• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak jsem trochu odpočívala, ale odpočatá nejsem...cítím se jak po horské tůře, snad se vyspím. Jdu ještě do sprchy, ale že by se mi chtělo...

Car a Mabe, držím palce na zítřejší kontrolu :wink:

Dobrou noc všem :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
dobrou luci a at je lip :wink:
9. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
car já si den před porodem točila v bocich, to ti radí i v nemocnici, aby sestoupla hlavička dolů, taky jsem zkoušela stimulaci bradavek, tak nevím co pomohlo:grinning:....možná nic:grinning:
9. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: dekuju..a maly uz spi?
9. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
carcul jojo spinka, okoupala jsem ho, nakrmila a ted už hajušá...přitel přijede až v 11, takže to stejně neusnu, dokud nebudu mít jistotu, že bude doma.....

já nějak nemůžu jist nebo spíš nemám na nic chut, já dneska měla jen snidani a oběd. Vůbec nevím co si dat kurnik :pensive:
9. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
mona ale mela bys abys mela mlicko
9. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
jojo já právě vím...davam si chleba s paštikou a paprikou a čaj na kojení. Nevím co to se mnou je :unamused:
9. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
mona ono toho mas dost,ale to se spravi..jo a pry je dobry pit caro-kuli mlicku
9. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
caro? vidíš to jsem neslyšela, musím si to ještě pořádně nastudovat ani nevím co pořádně nesmím.... :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
mona ale to caro si fakt holky chvali..a urco tim nic nezkazis
9. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky, dneska zase první??? manžel odjel do práce a vrátí se v 11 večer dneska nemám nic naplánovanáno ale budu asi žehlit.

tak cipísku a luci co s váma???? :grinning:

mony a je dobrej pro kojící maminky babylove čaj pro kojící z DM a prý i ten gravimilk ten je taky tam. je čoko nebo van. tak to zkus na podporu.
a ještě melta. :grinning:

kdo jde dneska na ko držím pěstičky.
10. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Nějak Vás nestihám, tak nedočitám, nějaké novinky tady?
Já dnes ráno spát nejdu, má mi přijít postýlka, tak na ní čekám i kooonečně ten mantinel :dizzy_face:
Tak jsem zvědavá. A jak už postýlka nedorazí tak tomu chlapovy píšu svoje, už mi došla trpělivost :angry:
10. únor 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Mony ahojky, tak snad to všechno dojde a nelinka bude mít krásnou postýlku se vším všudy.

lucka byla včera otevřená na prst a zkrátil se jí čípek od rána tak uvidíme co dneska.
10. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ty brďo fakt? No to je změna. :unamused:
Ale snad ještě vydrží, i když už by se nic nestalo, kdyby měla broučka už u sebe. Mám dvě kamarádky jedna rodila přímo na 36tt a malý byl v pořádku a ta druhá 35+4 a taky byl v pořádku. :slight_smile: Tak budu držet palečky aby to ještě zvládli :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
jj se jí to chudákovi změnilo od ranní kontroly do večera. tak uvidíme jak na tom dneska holky budou. :grinning: ale je hezké datum.

mony jojo kdyby tam ještě zůstal tak by se nic nestalo, ale uvidíme jak si to malej zařídí. jojo tedka už by to bylo v pohodě.

my po měsíci a půl slibů budeme mít snad už kompletní kočárek doma. chyběla nám taška na rukojet. už jsem byla naštvaná že nevolají to jsou kšefty fakt.

