• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky,měla jsem dlouhý telefon-mamča...

No já taky nechci nikoho předbíhat,ale vypadá to,že jsem opravdu na řadě :wink: Ještě bych klidně do toho termínu vydržela,ale zároveň to chci mít už za seboooou :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Suny...to já už jsem byla v obchodě nakoupit pár potravin,dala jsem si k snídani čerstvé rohlíčky a čajík s citronem a chystám se jít žehlit :frowning2:
10. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
holky, ja jsem tu, ale zaroven cucim na ruzovku
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Mabe,ahojky :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj cipisku
10. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
cipísku dlouhý telefonáty znám. :grinning: chápu ale je blbý já u telefonování zásadně musím chodit. tak jsem ucapkaná dycky. tka jsem se aspon umyla. ted posbírám prádlo ustelu a lehnu si asi zase. nebo vyperu. nevím.

ty seš aktivní já se enmůžu ani hýbat a to jsem jako o dva týdny mín nechápu to.

jejda teda to bude dneska den.
10. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Cipísku, a jak to máš s čípkem?
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Holky tak mi teďka přišel mantinel, konečně ten správný, jen jsem se stránkami mamitati.cz zklamaná, mají hezké zboží, ale jejich jednání je děs. Nejenomže mi pošlou špatný mantinel, ale taky ta domluva sněma je hrozná. Posílala jsem jim ho zpět stím, že mi vrátí poštovné a co myslíte? Ani ň :frowning2: Takže povlečení se mi pěkně prodráhlo a to jsme si vybrali dá se říct to nejlevnější. Taky jak jsem ho posílala zpět, tak mi paní psala, že obratem posílají ten správný a čekala jsem na něj 14 dní. No děs. Jsem jim tam tedka psala, že mi to došlo, že děkuji, je pěkné, ale že jsem zklamaná, že mi měli poslat zpět poštovné a neposlali. :confounded: No vem to čert už, ale už si u nich nic neobj. :wink:
10. únor 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Luci jnak mám v kartě taky psáno, že je čípek 1, předtím jsem měla 3, pak 2, pak 1-2, a tedka v pátek jak jsem byla na poradně, tak říkala, že malá je nízko a psala čípek 1, ale předtím ještě něco, ale to nepřečtu :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
mony no nééééé. ty jo teda se překonali. ale ty problémy s tím proto já internetákum moc nevěřím no. ale je to na každé firmě jiný. některý mají přístup ok a někteří ne no. ale je pravda, že s tím nic neuděláš no.
tak malá aspon bude mít to co jste chtěli.
10. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj moni, a co to znamena? ja mam CS0 porad.
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
holky tak ten můj dr už to jako nemá kam psát mám tak blbou průkazku takže si tam budu muset v ložit papír či co. :angry: :angry: mabe já mám zatím taky O tak uvidíme zítra.
10. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Suny je to děs, mě jde hlavně o ten princip, paní se sama nabídla, že jim to mám poslat zpět, stím, že jak mi budou posílat ten správný, tak mi k tomu přibalí peníze za poštovné, ještě mi psala at jí to napíšu na papír, at na to nezapomenou, což jsem udělala a dívej se. Ani omluva nic. No hnus. Taky jsem už ponaučená a nic u nich neobj. :confounded:
Mabe vůbec nevím, neptala jsem se jí co to znamená ta 1, ale asi 1cm, asi si to každý dr. značí jinak, u malého si pamatuju, že jsem taky měla psáno 0...
10. únor 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Luci,já nevím,jak s tím čípkem,ale řekla mi,že ho mám zkrácený...nevyznám se v těch jejich zápiskách,ale mám v průkazce napsáno FX/3 nevíte co to má znamenat?

