• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, tašku mám nachystanou :wink: Manžel to prožívá se mnou...strašně se po tom nárazu bál o malého :frowning2: Teď mě chce doprovázet i čůrat :grinning: Je zlatý...
9. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
sun..treba..moc bych ji to prala :grinning:
naky holky ani nemaji moc poslicky
car tak stát se může taky bych ji to moc přála jako každé z vás. :grinning:

luci no je to poklad a je fajn když víš že se můžeš na někoho spolehnout.
9. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
car, treba ja :grinning: nevim co to je "poslicek" :grinning:
9. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
luci je fakt zlatej :wink:

maji..no treba :grinning: :grinning: :grinning: a pak rup a bude to :grinning:
9. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
car tak to jim závidím páč já jednoho posla mám ted a dýchám a nevím co s tím je to hrozný ani nadechnout se nemůžu fuj teda. trva to už 4 minuty. blééééééééé to je hnus holky
Holky, já bych vám to taky moc přála...všem, ale myslím, že úplně bezbolestně to nejde :sweat_smile:
luci to ne ale třeba kamoška co rodila malou tak to měla skoro bez bolestí fakt. a rychlý to měla taky akorát malá měla necelý dvě kila no.
9. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
maji koukám že tobík už si našel nevěstu. sluší jim to :grinning:
9. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
car, zadny plany poplachy neberu, prece nepojedem takovou streku nadvakrat :grinning:
9. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
suny, jj :grinning: devce ze slusne rodiny, tu at si klidne za par let vezme :grinning:
9. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
maji tak to je dobrý když to máš takhle podchycený ty jo ty to máš všechno už v richtiku. :grinning:
9. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
suny :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Maji, a ty jedeš teda rodit do Prostějova?
9. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
luci, kdyz dojedem az tam... :grinning:
9. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Luci,taky bych ti to moc přála,fakt moc,ale asi by mohl ještě chvilku počkat,co? :wink:

Jj,je to něco...já jsem si taky říkala,že je furt času dost a najednou mám denně poslíky a začla odcházet zátka a může to být každou chvíli...nevím,jestli jsem na to připravená :sweat_smile:

Tak já jsem po jídle a za chvilku půjdu asi zalehnout,protože jsem po dnešku uplně vyřízená :fearful:
9. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
maji..a co jak se citis?
9. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
maji ajo takže vy vyjedete a kde to na tebe přijde tam porodíš? tak třeba se potkáme u nás v brně. :grinning:

no holky hlavně odpočívat luci a cipísku at to zvládnete v pořádku.
9. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
cipis..ikdybys nebyla,hormony to zaridi :wink:
9. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
tak si tu sedím bolesti přešli ale jako mě cosi začne studit na prsách ty jo a mlezivo takový dva fleky. to je mazec. další třičko půjde do prádla. :grinning:
9. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
car, me je skvele, fakt si ty konce tehuleni uzivam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
suny, no tak v PV je konecna, dal uz fakt nejedu, to bych mohla skoncit taky treba v Plzni :grinning:
9. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
maji tak si to užívej i za mě teda. :grinning:

no nebo ve varech to byste jeli hafo dlouho. :grinning: ale je to tam hezký. tak nic tak já ten dvoulůžák v porodce zruším. :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
sun..me mlezivo vubec netece

maji..tak asůpon ze nekdo :grinning:
9. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
car no mě celou dobu ale ted hodně a nejlíp když si vemu čistou noční košili nebo třičko viz dneska. :grinning:

holky já dneska vyžahla asi 3 enbo 4 dcl kofoly ráno a ted tu malej řádí je možný žeje to z toho nebo ne?? už bych to pít neměla že??
9. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
suny já jsem závislá na cocacole denně si dám dvě decky :fearful:
9. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Car...to doufám,že to zařídí :wink:

Suny,mě mlezivo teče taky skoro denně,hlavně v noci,takže skoro denně čistá košile na spaní :slight_smile:

Holky,loučím se,jdu hají,papapa a zítra :wink:
9. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
miši super nejsem jediná já to teda nemám denně ale dneksa jsem měla nízkej tlak tak jsem si ji dala. :grinning:

cipísku my taky máme pořád hafo prádla manžel prý co furt dělám že to mám zas ve špině. :grinning:

cipísku drž se papa
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
sun ja si taky dam jedno kafco nebo kolu a nebo uziram kofolu manzovi

cipis..paaa
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
car tak to je fajn ty jo dneska je malej nejakej akční asi fandí cipískovi a lucce aby to zvládly v phodě. :grinning:

ted přemýšlím, ráno dva koblihy a ted nevím jselit si mám dát na večeři buchtu tvarohovou?? na slaný nemám chut
9. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.