• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, diky. snad ta krev bude taky ok.
21. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Já musím jít taky na krev někdy tedka v týdnu. Půjdu asi zítra ráno. Ani nevím na co to je, ale taky asi na nějaké vady 2 trimestru.
21. zář 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Jo mony to jsou ty tripply no.
Mabe tak pak dej vědět ale jeslti na utz nic neobjevili tak je to ok neboj se.
21. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
suny to bude ok, ono když by to bylo blbý tak hned volají :wink: . To se máš že už to máš za sebou a te´d už můžeš být zase víc v klidu. Jména neřešim, jsou to naše děti a každý dá co se mu líbí a má k tomu důvod, jen bych ráda kdyby jsme jména v rodině neřekli ale znam manžela :slight_smile: . Minule ani pohlaví neudržel 1 den :wink: . je fakt že je problém aby se na tom dohodli rodiče natož ostatní rodina. Navíc já nechci aby pak ve třídě bylo 5 se stejným jménem a to u kluka nebude 100% :slight_smile: , ale zatim můžu ještě doufat že to bude holčička :slight_smile:.
Moni tak to je taky trippl, to je totiž jediný test který se dělá v 2 trimestru, jen často vychází falešně pozitvní :unamused:
21. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky jdu uklízet, pustím si music a pomaličku si tady poklidím a využiju ten klídek bez malého :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Markét ale volá dr ne z té laboratoře ne? a ona tam není. tak by as neměl kdo volat.

Mony tak to si spíš lehni než abys uklízela. :grinning:
21. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
suny, snad mas pravdu a krev bude ok.
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
JJ mám neboj se všem jsem zatím předpověděla vše ok tak u tebe to nebude jiný
jen u mě jsem měla obavy aby to vyšlo
:wink:
21. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Já nevim, ale u nás to dělají na genetice a mylsim že tam vypisujou i na tebe kontakt tak si mylsim že pokud by to vyšlo fakt blbě tak volaj hned, ať se to řeší co nejdřív. já jdu ve středu a v pondělí zkusim volat o výsledky a´t vim v úterý na genetice co a jak, protože z plodovky mam strach a ani nevim proč a pokud nebude závažný důvod tak na ní nejdu :wink:
21. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Markét taky jsem si říkala že na plodovku půjdu fakt jen v nejnutnějším případě. myslím že kontakt si brali takže v klidu. juž snad budu no. jinak kamošce to vyšlo blbě a konzultovala ty výsledky s více dr a na plodovku ji nevzali že je to zbytečný a má zdravý dítko
21. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Víš co já spíš čekala jak vyjdou výsledky screeningu a ty prý mam na 1 :slight_smile: a proto trippl moc neřešim dost často vychází blbě a někde když jdeš na screening tak na trippl ani jít nemusíš. Já zase jdu protože když vyjde screening a i trippl ok tak máš klid :slight_smile: . A já se i těšim na ten genetický UTZ, tam vše poměří, zkontrolujou :slight_smile: . Přece jenom top beru tak že už jednou jsem miminku zachránila život, asi to bude silný bojovník když ty stresy nevyvolali potrat a screening taky dopad ok a i v rizikovce UTZ byl ok :wink: a většinou už při screeningu je něco jinak a to bych ani nečekala do 16tt a šla hned na odběr klků. Myslim si že pokud je něco špatně tak je lepší těhu ukončit dřív. už začínam cítit pohyby a přece jenom v 17tt už mě to přijde dost pozdě :unamused: .
A myslíme pozitivně, zatim vše odpovídá tak proč mylset na nejhorší. Já teď čekam na trippl a pokud UTZ na genetice dopadne dobře tak už asi koupim nějakou maličkost. Blízko genetiky máme Olimpii a tam máme HM a CA tak se tam půjdu mrknout a když budem vědět co to bude tak už můžu vybírat i dle barev :grinning:
21. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Markét to já nebyla na krvi na tom screeningu tak proto jsem čekala na triply. ale už to mu věřím že je to v poho snad.
ty už cítíš pohyby???
21. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
holky, to je hruza, jak mame strach od kontroly ke kontrole. jak neni nic jisty. :unamused:
21. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Mabe noto jo no ale co naděláš. takže kdy si voláš na ty výsledky???
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já dnes radši zůstala doma a čajíčkuju a uvidíme co bude. Jinak gratuluji k testíkům holky :dizzy_face: ..... Já se dneska chystám extrémě flákat, takže nic neřeším:grinning:...ted si dávám musli s activii, je to mnamka:slight_smile:
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
oni me pry budou odpo volat a vecer budu mit vysledky na netu. takze asi pokud zapomenou, tak se muzu podivat sama.

suny, ty si nebyla v Prenatalu na Veveri?
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Mabe nee, já jsem byla na tripplech na bratislavské tam je genetická laboratoř
21. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
No mrzí mě že nemám výsledky na netu že musím věřit telefonátu.
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
suny a na tom prvnim jsi nebyla?
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Já jsem byla ve 12 tt jen na utz na krvi ne a ted jsem byla na krvi a řkli mi v laboratoři že je to ok tak jim asi budu muset věřit . sere mě že tam ta moje dr není že bych si to u ní aspon zkontrolovala že je to fakt ok
ale asi se hodím doklidu a budu jim tam věřit
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
suny, ja bych tomu verila. je to ok :wink: ,ale chapu ty obavy.
21. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Já sebe ale nechá´pu je to ok tak to je ok nevzali by si to na triko.
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Mabe tak to máš super že výsledky budou hned ten den, já čekala týden a jiný holky ještě dýl.
Suny jo pohyby cítim, ale jen když ležin na levém boku tak to cítim na pravé straně ale spíš jen večer :wink: . U Vikína až po 20tt ale teď už vim jak to vypadá :wink: , neni proč jim nevěřit, nemají důvod Tě říkat že je to ok kdyby nebylo. Já si na screening taky jen volala, kdybych ještě měla obýhat doktory s výsledkama, myslim že ve středu mě to doktor ještě řekne a budu muset se s nim domluvit aby mě napsal to doporučení na genetiku :wink:
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
marki, to jo, ale to cekani je hruza. Chapu, ze tyden je horsi. Zitra jdu taky na krev - ke sve gyndarce. a 30.9 na kontrolu.
21. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
suny, dneska mam ten prujem. 4 dny zacpa a dneska bych mohla chodit furt. :grinning:
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
jdu se divat na markizu na Lasku z pasaze
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Jenže mě ty výsledky poslali mé dr která je tam až 6 října takže mě to řekne i ona až 6 no aleneva. oni mi řekli že kdyby něco bylo tak by mi řekli a poslali hned na genetiku.
takže budu v klidu no.

Mabe já čekala týden a je to příšerný to mi věř, nejhorší byla ta noc před tím voláním jsem myslela že umřu jak sjem chtěla posnout ručičky
21. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Mabe já už na ni koukám. :wink:
21. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Mabe je to dlouhý ale zase když UTz byl ok tak jsem si říkala že snad i krev bude ok :wink: . Pokud by UTz dopad blbě tak bych asi šla hned na genetiku ať to řeší co a jak, protože čekat do tripplů bych nevydržela :unamused: . Ale tim že je screening ok tak trippl tolik neprožívam :wink:
21. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Mabe jinak průjem taky nic moc no to si nevybereš.
Jinak jdu taky koukat a pak za chvilu i obědvat mám hladeček. se mi to nějak rozjíždí to jídlo.
tak holky zatím papa
21. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.