• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, a tobe rekly, ze uz se to blizi? a o jakym narazu jsi psala?
10. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
luci tak já neívm co máte doma no. tak bramborovej guláš, nebo špenát, nebo koprovku, křenku, nebo pečený kuře.

luci no jde to ale mám šílený bolesti břicha chvílama to jsou asi ti poslíčci. dycky mám polohu v které to jakž takž jde vydržet ale to je masakr teda. jinak se to zatím dá. :wink: jen bych furt ležela a spala.

neboj vykrmíš určo to už je ted v pohodě ale ještě kdyby tam vydržel chvilku nic by se nestalo. je teda fakt že já bych chtěla mít malýho taky u sebe už jsem zvědavá jelsti mi řeknou kolik tak zhruba váží.
10. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky Mabe, přesně....říkal, že se to ve třetím trimestru stává...ale může se to týkat i otvírání a já jak na sviňu včera měla i prohlídku a ještě jsem se do odpoledne otevřela :confounded:
Jen mi říkal, že by to špinění nemělo trvat moc dlouho...tak mi to snad přestane, když budu ležet.
10. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
mabe já bych si ji taky dala prostě když musíš tak musíš. :grinning:
10. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
suny, ja budu delat bramborovy gulas, ale az odpo na veceri. tedka teprve snidam, pak si dam taky nejakej rohlik pred dr. a az prijdu tak uvarim.
10. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
správně luci když budeš ležet to je přesně ono takže lež a ani se nehni. :grinning:
10. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
no mě štve zítra jdeme až na 12 tak to je takový blbý budu si muset vzít svačinku teda asi no.
10. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
luci, ja to taky mela. a jak jsem rikala, vsechno ti tlaci na spodek, kde jses prokrvena.
10. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
jezis, ja su nenazrana. mam v sobe dva rohliky a asi si dam jeste treti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
mabe tak si dej at anička má pořádnou snídani já měla dva chleby se slaninou a lentilky. :grinning:
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
a dvě sklinky stopro multivitamínovýho džusu.
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
suny, tak ty taky tomu pekne davas. uz mam treti rohlik se maslem a sunkou. vcera me dosel z netu kojici polstar, tak tedka peru povlaky.
10. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, budu ležet...manžovi by se líbilo, kdyby se prcek narodil na Valentýna :grinning:

Když já ani nemám chuť k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi nějak těžko...Ale vzpoměla jsem si, že máme v mražáku rajskou omáčku, takže jen uděláme hovězí vývar...z toho bude maso a k tomu těstoviny :slight_smile: aspoň bude mít manžel míň práce :wink:
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
luci, takze ty uz ses otevrena tak, ze to muze byt i tedka? a to jses nejak vic nez bys mela byt?
10. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
mabe no ale včera jsem tomu nedala vůbec. a malej mě dal co proto. taky je mě blbě co sním. fuj.
navíc mě bolí to břicho teda to je mazec. ani se mě nechce vylízat z betle. přemýšlím co si pustím za film.

luci dobrej nápad už bych si rajskou dala taky. :grinning: jj já furt žvýkám v puse ty lízatka těhu ty mě pomáhají. jinak fakt je mě po všem blbě jako i po banánu. fakt super.
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
suny, to mas teda pech, ze je ti porad blbe. klidne lez, co? ja si tedka pustim ordinaci vcerejsi.
10. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
mabe já si zvykám je to pořád dokola není mě to a je mě to druhý. :grinning: ted jsem koukala na jedničku nákej českej seriál skončil. a dobrej. tak si ho budu asi nahrávat.

nene musím vyžehlit třeba. nebo něco udělat jinak si budu připadat jak nepotřebná.
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Mabe, jak už jsem psala...včera ráno po kontrole čípek 2cm a nebyla jsem otevřená, no a odpoledne čípek už jen 1-1,5 cm a otevřená na prst...tak nevím :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
luci počkej zítra u mě bude prdel. játi povím jeslti nejsme na tom stejně. :grinning:
10. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
holky, tak vy uz se chystate... :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky....tak u mě noc docela na prd,ale už je za mnou,tak uvidíme,jak ta příští...mám mírné bolesti v podbřišku a taky takové tlaky na konečník,jako Lucka...jenže já prý nejsem ještě vůbec otevřená,tak nevím...Luci,ty mě určitě předběhneš :grinning:
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
cipisku, ahoj. lucka te prece nemuze predbehnout, ty ses na rade, ze Luci? :grinning:
10. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
mabe no nechystáme ale prostě to je tak jak to je no. uvidíme. už by mě to nevadilo ale až tak přístí středu. to má manžel dovču. tak snad malej ještě týden vydrží.

cipísku no nazdááááááááááááááááááááááááááááár já myslela že rodíš už. :grinning:
žádný předbíhání. teda holky to je síla co se tu děje.
10. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ja vas kazdopadne predhanet nechci :grinning:
10. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
mabe přesně tak žádná předbíhačka.
10. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky, já rozhodně předbíhat nechci...já chci ještě na chvíli zůstat Kinderkem :wink: :grinning:
Teď mi volala kamarádka, která rodila v listopadu a říkala mi, že ke konci těhu špinila po každé kontrole i několik dnů...
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Suny, no jsem na Tebe zvědavá, s čím dorazíš po kontrole :wink:
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
luci to kinderko má něco do sebe že???? :grinning:

tak to je super že je to normální ale že seš otevřená taky ještě nic neznamená někdo je otevřenej tak 14 dní a nic. abys nepřenášela ještě. :grinning:
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Suny, to se taky může stát :grinning:
No, spíš mě šokuje ta rychlá změna :confused:
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
luci no to já taky čeče. fakt jako. ale určo zase řekne že se dole nic nechystá a budu si připadat jak slon už.

luci tak třeba se to změnilo ted a malej ucítil venku zimu a zůstane tam ještě. :grinning:

jsem pořád v posteli a v pyžamu paráda ne???
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.