• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny,tak to určitě bude v pohodě...moc na ní myslím..snad se ozve...

Vařím a nakukuju sem :wink:
9. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
cipísku co vaříš dobrého?? mě volala mamka dědu mají v pátek snad pustit z nemmocnice, já tu tedka papinkám ovocný sallát co jsem jedla i včera mnamka a nevím kdy teda pak budu večeret
9. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Holky, jsem doma...
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
luci a co?? co to prosímtě bylo
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
chudáku tak tě vylekat
9. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
luci tak sup,co ti rekli ?cekam na sms a nic
9. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
já jsem taky napnutá.
9. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Holky, tak dobrý...ale čípek už mám jen 1-1,5 cm...ráno byl 2 cm. A jsem otevřená na prst a ráno jsem byla zavřená a ještě, zže hlavička naléhá :confused:
Jinak jsme cestou měli nehodu :frowning2: narazil do nás chlap zezadu, ale naštěstí je maličký v pořádku a my taky a auto taky ok, akorát to jeho dopadlo špatně...Byli u toho hnedka policajti, tak jsme okamžitě mohli odjet...to je co? Já mám dneska den :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
lucinko teda hlavně že jsi v pořádku, pane jo a to se vám stalo když jste jeli do porodky? to by ho manžel asi zabil kam čumí chlap blbej.

luci tak to jde u tebe docela hopem teda. a ta krev to bylo to otevření???
9. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Holky, a to špinění je prý fakt z toho vyšetření, je to tím prokrvením, ale říkal, že je dobře, že jsem přijela...že ještě možná trochu zašpiním, ale mělo by to přestat. Pokud budu mít čistou čirou krev, tak hnedka dojet.

Jo, a maličký má jen 2650g, není to málo? Já se sice taky narodila s nízkou porodní váhou, tak to má možná po mě....
9. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
luci tak máte jetště měsíc do porodu jako oficiálně a to mimča přiberou tak kilo takže určo bude mít kolem 3 kil a to je super já myslím že je to ok. :wink: halvně že jste v pořádku. takže to nakonec nebyla zátka ale výtok s krví. chjo jak to člověk má poznat že??? tééééda to je den. a to jsem dneska chctěla jen dobrý zprávy ale aspon že jste v pořádku.
9. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Suny, manžel z toho byl tak špatný...(a on za to vlastně vůbec nemohl), že se v autě málem rozbrečel...pak byl hrozně naštvaný...ale ten pán, co do nás narazil byl chudák vyhukaný a ještě víc, když zjistil, že jsem těhu a jedeme do porodky...
9. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
luci já vím ale má čumět kam jede. manželovi se nedivím bál se určitě i o malýho teda to je fakt hrozný. naštěstí se nic vám ani malýmu nestalo tak dneska snad poslední blebej den a už bude jen dobře.

my v rodině od začátku roku na prd tak já dofuám, že sme si to taky vybrali.
9. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
luci neni ete nabere..jsi zatim 36tt..pres 2apul uz je to dobry...

luci fakt smula,no ale hlavne ze jste v poradku..a ty jen lez at neporodis..a poslicky mas hodne nebo normal?
9. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Suny, moc díky :dizzy_face: A to se říká, že 2010 bude úspěšný rok :grinning:

Tak jsem byla dneska po třetí na velké :confused: Holky, to je fakt o nervy :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
luci no tak snad jo teda. musí být stastnej když se nám narodí pusinky naše miloučký. :grinning:

luci no nevím čeče aby jsi nerodila za chvlii prej že je to když se to blízí ale nechci strašit to sjem jen četla.
9. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
luci...ty jo to byva pred porodem :confused: :confused: :confused:
9. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Car, začalo mi strašně tvrdnout břicho...teď už vím, jak je to hnusné, když je to pořádně. Jinak poslíčky jsem měla v porodce a teď už mám zase klid...budu ležet. Doktor mi říkal, že by si mě tam nechali na pozorování, ale že to není nutné, že záleží na mě...tak jsem mu řekla, že jedu domů, ale že mě tam brzy určo mají, tak kýval hlavou a smál se :grinning:

Holky, a ta zátka odchází před porodem nebo když se začnete otvírat?
9. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
luci jak komu nekomu u porodu nekomu v ten den a muze i dva tydny pred..ja myslim ze nas predbehnes
9. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Holky, a nevíte, co znamená to, že hlavička naléhá a VB zachován?
9. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
Luci tak to máte dneska pech, ale hlavně že je vše ok....já ležela s holkou, která byla taky ve 36tt a malá mel okolo 2.80kg.. byl sice maličky, ale jinak uplně v pořádku.

jina to co popisuješ vypadá na blížíci porod i s tím záchodem....
lucinko to vůbec nevím některým holkám zátka odejde a rodí třeba za týden.

no nevím oni si tam asi nechávají rádi na pozorování ale snad budeš mít ještě klid. bereš magnezko ještě??? já hoteda beru jen dvě tablety denně už by se moc nemělo.
autor
luci to znamená, že naléhá dolů, že se budeš víc otvírat....myslím si teda, u mě to říkali při porodu pořát, že hlavička naléhá....
9. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
luci tak čeče aby jsi nebyla třetí maminka tady.
9. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Kurnik holky, já s tím tak brzy nepočítala...jsem z toho nějaká vyhukaná. Člověk si to nějak představuje, že to bude mít nějaký vzestupný průběh a pak vás najednou postaví před hotovou věc. Mě nejvíce šokovala to, že jsem ráno měla čípek ještě 2cm a že jsem nebyla otevřená a po pár hodinách taková změna :confused:
Já nechci předbíhat :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
stejně je to zajímavý ráno nic a ted tohle že????
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
luci som rada ze ste v poriadku no to si mala dnes den ale hlavne ze je vsetko v poriadku
9. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Luci já taky četla hodně na diskusí, že v porodce jim řekli, že to ještě nebude a poslali je domů a po par hodinách museli jet znovu, protože už to fakt přišlo...to fakt může přijít z ničeho nic, to si nevybereš:slight_smile:....ale asi se fakt něco děje, když rano u dr. to bylo jinak a ted taková změna....
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
luci no jo, předbíhat by se nemělo ale řekni to malýmu že???? uvidíme hlavně hodně odpočívej protože ted už nevíš kdy to na tebe bmůže dojít tak abys byla relativně ještě silná.
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
jéžiš holky já se bojím. fakt jako už regulérně teda. a luci ty jsi 35+něco nebo už 36 jak ti to kůn počítá??
9. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.