• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, já jsem tady...spala jsem...a to je co říct, já odpoledne nikdy neusnu a dneska dneska jsem aspoň na hodinu vytuhla...
10. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet. trosku me dr. prekvapila. zeptala se na pohyby, pak si zkontrolovala ten papirek ze vcera z nemocnice, pak me vzala ster na streptokoka, ale nijak me neprohmatavala. asi ji to pripadalo zbytecny, kdyz jsem byla vcera v nemocnici. nebo myslite, ze tim sterem me zkontrolovala i cipek? ze ho videla? do prukazky me totiz napsala CS0. jinak ko za tyden a pak uz me pry necha v peci nemocnice.
10. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
mabe takže gratuluju vše v pořádku. já se minule u dr zdržela tak 5 minut i s obouváním zimních bot (což zabralo většinu času). určo by tě neodbyla já tam taky nejsem nikdy tak dlouho.
mě stěry nebrali tak jsem zvědavá jeslti mi to brali v nemocnici na konci roku. se ho zeptám.

takže ty nás asi nepředběhneš. :grinning:

luci nabíráš síly. já jsem dneska hrozná. hzlavně to břicho ted jsme byla na záchodě a průjem jako nevím z čeho. bricho nic moc ledový nohy unavená no mazec.
10. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
suny, je pravda, ze se na me aspon koukla, jak brala ster.

holky, ja kdyz se zohnu bez pokrceni kolen pres bricho, tak mam pocit, ze malou lamu. mate to taky? nemuze se ji nic stat, ze ne?
10. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
ja vas nechci predbehnout
10. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
mabe bud v klidu já jsem tam někdy taky chvilinku ani se nedívá na mlaýo jak minule. asi vi co dělá ale zítra ho znásilním aby mi řekl kolik tak malej váží.

mabe no taky se bojím tak se obouvám v sedě enbo i ponožky valím v sedě a co nezvládnu tak udělá manžel jako zavazuje zimní botky tak to nedávám . hlavně se mi u toho hrozně blbě dýchá.
10. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
snad jsou jako gumovi
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
mabe to je dobře že nepředběhneš. vypadá to tedka na cipíska. nebo žeby lucka nebo car????
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
luci, tak jak ti je?

suny, a tobe?

detektivka pokracuje?
10. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
mabe no pokračuje asi ne nevím. já jsem v klidu bolí mě jen záda a břicho chvílema hodně, byla jsem dvakrát na záchodě a je michvili zima chvili teplo a mám žizen pořád. a co sním tak je mi blbě. takže nevím no a slabo. :grinning: tak si vyber je fakt že když si představím že by to namě dneska přišlo tak nejsem shcopná mám pocit že nemám žádnou sílu.
10. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
to ty hormony by te nabudily, urcite.
10. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
anicce se asi nelibi jak sedim nebo co. kope o 106. dojim a natahnu se na chvilku k telce.
10. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
ahojte kocky nieco nove??? :slight_smile:
ja som dnes bola cely den na nohach kamaratovy pomaham po uradoch nevie dobre po anglicky tak mu vsetko prekladam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
ahoj moni, jak je? ja sem dosla z ko u dr. akorat me vzala ster a nazdar. jinak vcera ok kontrola. nevim, jestli si to cetla. byla jsem v nemocnici, mame 2280g a prutoky ok. za tyden jdu zase.
10. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky, tak já pořád doufám, že se to nějak uklidní...zítra mi v pasu skáče 37čka, tak by mohl ještě nějakou chvilku počkat...
Suny, mě taky chytá wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe, gratuluji :dizzy_face: a říkala Ti dr., jestli si máš voolat na výsledky nebo Ti je řekne při další ko? Já se včera zapoměla zeptat...
10. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
jdu na kontrolu za tyden, tak pocitam ,ze me to rekne ve ct. jinak minule jsem sla na ko za 14 dni a to me rekla, at si za tyden zavolam.
10. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
holky o tem wc nestraste ja mam uz druhy den taky prujem a pred chvilkou myslim ze aj streva vysli :grinning:
mabe jo cetla som vcera aj som sem pisala :wink:
luci -aspon tyzden este vydrz :grinning: ale uz sa nic nedeje keby sa malickemu zachcelo ist von :wink:
10. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
moni, ja mam taky posledni dny trosku prujem az prujem. kdyz nechodis nekolikrat za den, tak si myslim, ze je to v poho. a hlavne holky maji i jinaci priznaky. aha, tak ja to nejak asi zapomela. :astonished: trosku me ta dr. prekapila, ze nesahla do delohy a tak. aspon me to nerozboura, pokud to neudelala uz tim sterem.

jinak kdyz jsem byla v cekarne, tak jsem mela pocit, jakoby me v tom brise cosi spadlo, pak jsem se citila lehci. ale to se anicka asi nejak otocila prudce. vzdycky cekam, co bude - potece voda nebo co...
10. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
zase dr. nezapomela rict, ze mam odpocivat, aby se neco na posledni chvli nepo....asi to rika jenom tak, ze? to se tak proste rika.
10. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
mabe-mozno anicka zostupila uz dole ja uz na to cakam kedy sa malemu zachce lebo niekedy nemozem dobre dychat
10. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
ted mi volal manža a vy už máte zase toho tolik napsanýho.
byla jsem na záchodě po třetí holky teda to je mazec. a to dneska nic moc nejím. :grinning:

aho mony.
10. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
mabe jojo to jsou super pohyby taky čekám kdy se mi co stane jeslti voda nebo nic každopádně už mi praská břicho i kolem pupku paráda a to mažu čím dál víc. nevím jeslti to ten krém spíš nepraská :grinning:
10. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
suny-ahoj moja :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
nesestoupila, ja ji porad citim hlavou pod zebrama. proste se tam nejak prehodila. ja rikala dr. vcera, ze me tlaci hlavou uz pekne do zeber a on na to, ze je lepsi tlacit hlavou nez kopat nohama do zeber. :slight_smile:

suny, ja taky cekam vodu nebo krev nebo co to je? :grinning: me bricho zatim v poho a to mazu jednou denne.
10. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
tak jsem tedka objednala ten fusak a pro kocarek jsem rozhodla cervenej. zitra bych chtela jet objednat kocarek a koupit postylku.
10. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
mabe my to máme dědičný takže jsem v klidu co s tím nadělám že?? nic no. holky já jsem zvědavá na ty monitory ted si sepisuju co se dr zase zeptám.

mabe a jakej fusak teda nakonec pošleš odkaz???

holky jupíííííííííííííííí máme komplet kočárek jen ho vyzvednout.

mony jak je????
10. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
mony já když jsem nemohla dobře dýchat tak malej měl hlavičku nahoře. tak to mě řekni ale dýchá se mi malinko líp asi je teda už otočenej. ach jo další posel. :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
suny, ty jdes zitra na ty ozvy? gratuluju ke kocarku.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16330027&tab=2 cerno-cerveny
10. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
tak ja maleho citim jak mi rukami smatra dole a kopance do praveho rebra :grinning:
10. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
moni, ja zase malou porad hladim po hlave. :wink: porad ji vystrkuje. posledni tyden furt.
10. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.