• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Carcu, ty už to máš za pár! :dizzy_face: Jak je?

Pardon, že vám sem tak lezu.. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
ahojky luci...no uz je to dlouhy a nic moc,uz chci rodiiit :grinning: a co vy jak se mate?
jinak jsem min tyden byla na centak otevrena tak jsem zvedava co zitra na kontrole
9. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
carcul no a to je z tesca, nevím co měla proti :grinning:...

Suny no druhé je ve hvězdách:slight_smile:....

mám hlad a vařit se mi nechce, nevím jak tohle vyřešit:slight_smile:
9. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
mona...nakou rychlovku a nebo zaprahnout pritele :grinning:

no tak vidis tak to je 56..
9. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Tak to je super, že už se to připravuje, to já byla pořád zavřená! :grinning: My se máme fajn, Kája má už 4800g! :dizzy_face: už to není to malinký miminko, dneska pořád spinká, tak sem zvědavá, jaká bude noc! :sweat_smile: Už máš sbalenou tašku do porodnice?
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
carcul no přitel mi doma vaří, ale dneska je na cestách a přijede až pozdě večer, měl jet na 2 dny, ale udělal to tak, aby nemusel. Tak jsem jen dnes sama....Rychlovku, ale jakou :grinning:

hodila jsem ještě pár fotek :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
jeee to je fakt broucek kraaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ja nevim treba kasi a rybi prsty..nebo michany vajicka :grinning:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
mony no jo já ted říkám že mám tak blbý těhu že druhé nechci max adoptovat. :grinning: a to jsem ještě nerodila. :grinning:

mony tak já ti pošlu rizoto. :grinning: nebo si objednej pizzu
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
mony tak ten je nádhernej a jak krásně spinká uplnej andílek. :grinning:
9. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
sun ale uvidis jak ti vse malej vynahradi
9. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
car no to určo jo. :grinning: už se na něho těším na broučka. ty stavy v tom těhu jsou fakt hrozný a na konci uplně a nejvíc mi vadí že sjem sama doma. ale snad to příští týden bude lepší.

car a jak se dneska cítíš???? dobrý zatím??? a co markét??? nemáte o ni zprávy???

jsem zvědavá co ta naše lucka.
9. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
no já si udělám těstoviny ve vajíčku, nic se mi nechce :slight_smile:....

Suny to ryzoto bych si dala:slight_smile:

tam jak spinka ta je z dneška...Vidíte tu bouličku? Tak doufám, že ta mu spadne, udělala se mu při porodu :frowning2: ...
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
market uz nepsala..a jinak lucka by mi mela napsat az bude neco vedet..jsem ji davala cislo...

no a u me -nejak mi tresti hlava,brisko pobolica ale nic extra,ale ty zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale furt lepsi nez ty dny predtim...

sun ja jsem ted taky sama,manza musel odjet a vrati se vecer
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
moni tovis ze mu splaskne
9. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
mony tak já ti ho pošlu. :wink: kdyby to tak šlo tak klidně byhc ti aji nastrouhala sýr a poslala okurky. :grinning:

mony určo splaskne neboj se a vidět to teda moc není ale v klidečku. neboj se.

car aha tak to jo snad dají vědět obě dvě teda. markét už je tam týden taky ne???? jenže ona to měla císařem a říkala že tam budou tak 14 dní si myslím. nevím no.
9. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
holky ja som sa straaaaaaaaasne prejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
ahoj mony tak to znám a nezávidím co jsi měla dobrýho???
9. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
sun,ja kdyztak zkusim zitra market pisnout...
9. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
car no když budeš chtít tak jo at víme aspon že je v pořádku a malý taky. ale asi ji dává ten stav taky zabrat.

jinak hlava mě bolí taky nevím co to je asi tlak je blbej co já vím.
9. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
ja jdu na chvili na kute pak se ukazu..
ja bych ji napsala driv ale asi ma toho taky dost tak ete vyckavam
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
car jasný necháme ji čas. tak si běž lehnout já tu budu až do večera takže tu asi budu sama. páč vás tu moc není nevadí.
půjdu aspon umýt to nádobí.
9. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
suny-cestoviny s omackou a na tocelu cokoladu je mi strasne :confounded:
9. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
mony tak to seš dobrá ale co malej se má aspon dobře. a co vy a kontroly? všechno v pořádku??
9. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
suny-jojo malicky je stale hlavickou dole uz od 30tt tak dufam ze tak zostane a je strasne kludne miminko niekedy aj cely den o nom ani neviem len sa prevrati a spinka dalej no uvidime po narodeni :slight_smile:
a dalsiu kontrolu mam na buduci tyzden
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Holky ahoooooj,tak jsem konečně tady.Přijeli jsme až teď,ještě jsme měli nějaké zařizování ve městě.

Tákže čípek zkrácený,jsem stále zavřená,při prohlídce jsem měla kontrakci,monitor v pořádku.Ultrazvuk taky,malý je hlavičkou dole a má okolo 3 kg...prý by to mohlo být teď kdykoli,takže uvidíme,jestli se už dočkáme,nebo budu opravdu přenášet,podle dr :wink: ale prý,když už mám i ty poslíčky,tak je většinou porod do 14 dnů,ikdyž odchází ta zátka...necháme se překvapit :wink:

Jsem totálně hotová,ještě musím dělat omáčku na večeři a na zítra.

Všem gratuluji ke kontrolám :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
mony teda tak to bude určo hodnej. :grinning: krásně hlavičkou dolů to už by se neměl přetočit. já ho mám hlavičkou taky dolů teda myslím i dkyž uvidíme ve čtv co nám řekne.

tobě to teda taky pěkně letí že??? kolik jsi přesně? jako tt
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
suny-34tt presne jak na koniku :slight_smile:
cipisek-gratulace ke kontrole :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
cipísku tak to je úžasný. hlavně že je všechno jak má být. 3 kila to je krásný uvidíš jak to bude no.
9. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Jejda,holky,až teď to čtu o Lucce...chudinka,myslím na ní...ale já to mívám normálně po kontrole,takže si myslím,že jí zbytečně straší,nebo oni jí neprohlíželi? Držím palce,Luci a ozvi se,jak budeš moct :frowning2:
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
cipísku prohlížel a dělal ji stěry tak nevím no. bylo to vše v phodě tak snad to bude jen nějaká maličkost.
9. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.