• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, a ty nestras. zitra jdes na ko, ze?
10. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
mas jeste cas :wink:
10. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
jj jdu ale dneska je mi tak mizerně že mě takfakt asi nebylo
hnusný to je teda fest.
jezis, to jsou stavy, vy me uplne desite. porad si rikam, ze ja furt nic, jestli to neni divny a tak. jsem teda rada, ze zatim nemam takovy stavy
no to bud je tohnusný a nemůžu k tomu pořádně dýchat ty jo teda a ty záda fuj
10. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Suny,zalehni a odpočívej...ty máš taky pěkné příznaky...tak kdoví holky,jestli za pár dní nebude další miminko :wink:

My jdeme dneska s přítelem na kurz pro tatínky,tak bych v té porodnici nejradši zůstala a rodila :wink:
10. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
cipísku já nevím jestli jsou to příznaky ale dneska je to fakt hnusný. třeba na chvili usnu.
10. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
cipisku, ze by?

holky, tady je to uplna detektivka :grinning:
10. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
cipísku do konce týdne tu bude mimi určitě.

nevíte co ta markéta?
10. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Mabe,to jo detektivka a komedie v jednom :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu uklidit nádobí do myčky a zase přijdu..

O Market nic nevím,ale Carcul včera psala,že jí dneska zkusí napsat,tak uvidíme :wink:
10. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky, ja jsem dneska hrozne sikovna. dala jsem prat anicce jeste nejaky 3 bodycka + svetrik cervenej a dva potahy na kojici polstar + bila tehu kosilka a uz z ni neni bila, ale ruzova. :grinning: vsechno ostatni v poho. prala jsem to na jemne prani 40C. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
Holky vy asi rychle zapomínáte :grinning: ...nevíte, že já ty přiznaky taky měla, ale pravidelné kontrakce nikde??? Taky jsem z toho byla zoufalá a to jsem se takhle držela dlouho. A nebojte to poznáte, posličky přejdou, kontrakce ne:slight_smile:....taky jsem si nebyla jistá jestli už jet do nemocnice, ale když jsem ty bolesti měla 3 hodiny v kuse v intervalech, tak jsem jela a vyšlo to :slight_smile:.... Ono vás to i donutí, už si to i stopovat :wink:
10. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
Luci pejsek zatím v pohodě, nějak se malého bojí, mě se zdá být trošku divný, ale přítel říká, že ne. Tak nevím, ale je to ještě čerstvé:slight_smile:...
10. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
moni, ja si prave rikam, jak to potom odhadnout. jenom tim stopovanim, ze? jakmile jsou pod 10 minut tak jedes nebo pod 5 minut?
10. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Mončo,ještě,že tě tu máme,že nám to můžeš připomínat :wink: Jsou to fakt nervíky,když člověk neví,co se děje.Ale já zatím asi kontrakce nemám,když to nemám pravidelně a jak píšeš,jednou až to nepřejde,tak to začnu stopovat a budu se snažit doma vydržet co nejdýl.Aspoň něco málo pod 5 minut,co?

Já si teď dávám kafíčko a k tomu koláček, mňam :wink:
10. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
cipisku, takze pod 5 minut?
10. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
dneska jsem chtela jit s kamoskou na koncert do klubiku. ma ho kamarad a my tam chodime uz od 16 let, ale nejak jsem malinko nachlazena a nejak se me nechce po vcerejsku. chci mit klid, tak jenom zajdu k dr., pak uvarim bramborovy gulas na veceri a budeme se divat s manzou na basket. dneska mame v telce zase dva. :grinning:
10. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
To nám říkali na kurzu,abychom vydrželi aspoň do té doby,když jsou kontrakce po 5 minutách aspoň hodinu...prý to ale málokdo vydrží.Já si ale myslím,že se to zvládnout dá,protože buď si to protrpíš doma,nebo pak v porodnici,zvládnout se to musí tak jako tak...Monča by potvrdila :wink:
10. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Holky já v tu neděli jsem celou dobu psala, že mi není dobře a že mám jen poslíčky a že mě to už neba. jenže jak jsem si lehla, tak mě to občas pobolívalo a pak okolo 1 ráno mě to co chvilkama budilo, takže jsem ze srandy vzala mobil a začla stopovat, bylo to takové co 8 min. někdy co 7min. pak zase co 9 min. Tak mi to přišlo divné a už jsem se fakt divala na hodiny co chvile. A až jsem viděla že je to co těch 6 minut, tak jsem se začla balit. ještě jsem vám tu chtěla napsat, že teda jedeme, ale jak naschvál nám nešel net :angry: ....

