• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ty jo, luci, tak ze by uz se schylovalo? :dizzy_face:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
maji vypadá že ostrava vám bude všem za chvili malá. :grinning:
9. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
vypli mi proud a pak jsem jela z akámoškou co se tady děje.... Luci ty nám brzy porodíš jejda mě předběhnete všechny jak to tak vidím :grinning:
9. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
misi neblázni ikdyž já malýmu řekla, že nevyleze dokud bude sníh a ten bude fakt do června. :grinning:
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Holky, mě právě doktor říkal, že buď ještě dojedu nebo taky ne...

Suny, já jsem zítra 36+0, takže ve čtvrtek začínám 37.tt
9. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
jak já to čtu tady mě fakt ani trošililinku nezabolelo břicho nic, takže já porodím na vánoce :grinning:
9. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
tak to si mylsím že už je to v pohodě neboj se. i když od rána docela pokrok. je fakt že ti dr to fakt nemůžou odhadnout. zkus si jít lehnout at jsi odpočatá jeslti teda usneš.
luci.holky maju pravdu odpocivaj lebo prcek je asi zvedavec ako to vyzera vonku no to si nevyberieme ked sa im zachce ist von tak mi im nezabranime
luci,hlavicka naleha-ze uz dole tlaci a da se nahmatat-tak jsem to pochopila ja kdyz to minule dr rekla...a ted uz jsi dost daleko tak by porod nevadil :wink:
Luci,tak to je teda den,co? Tak hlavně,žes tam jela a ujistila ses,že to krvácení je z prohlídky,já to totiž mívám taky,tak jsem si to myslela. Tak hlavně odpočívej,aby sis to ještě nepřivolala a prcek tam ještě nějaký týden,dva zůstal.

Suny,vařím vepřové na smetaně a k tomu budou noky. :wink:
9. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Luci lež a nehýbej se však on si tam ještě poleží anebo taky porodíš ale počkej do zítřka ať to je 10. když už to je lepší datum :grinning:
9. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
luci tu v uk nam hovorili ze za donosene malicke povazuju od 37tt tak uz malicky bude dopeceny

Maji s toho si nic nerob ja niekedy ani neviem ze som v tehu okrem curania v noci hehe
9. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
cipísku teda ty jsi ale kuchtík. :grinning:

miši to je taky dobrý s tím datem. ale dneska si myslím že to nebude.

luci a já myslela že budeme roditi spolu když jsme od sebe dva nebo 3 dny.
9. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Mona12071, moc děkuji...budu ležet, víc pro to udělat nemůžu. Je fakt, že pokud bude chtít na svět, tak si o tom rozhodne sám :wink:

Car, díky za info :wink: Teď mi volala ségra, že mluvila s kámoškou, co měla v papírech po ko to samé, co já a do dvou dnů rodila :confused:
9. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky, snad vydrží :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
lucinko teda to jsou informace. :grinning: ale co už hlavně že malej už ej dopečenej tak to bude ok.
9. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
aji kdyby ne tak je to v phodě. neboj se. ty jo mě se to kecá že???? :grinning:
9. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Luci fakt se neboj, jak popisuješ ty týdny, tak to holčina vedle mě, přesně takhle rodila a malý byl uplně zdravý. Taky to na ní přišlo z ničeho nic. Při dětské vizitě ji dr. pořát říkala, že malý je hraničně zralý a šli dříve domů jak já :slight_smile: ... Ono když to má přijit tak to prostě přijde, vůbec se neboj o nic :wink:
9. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
ty jo mony to je nezvyk u tebe vidět v profilu to 1d holky mě to fakt dochází každým dnem víc a víc že se prostě tady budou rodit miminka nejmín každý týden.
9. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
luci..ty fakt nakonec predbehnes..ale pockej na zitra-to je krasny datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nebuj maly uz je pekne hotovej
9. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Moni, díky za podporu...strach mám, ale zase si říkám, že už by to vážně zvládl...Jen je hnusné, jak se všechno dokáže v momentě otočit :pensive:

Suny, mě to začalo hodně docházet dneska...pořád jsem si říkala, že je čas a vidíš :grinning:
9. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
luci třeba to bude trvat dýl. neboj se všechno bude ok. hlavně kdyby něco tak dej někomu vědět. :grinning: budu na tebe moc myslet.
9. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
luci a boli brisko nebo tak neco?
9. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
car to je předbíhačka co????
9. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
sun jsem dnes rikala :grinning: jelikoz by byla sakra nahoda kdyby jsme sli jak mame termin
9. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
car no to je fakt to asi nebude no. tak se nám to tu pěkně rozrůstá teda. uvidíme.

lucinko hlanvě fakt hodně odpočívej. dej si vanu a tašku si nachystej aby se to v noci nerozjelo. co na to manžel???
9. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Holky, zítra je nádherné datum :grinning:

Suny, určo dám :wink:

Car, bolí mě tak celkově...žádné křeče, ale takové celkové pobolívání v kuse a i nahoře, bez nějakých intervalů...Jsem myslela, že je to tím, že jsem toho dneska moc nesnědla, ale už jsem najezená a je to pořád stejné.
9. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
luci ty jo vem si do porodky i hroznový cukr prý to docela pomáhá a dodává energii. halvně se drž budu na tebe moc myslet. a kdyby nic tak se tu ráno ukaž at víme.
9. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
luci takze jen ze ti neni echt ale nic extra?
9. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
car co víš třeba bude lucik vyjimka a porodí třeba skoro bez bolestí. :grinning:
9. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.