Suny,jen odpočívej,dokud můžeš.Neboj,nejsem aktivní,to je jen chvilkový.
10. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Suny, já už tam mám taky poslední kolonku :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
holky ty čísla nemají s cm čípku prý nic společnýho.

cipísku kdybych já to měla aspon chvilkový :grinning:
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Já tam měla nejprve 4/3, pak 4/2 a ted X/2 a X/1 a kamarádka mi říkala, že měla to samé napsané a že jí její dr. říkal, že to jsou cm tak nevím :grinning:
Asi nic nevykoumáme :grinning:
10. únor 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
jééé mony tak mám mylný info prominte. :grinning: no já se ho zksím zeptat jak to vypadá minule jsem se tam ani neohřála tak nevím měl by mě ted vyšetřit víc ne????
10. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
No holky,asi fakt nic nevykoumáme...to by u mě znamenalo,že ho mám stále 3 cm,to by mi neřekla,že se zkracuje,já nevííííím.Já chci už brzy rodit :wink:
10. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ježíš tady zas sněží, kdy to skončí???? To hnusné počasí, už mě to fakt neba :confounded: Je to děs už to počasí, už ani nevím jaké to je, když je teplo a svítí sluníčko a to jsem se narodila v zimě, nevadí mi to, ale až tak zdlouhavá zima mě už leze krkem :confounded: :grinning:
10. únor 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
No Moni,tady taky sněží a podle včerejších zpráv to nevypadá na to,že by se blížilo jaro...já už se nemůžu dočkat suchých silnic a sluníčka a teplíčka,jééé :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Cipis ani nemluv. Na jednu stranu jsem ráda, že se ještě držíme a nerodím do té kosy, ale na druhou stranu bych už to taky chtěla mít za sebou :grinning: Jsem nějaká nedočkavá :sweat_smile:
No každopádně to počasí se nejspíš jen tak neumoudří, takže budem muset čekat. Už se nemůžu dočkat sluníčka, už aby to roztálo a oteplilo se :slight_smile: Chjo....
10. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já do ted ještě s malým schrupla, dneska jsem měla docela parádní noc, Kubík se vzbudil jen 3x, ale je pravda, že jsem šla spát až po půlnoci, čekala jsem na přitele. Dneska jdeme na naši první KO k dr. tak uvidíme co nám řekne na tu bouličku....

Pokud jsem dobře proletěla, tak nikdo nerodil co? :grinning:
10. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
mony sněží??? tady cosi poletuje a tak si namoouvám že je to pyl z kytek a že je tu jaro a on to sníh :grinning:
holky já malýmu řekla že at vyleze až tu sníh nebude to tam bude teda dlouho a pak zrovna půjde do školy :grinning:
10. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Suny tak to se nejspíš Kubíčka nedočkáš, protože to počasí asi fakt neustoupí :grinning:
Mony ahoj. :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
holky, jdeme si lehnout, dobrou :slight_smile: . ukazu se odpo po kontrole
10. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Mončo ahojky,tak na vás myslím při první kontrole a uvidíš,že ta boulička za pár dní zmizí,hlavně,že je maličký zdravý :slight_smile:

Holky,já jdu na to žehlení,odpoledne jedu do města,takže se nejspíš objevím až dožehlím,nebo až večer.

Páá :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
mony no to asi ne jako. :grinning:

mabe ahojky a držím pěsti. pak se ozvi.

holky stalo se vám že vás píchalo v břichu na boku ale ne dole ale tak na urovni pupíku akorát fakt na boku??? mě to nělá ted z ničeho nic že by z tho sezení??
10. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
:grinning: ahoj mony nene zatím nikdo co víme tak nerodí.

boulička se vstřebá a bude to ok neboj se. je takový zvlástní mluvíš o kubíčkovi a ten tvůj je na světě a ten můj ještě v břichu.
10. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Tak jsem využila, že malý spí a hodila jsem spršku...připadám si jak znovuzrozená :grinning:...np moc se mi nechce s malým chodit do té zimy, ještě k tomu tam sněží. Tak snad to bobek zvládne tu zimu:slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.