• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..jojo tebe :grinning: a myslela jsem maleho..jak jsou mu veci
9. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
mabe někteří dr rádi straší. no ale asi je lepší opravdu jet no jeslti to má víc.

vy už jste s malou vyspaní??
9. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
holky, tak my jsme vzhuru, chvilku jsme si pospaly.tedka pujdu s darcou ven a razim na kurz. :slight_smile: cestou si koupim neco dobryho a po zapase basketu manzovym si dam v hospode topinecku vybornou s masickem - za odmenu. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
suny, jasnacka, ze lepsi jet, ale urco to ma z toho.
9. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
holky, muzu udelat dotaznik ohledne barvy kocarku?

http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-max453375397 - cervena, zelena, oranzova. nevime s manzou jakou barvu, aby to pak bylo pripadne i pro kluka. ja teda asi preferuju cervenou
9. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
jj asi jo no. snad máš pravdu a nic to nebude.

ty jo vlastně ty máš dnesska kurz a navíc ještě basket tak to je jasný že musíš dát malé něco za odměnu. jak dlouho trvá ten kurz??
9. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
suny jojo malý je hodný, tak on pořát spinká, pápá a káká, tot vše:slight_smile:...ted ho zrovna musím nakrmit, je to otesánek :slight_smile: ....

carcul, zatím jsem mu toho moc nezkoušela. veralky které jsem mělastrach, že budou malé tak jsou akorát a bodyčká v 56 jsou trošku větší a já naschvál mám vše okolo 62:grinning:....jinak kmbinézku má malou, se v ni chudák tlačil jak jsme jeli z porodky, ještě že mám další dvě :wink:
kurz trva od 16-18, pak jedu doma a basket od 20:30 1,5h. pak ta odmena. zitra dopo budu vyspavat. k dr. jdu na 15h
mabe mě se líbí ta zeleno černá a pak se mi líbí ta černá s kytičkama. ale ta červená je taky hezká. :grinning:

mony tak to je zlatíčko takže tě nechá vyspat. :grinning: jéé tak že mu přeju dobrou chut.

mony takže 56 jsou ještě větší????
9. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-max45337536292

http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-travel14537676

bych sla do sedy nebo cerny ..doladis k tomu vse

mona..dekujuu..

holky tak urco to nic nebude ale pro klid aby ji zkoukli..
9. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
car tak ty se mi líbí taky. :grinning: taky bych do nich šla.
9. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
sun..vid :grinning: hlavne kdyz se vybira aby to slo pro obe pohlavi..jelikoz fakt tam naladis vsechny barvy
9. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
car no jo, já jsem chtěla modro bílej protože by byl i pro holku já měla taky modrej. a koupioli jsme i modrý deky a tak no a nakonec budu mít zeleno černej tak ty deky tam fakt sednou. :grinning: ale co už no
9. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
sun,zmeny planu vid..a jaky kocarek nakonec vubec mate?
9. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
já ti pošlu odkaz, no máme ho na prodejně ale ještě nemáme tašku na rukojet tak sjem zvědavá jako kdy nám ji dodají. prý ta barva už není. já si dycky něco namyslím no a pak to tak je.

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=211132
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
vypada dobre :wink: a jak je skladnej treba do auta,dobre?
9. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
car no ani moc ne, my máme feliciu tak se nám tam nevleze protože má strašně malej kufr tak budeme muset udělat nástavce na zahrádku a podvozek budeme vozit nahoře. no je to blbý ale co už no.
9. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
ale kamošce se do auta vleze jen my máme malý auto no.
9. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
suny no vyspat ani tak ne, protože má docela často hlad:grinning:..ale neplače jen tak zbytečně, což jsem ráda. Už zase spinká:slight_smile:... No 56 mu bylo bodyčko trošku volné a dlouhé rukávy....

car není zač:slight_smile:...já ja to pozoruju co mám doma za hader, tak to bobek ani nevynosí....protože on se ted ještě ani tak moc neušpiní. Občas si ublikne....
9. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
mony ty jo to je hodnej tak nakrmíš v noci a prsotě jdeš spát? on nebrečí??to je šikulka teda. ted ti to všechno vynahradí. :grinning: ajo a to byl docela macík tak to jsem si myslela že tak 4 kilovýmu dítěti bude 56 malá uvidíme no.
9. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
mona..fakt mas doma zlaticko :wink: a co pritel jak tatinkuje?
9. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
car že jo taky si říkám ale za ten porod si to teda zaslouží. :grinning: no na těch fotkách je vidět jak je pyšný tatínek. :grinning:
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
sun..tak to je fakt tam se opravdu pysni :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
že jo? moc jim to sluší halvně i s maminkou ta fotka je krásná i když mamča je tam chudák bledá ale kdo by nebyl po takovým trápení.
9. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
suny no někdy neusne hned a zjistila jsem, že nerad usiná za tmy, takže mám rosviceno a lehnu si. Pak se jen kouknu jestli spí a už jdu taky spát. Je to jak kdy, někdy při kojení hned usne.
Jinak s tím oblečením je to fakt těžko odhadnout. Kamoška když viděla ty overalky co ted nosí tak se mi vysmála, že to neobleče a vidíš, má to uplně akorát, další věci má veliké tak to alespon na chvilinku ponosí...
9. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
mony je lepší když máš větší věci než menší. ty jo a jak se cítíš jako maminka,???? to je paráda ne??? už u vás z rodiny někdo byl???
9. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
mona a jaka to byla vel,jak se ti kamoska smala?
9. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
carcul je to newborn, ale myslela jsem, že kupuji 56....

suny citím se uplně parádně, tak štastná jsem snad ještě nebyla....u nás z rodiny tu bylo už hodně lidi. Hlavně v nemocnici jsem měla lidí hafo :slight_smile: ....Ale ono ještě přijde druhá vlna navštev....
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
mona,dyt newborn byva oznaceno jako 56-teda treba tesco,zipzap a tak jo
9. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
mony tak to je paráda, snad na porod brzy zapomeneš. to je úžasný, taks i to pořádně užívej a třeba za chvili budeš těhulka znovu tak za dva roky. :grinning:
9. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.