No tak mě neklapne ani ta véča někde, s malým těžko....jedině, že bych uvařila, ale nevím co :confounded:
9. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Míšo tak to máš supr dárek, fakt originál:slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
holky tak ja nevim co kupim na valentina hovorila som skoda ze sa nam prcek skorej nepodaril a maly by sme takeho valentinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak holkky ja uz mam asi vsetko nachystane aj postylku aj vsetko do porodky tak uz len cakat no este mesiac pred sebou minimalne ale to utece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky gratulujem ku kontrolam ja idem na buduci tyzden :wink:
9. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
misi super napad :wink:

mona..tak uvar nakou mnamku a myslim ze to bude fajn,ne
9. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak sjem najezená teda přejezená. car no necháme se překvapit.

my valentýna neslavíme moc ten svátek neuznáváme.
9. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky, tak jsem dr. a mám jet okamžitě do nemocnice, že po tom stěru krvácet nemůžu...protože mi ho bral ze stěny a já krvácím z čípku...
9. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
luci jezisi marje..urco to bude v poradku..drzim palecky.hlavne nam hned napis at nemame o vas strach
9. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
luci a jak víš že krvácíš z čípku??????

chudáku tak valíte???? a je to čistá krev může to být jen prasklá cévka.
9. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
lucinko drž se jejda teda. snad to bude ok. budeme na tebe moc myslet a jak budeš moct tak dej vědět.
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
luci urco to bude jen cevka jak rika sun..fakt pak hned napis
9. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
jejda Luci, tak držím palečky a moc na tebe budu myslet, snad to nic nebude :frowning2: ...drž se....
9. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
luci-neboj bude to v poriadku drz sa zlaticko
a nemoze to byt zatka?
9. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
holky blbne mi koník ale jsem tu.

luci pak dej vědět snad to nebude nic vážného.
9. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
mona...urco budou oba v poradku :wink: ...dyt jim drzime vsechny palce..
moni jak jste na tom s velikosti obleceni?
Holky, moc vám děkuju...je mi mizerně :frowning2: Člověk s ničím takovým nepočítá :frowning2: Jinak žádné bolesti nemám...dám sprchu a povalíme.

Suny, on mi říkal, že mi bral stěr ze stěny a ne z čípku, takže z něj to mít nemůžu a že nemám jezdit k němu, že on nic nezjistí, že by ěm stejně hned poslal do nemocnice.
luci tak hod spršku a valte. ale jestli nemáš bolesti a cítíš malý tak to bude dobrý uvidíš.a le je lepší jet. držte se a pak dejte vědět.
9. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
luci..ip
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
carcul a to se ted ptáš mě s tou velikosti??? A myslíš moji nebo malého???
9. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
mony to je malej tak hodnej že jsi tu??? já jsem teda moocinky ráda aspon napíšeš zážitky a info a třeba poradíš. ty jo tak hodný dítko teda. :grinning: a už se cítíš líp????
9. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
luci, drzim palecky,at je vse ok. ale urco je to z vysetreni. pamatujes, ze ja to mela pred 14 dnama? nevim, proc te dr. tak strasi. je jasny, ze pro jistotu. drz se.
9. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.