mony a ty už budeš chystat postýlku. já se bojím aby se tam nenaprášilo.
10. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Ty joo? Takový skok, tak to jsem ani nevěděla, že se to tak může rychle změnit. Proto mi pořád dr. mluví, jestli vydržíte tak se uvidíme na další ko :grinning: A jak příjdu tak je ráda, že jsme vydrželi a prý to považuje za úspěch, tak uvidíme jestli tam dojdu tedka v pátek zase :grinning:
Jo ted už by se nic nestalo, jak jsem se bavila s dr.,tak říkala, že nezáleží ani tak na váze jak na to jak to to mimi zvládne, jako myslím třeba s dýcháním, jestli bude potřebovat ještě inkubátor nebo né, že váha v tom ani tak nehraje roli. Kamrádce co se narodil malý v 35+4 tak byli oba v pořádku, nepotřeboval kyslík a to se narodil jen s 2350g ...
Suny je to děs to čekání. Vy jste čekali aspon jen na tu tašku, to by se nějak udělalo, ale mě hrozí ten před. porod a postýlka ještě nikde jsme už oba z ní na nervy, má dneska dojít tak jsem zvědavá.
Jo chystat už jí budem, můžu porodit kdykoliv a nevím kdo by jí pak nachystal :grinning:
10. únor 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak noc kupodivu dobrá, celkem jsem se i vyspala...V noci jsem už nešpinila, ale teď zase jo...Břicho cítím pořád stejně, spíš mám takové menší tlaky v konečníku :confused:
10. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Luci ahoj, tak odpočívej a nic nedělej :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
mony my čekali jen na tašku to je pravda takže kočár byl jako na prodejně k dispozici. to je pravda ale štvalo mě to.
manžel ji nenachystá???? můj jo jsem mu řekla instrukce a říkal že to zvládne. :grinning:
no je fakt že já chci malýho u sebe taky ale ještě at tak 14 dní počká no.
10. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Suny, on by jí nachystal, jen já se nechci o to připravit víš :slight_smile:
U malého jsem neudělala nic vše až pak na poslední chvíli a bylo to takové na prd, tak tedka si to chci víc užít i stím nachystáním. Peřinu budu každý den protřepávat a nebojím se, že by se tam naprášilo, stejně se tam může naprášit i pak jak tam bude spinkat :wink:
No snad nám dneska už dorazí jinak ho fakt už trefím :angry:
10. únor 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
mony určo to dorazí, tak prosímtě dej vědět. chudáku chápu tě.

no mě to neva když to připraví někdo jiný žádný nebesa ani mantinely nemáme tak jen porostěradlo a povlíct peřinku.
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Moni, tak snad vše v pořádku dorazí :wink: až budeš mít připraveno, tak nafoť :wink:Já taky přemýšlím, jestli nachystat postýlku nebo ne...

Ahoj Suny :dizzy_face:

Holky, poraďte, co vařit...já mám v hlavě vygumováno :sweat_smile:
10. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj luci jsem na tebe v noci myslela , tak jak je???

já dneska budu mít špagety. zase. ale včera měla rizoto.
10. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
a ty nic nevař jen něco jednoduchýho a lež. :grinning:
10. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konecne tady. Vcera jsem mela toho dost, tak jsem po kurzu nestihla. dneska mam trosku rymecku, to je z toho vcerejska, jinak jdu na 15h k dr. na ko. tedka snidame, musim docist.
10. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
ahoj mabe já myslela že dneska ani nevstaneš. :grinning:
10. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Suny, manža je doma...on se o vaření postará :wink: jen nevíme co :grinning:

V noci jsem spala, akorát zase špiním...ale to bude zřejmě ještě nějaký zbytek ze včerejška (doktor říkal, že ještě můžu zašpinit)...nebo to je po té kontrole v nemocnici, to vyšetření bylo hnusné a bolestivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak Ty? Vyspinkaná?
10. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
luci, takze ti rekl, ze je to z toho vysetreni, ze?
10. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Suny, teď jsem koukala na tabulku váhy mimča a odpovídáme přesně :sweat_smile: Ale i tak by mohl ještě vydržet...no, když nevydrží, tak si ho pak vykrmím :wink: :grinning:
10. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
suny, jsem moc unavena ze vcera a dala jsem si vecer tu topinku- takze se me spatne spalo. tezky sny a porad jsem se budila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz ja na ni mela chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.