mabe no když to je prý těch co 10 min. tak to prý můžeš ještě zůstat doma, jezdí se až tak co těch 5 min. že nečekáš v porodnici moc dlouho než to příjde. Ale vidíš já jela do nemocnice okolo 4 ráno, v 5 jsem byla v druhé nemocnici a porodila jsem až v 11 dopo. Takže to i tak dost trvalo, ale samozřejmě každá ženská to má jinak...některá to miminko vyplivne a ani neví jak :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
tak tedka jsem holky trosku zklamana a musim to napsat. kamoska ma termin 9.5., jde v patek na ko, protoze mely pred tydnem v 28tt 700g. sice je to odhad, ale je to malo. ja si s ni tedka psala, co a jak. a rekla ji teda o tom, jak jsem byla na ko vcera a vubec na to nereagovala a rekla, ze uz musi jit. je to moje nej kamoska. ja vim, ze asi ji to prislo lito, ze maji problemy nebo ja nevim. ale nejak me to prislo divny a takovy......asi to moc prozivam, ale...
10. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
nechcu byt sobec :unamused:
10. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Mabe,nejsi sobec...jí to určitě taky všechno dobře dopadne.Jen je teď asi víc přecitlivělá,když slyší,že u tebe v poho a u ní je problém.Uvidíš,že se srovná :wink:
10. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
cipisku, urcite mas pravdu. jenom tak jsem si potrebovala o tom popovidat
10. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
tak nic devcata, ja pomalicku padim. ukazu se po ko.
10. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Mabe,držíme palečky,ozvi se :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Moni, já jsem zvědavá, jak bude na malého reagovat náš pes...On se dětí nebojí ani miminek, spíš ho fascinují jejich pokaděné plenky :grinning: A s dětma si rád hraje, ale já mám strach, tak ho moc nenechávám a hlídám...protože je těžký a lehce by mohl ublížit, aniž by chtěl...

Holky, tak já se konečně najedla...no, lezlo to do mě pomalu...ale když už jsem byla u toho jídla, tak jsem si dala i Snickersku a je mi blbě...těžko, jako kdybych jich snědla vagón :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já bych chtěla jet taky až tak nějak po 5 minutách, ale třeba moje mamka neměla žádné poslíčky ani kontrakce...byla v poradně, pak přišla domů a začala krvácet, v porodce jí píchli vodu a já byla za 3 hoďky na světě...ovšem o měsíc dřív. Tím pádem s včera celá rodina myslela, že už rodím, že to mám stejné, jako to měla mamka.
10. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Luci,tak třeba to budeš mít taky takhle rychlý,kéž by co? Moje mamča měla všechny 3 porody bez komplikací,ale porody tak okolo 10-12 hodin...

Holky,já se jdu pomalu vypravit,od 4 máme ten kurz pro taťky,tak jsem na to zvědavá,pak povím :wink:

Večer se tu objevím a když ne,tak buď rodím,nebo jsem K.O. a jdu spát :wink:
10. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Cipísku, no bylo by to super, ale moc s tím nepočítám...
Tak si to tam hezky užijte :wink: :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
holky já jsem ted vstávala jsem uplně mimo to břicho je hrozný mám furt žízen piju jak o život je mi chvili zima chvili teplo na nohách se moc neudržím nevím co to je uf teda.

tak at ti to mabe vyjde v pohodě. kamoška se srovná.
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
holky jste tu někdo nebo jste odešly všechny pryč.
10. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.